Pļaviņu novads – vieta, kur savu mūža rakstu ierakstīt

15 Jūlijs 2020

 • Par Latvijas valsts karoga pacelšanu šī gada 25.martā

  Pļaviņu novada pašvaldības policija atgādina, ka pamatojoties uz „Latvijas valsts karoga likumu”, šī gada 25.martā (sestdiena) pie publisko personu ēkām, privāto tiesību juridisko personu un personu apvienību ēkām, kā arī dzīvojamām ēkām jānovieto Latvijas valsts karogs sēru noformējumā.

  25.marts saskaņā ar likumu „Par svētku, atceres un atzīmējamām dienām” ir Komunistiskā genocīda upuru piemiņas diena.

 • Pļaviņiešiem izcili sasniegumi Ikšķiles MTB velobraucienā

  Sākusies aktīvā riteņbraukšanas sacensību sezona!

  Sestdien, 11. jūlijā, MTB riteņbraucēji pulcējās uz startu velokrosa sacensībās Ikšķilē.

  Sveicam pļaviņiešus ar uzrādītajiem augstajiem rezultātiem!

  Maratona distancē ļoti sīvā konkurencē Dzintars Kaņepējs V 50 grupā izcīnīja sudraba medaļu. Izcilu rezultātu uzrādīja arī Kaspars Meinuzs.

 • Lūdzam atsaukties suņu īpašnieku!

  Vietalvas pagastā netālu no privātmājas "Apsēni" klaiņo divi suņi, kuriem ir tendence uzbrukt mājlopiem.

  Lūdzu atsaukties personas, kuras atpazīst attēlā redzamos suņus, kā arī suņu saimnieku/saimniekus sazināties ar Pļaviņu novada pašvaldības policiju: 

  tel. nr. 26458996,

  e-pasts ainis.liepins@plavinas.lv.

   

 • Paliec sveiks, bērnudārzs!

  Lai arī šogad pirmsskolas izglītības iestādēs bērni atvadas bērnudārzam teica pavisam neierastā laikā, taču tas notika tikpat svinīgi un sirsnīgi kā katru gadu.

 • Skaļās lasīšanas konkurss Pļaviņu bērnu bibliotēkā

  8. jūlija pēcpusdienā bērnu bibliotēkā pulcējāmies, lai kopā priecātos par mūsu meiteņu sasniegumiem reģionālajā Skaļās lasīšanas konkursā. Tajā piedalījās trīs meitenes no bijušās 5.b klases: Laima Silasproģe, Kaiva Annika Avotiņa un Amanda Rudzīte. Visām trim dalībniecēm veicās ļoti labi. Kopvērtējumā Kaiva Annika ieguva 4. vietu, Laima 2. vietu, bet Amanda 1. vietu. Līdz ar to septembrī valsts Skaļās lasīšanas konkursā Rīgā viņa pārstāvēs ne tikai Pļaviņu novadu, bet arī Aizkraukles reģionu. Vēlam Amandai veiksmi!

 • Pļaviņu novada Sporta svētki 2020

  Klāt jūlijs – novada sporta svētku laiks! Šogad tos svinēsim 18. jūlijā ar svētku turpinājumu 19. jūlijā.

  Turpinot pagājušajā gadā iesāktās tradīcijas, sporta svētkus atklāsim ar pilsētas modināšanas velobraucienu, kam pulcēties aicinām 18. jūlija rītā plkst. 9.00 Pļaviņu novada kultūras centra stāvlaukumā. No plkst. 11.00 kultūras centra pagalmā gan lielus, gan mazus dalībniekus gaidīsim uz individuālām aktivitātēm.

 • Piknikosim atsevišķi, bet būsim kopā!

  Pikniks ir iemesls, lai vasarā satiktos un pamielotos jaukā gaisotnē, brīvā dabā. Pļaviņās šogad Piektdienas Pēcpusdienas Pikniks notika citādāk kā ierasts – virtuāli. Piknikotāji tika aicināti iekārtot un nofotografēt savu piknika vietu, pievienojot fotogrāfijai 5 padomus vai 1 recepti citiem piknika dalībniekiem. Īpašs prieks, ja piknikot nolemj darba kolektīvs, tādēļ šī gada galveno balvu – PIKNIKA GROZU - saņem SIA „Pļaviņu Komunālie pakalpojumi” kolektīvs. Paldies par pikanti saldo recepti ar humora piesitienu! Apsveicam!

  Pļaviņu novada kultūras centrs

 • Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienests atgādina vairākus drošības noteikumus, lai atpūta pie ūdens nepārvērstos traģēdijā

  Šovasar gandrīz ik dienu ugunsdzēsēji glābēji dodas uz ūdenstilpēm, lai glābtu pārgalvīgus atpūtniekus un diemžēl daudzos gadījumos, lai atrastu un krastā izceltu bojāgājušus cilvēkus. Šogad no ūdentilpēm izcelti jau vairāk nekā 60 bojāgājušie, no tiem 24 - jūnijā.

  Traģēdijas uz ūdens visbiežāk notiek trīs iemeslu dēļ:

 • Valsts valodas centrs aicina pieteikt uzņēmumus akcijai “Latviešu valodai draudzīga vide”

  Valsts valodas centra akcijai “Latviešu valodai draudzīga vide” šogad aprit jau 15 gadi. Šīs akcijas mērķis ir atrast latviskus un čaklus uzņēmumus, kas savā ikdienā vispilnīgāk ievēro Valsts valodas likuma un citu normatīvo aktu prasības attiecībā uz valsts valodas izmantošanu.

 • Pļaviņu novada dome aicina darbā pļāvēju

  Pļaviņu novada dome aicina darbā pļāvēju (atalgojums 583.00 eur pilna slodze, uz noteiktu laiku).

  Plašāka informācija šeit.

Piektdiena, 08 Jūnijs 2012 23:05

Jaunietis nolec no Vanšu tilta Rīgā

Vērtēt šo objektu
(3 balsis)

     2012. gada 7 jūnija pēcpusdienā masu mēdijus pāršalca ziņa par kārtējo pārgalvīgo mēģinājumu iekarot Vanšu tilta smaili. Pagājušā gadā uz tilta vantīm uzklātā krāsa neapturēja 20 gadus vecā vīrieša kāpšanu Vanšu tiltā. Jaunais vīrietis kāpšanu Vanšu tiltā sāka plkst. ~ 15:55. Notikuma vietā ieradās mediķi, policijas un ugundzēsības un glābšanas dienesta darbinieki.

Satiksme pār Vanšu tiltu abos virzienor un tilta apturēta.Tilta smaili jaunais vīrietis sasniedza plkst. ~ 17:15. Dažas minūtes vēlāk jaunais vīrietis pārmeta krustu un nolēca, pārraujot trolejbusa vadus. Šis leciens jaunajam vīrietim bija liktenīgs. Pagaidām nav noskaidroti 20 gadus vecā vīrieša motīvi. Video, kurā redzams, kā tieši tiek izdarīts leciens, no Youtube kanāla ir dzēsts, ir pieejams tikai frgments pirms lēciena.

 

 

Lasīts 21198 reizes Pēdējo reizi rediģēts Svētdiena, 14 Oktobris 2012 13:25
Aktualitātes.lv

info@aktualitates.lv

Atstāt komentāru

Pārliecinietes, ka esat ievadījis nepieciešamo informāciju laukos, kur norādīts (*). HTML kods nav atļauts.

Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtības. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes. Uzzināt vairāk ...