Pļaviņu novads – vieta, kur savu mūža rakstu ierakstīt

12 Augusts 2020

 • Par Latvijas valsts karoga pacelšanu šī gada 25.martā

  Pļaviņu novada pašvaldības policija atgādina, ka pamatojoties uz „Latvijas valsts karoga likumu”, šī gada 25.martā (sestdiena) pie publisko personu ēkām, privāto tiesību juridisko personu un personu apvienību ēkām, kā arī dzīvojamām ēkām jānovieto Latvijas valsts karogs sēru noformējumā.

  25.marts saskaņā ar likumu „Par svētku, atceres un atzīmējamām dienām” ir Komunistiskā genocīda upuru piemiņas diena.

 • Pļaviņu novada Sociālais dienests izsludina pieteikšanos uz ģimenes asistenta amatu

  Pļaviņu novada Sociālais dienests

  Reģ.nr.90000043649

  izsludina pieteikšanos uz ģimenes asistenta amatu

  (atlīdzība 742.00 EUR mēnesī)

   

  Ģimenes asistenta galvenie darba pienākumi:

 • Iedzīvotājus aicina pieteikties biznesa ideju konkursam “Ideju kauss”

  Latvijas Investīciju un attīstības aģentūra (LIAA) izsludina pieteikšanos inovatīvo biznesa ideju konkursam “Ideju kauss” un aicina piedalīties ikvienu Latvijas iedzīvotāju, kurš sasniedzis 18 gadu vecumu un ir gatavs uzsākt uzņēmējdarbību, realizējot savu biznesa ideju.

 • Par pensiju indeksāciju 2020. gadā

  Labklājības ministrija informē, ka 2020 gada 1. oktobrī notiks pensiju un atlīdzību indeksācija un tiks palielinātas pensijas un atlīdzības vai to daļu apmērs, kas nepārsniedz 454 eiro.

 • Pļaviņieši starptautiskā futbola turnīrā izcīna sudraba medaļas

  No 3. līdz 5. augustam Rojā norisinājās starptautisks turnīrs futbolā – “Baltijas jūras kauss”. Turnīrā piedalījās 12 komandas no Latvijas, Lietuvas un Igaunijas, kas bija sadalītas divās grupās - 2005. gadā dzimušie jaunieši un 2006. gadā dzimušie jaunieši.

  Ar izciliem panākumiem turnīrā startēja arī mūsu jaunie futbolisti – sporta skolas “Sēlija” Pļaviņu grupa (2005. gadā dzimušie jaunieši), trīs dienu spēļu kopvērtējumā izcīnot 2. vietu un sudraba medaļas.

 • SIA “Pļaviņu Komunālie pakalpojumi” aicina darbā uzkopšanas darbu meistaru/-i (sētnieku/-ci)

  SIA “Pļaviņu Komunālie pakalpojumi”

  (reģ.nr. 48703000457)

  uz nenoteiktu laiku aicina darbā

  Uzkopšanas darbu meistaru/-i (sētnieku/-ci)

  (profesijas kods 5153 04, bruto alga 430 euro mēnesī)

   

 • Pakalpojumi un norēķini tiešsaistē — jaunā realitāte

  Jau sesto mēnesi SIA „ Pļaviņu komunālie pakalpojumi” klienti rēķinu saņemšanai un saziņai izmanto tiešsaistes vietni Bill.me. Par sadarbības gaitu un pakalpojuma lietošanu ārkārtējās situācijas laikā stāsta uzņēmuma valdes locekle Santa Zalīte un Bill.me projektu vadītāja Alisa Dudareva.

 • Jauniešiem iespējas pilnveidot darba tirgū nepieciešamās prasmes

  Jau rudenī jauniešiem vecumā no 17 līdz 29 gadiem, kuri ieguvuši vidējo izglītību, nemācās un nestrādā, būs papildu iespējas apgūt darba tirgū aktuālas prasmes. Valsts izglītības attīstības aģentūras (VIAA) īstenotajā Jauniešu garantijas projektā jaunieši varēs pilnveidot digitālās, uzņēmējdarbības un profesionālās ievirzes svešvalodu prasmes.

 • Kādi atvieglojumi pienākas cilvēkiem ar invaliditāti

  Eksperti uzskata, ka cilvēku ar invaliditāti skaita pieaugums skaidrojams ar sabiedrības novecošanos kopumā, kā arī citiem savstarpēji saistītiem faktoriem. Piemēram, ar izmaiņām rīcībpolitikā un atbalsta pasākumos, kas paredzēti cilvēkiem ar invaliditāti, pārmaiņām sociālekonomiskajā situācijā.

  Cilvēkiem ar invaliditāti valsts ir noteikusi dažādus atvieglojumus. Pirmais, kas te nāk prātā, protams, ir invaliditātes pensija. Taču šiem cilvēkiem pienākas vēl dažādi atvieglojumi, par kuriem bieži vien pietrūkst informācijas.

 • VBTAI no 2021. gada sāks piedāvāt bezmaksas psihoterapijas pakalpojumu ģimenēm

  Valsts bērnu tiesību aizsardzības inspekcija (VBTAI) no 2021. gada janvāra piedāvās jaunu pakalpojumu ģimenēm – ģimenes psihoterapiju. Pakalpojums ietver ģimenes psihoterapijas konsultācijas ģimenēm ar bērniem un grupas psihoterapijas sesijas kā atbalsta pasākumus bērniem vecumā no 12 līdz 18 gadiem, kuru vecāki dzīvo šķirti vai atrodas šķiršanās procesā.

×

Brīdinājums

JUser: :_load: nav iespējams ielādēt lietotāju ar id: 17914
Ceturtdiena, 29 Marts 2018 21:01

Foto: ko Lieldienām tirgo Rīgas Centrāltirgū?

Vērtēt šo objektu
(0 balsis)
Foto: ko Lieldienām tirgo Rīgas Centrāltirgū? Attēls: ekrānšāviņš

Rīgas Centrāltirgū valda svētku noskaņojums. Amatnieki tirgo visdažādākos tematiskos dekorus - salmu zaķus, dzeltenus cālēnus - šeit iespējams iegādāties pūpolus, spilgtus vainagus. Protams, tirgū ir arī baltas olas, turklāt lauku. Tiem, kuri nav paguvuši uzkrāt pietiekami daudz sīpolu mizu olu krāsošanai, ir iespējams iegādāties arī tās.


 

Foto: Riga.lv

 

 

Foto: Riga.lv

 

 

Foto: Riga.lv

 

 

Foto: Riga.lv

 

 

Foto: Riga.lv

 

 

Foto: Riga.lv

 

 

Foto: Riga.lv

 

 

Foto: Riga.lv

 

 

Foto: Riga.lv

 

 
 
Lasīts 7979 reizes Pēdējo reizi rediģēts Ceturtdiena, 29 Marts 2018 21:09
Aktualitātes.lv

info@aktualitates.lv

Atstāt komentāru

Pārliecinietes, ka esat ievadījis nepieciešamo informāciju laukos, kur norādīts (*). HTML kods nav atļauts.

Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtības. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes. Uzzināt vairāk ...