Pļaviņu novads – vieta, kur savu mūža rakstu ierakstīt

02 Marts 2021

 • Mūžībā aizgājis Uldis Beķeris

  “ Tagad aizbēgsim mēs savējās pasaulēs

  Kur mūs vairs it neviens sameklēt nevarēs

  Sapnī un nomodā viz – piena ceļš bezgalīgs.”(U. Beķeris)

   

  In memoriam

   

  Uldis Beķeris

  (13.02.1957.-25.08.2020.)

 • Par Latvijas valsts karoga pacelšanu šī gada 25.martā

  Pļaviņu novada pašvaldības policija atgādina, ka pamatojoties uz „Latvijas valsts karoga likumu”, šī gada 25.martā (sestdiena) pie publisko personu ēkām, privāto tiesību juridisko personu un personu apvienību ēkām, kā arī dzīvojamām ēkām jānovieto Latvijas valsts karogs sēru noformējumā.

  25.marts saskaņā ar likumu „Par svētku, atceres un atzīmējamām dienām” ir Komunistiskā genocīda upuru piemiņas diena.

 • No 3. marta slēpošanas, biatlona bāzē “Jankas – Jaujas” tiek slēgta slēpošanas inventāra noma

  Tomēr slēpošanas trases  joprojām gaida slēpotājus! Tās tiek uzturētas un atjaunotas iespēju robežās atbilstoši pavasarīgajiem laika apstākļiem. Lūdzam ņemt vērā, ka pavasarī slēpošanas trašu stāvoklis ir ļoti nepatstāvīgs un to kvalitāte var mainīties pat vienas stundas ietvaros.

  Paldies sporta bāzes pārzinim Jānim Eidukam par sniegto iespēju vairāku mēnešu garumā baudīt slēpošanas priekus kvalitatīvās trasēs!

  Paldies visiem slēpotājiem, kas šajā sniegotajā ziemā apmeklējāt mūsu sporta bāzi!

 • Operatīvā hidroloģiskā informācija (01.03.2021.)

  Aizvadītajā diennaktī ūdens līmenis svārstījās.

 • Pļaviņu novada ģimnāzija sāk pieņemt iesniegumus skolēnu uzņemšanai 1. klasē

  Pļaviņu novada ģimnāzija ar 01.03.2021. sāk pieņemt iesniegumus skolēnu uzņemšanai 1. klasē. Iesniegumu var aizpildīt klātienē - Pļaviņu novada ģimnāzijā Daugavas ielā 101, Pļaviņās (ārkārtējās situācijas laikā iepriekš saskaņojot laiku pa tel. 28357322), neklātienē - iesniegumu nosūtot pa pastu – Pļaviņu novada ģimnāzija, Daugavas iela 101, Pļaviņas, Pļaviņu novads, LV-5120, elektroniski – nosūtot iesniegumu, kas parakstīts ar drošu elektronisko parakstu, uz skolas oficiālo e-pastu: skola@png.edu.lv

 • SIA “Pļaviņu Komunālie pakalpojumi” aicina darbā remontatslēdznieku

  SIA “Pļaviņu Komunālie pakalpojumi”

  (reģ.nr. 48703000457)

  uz nenoteiktu laiku aicina darbā

  Remontatslēdznieku

  Struktūrvienībā dzīvojamā fonda apsaimniekošana

  (vēlams ar autovadītāja apliecību B kategoriju)

  (profesijas kods 7233 02, bruto alga 551 euro mēnesī)

   

 • Visā Latvijā daudzviet uz grants autoceļiem noteikti transportlīdzekļu masas ierobežojumi, tostarp arī Pļaviņu novadā

  Valsts sabiedrība ar ierobežotu atbildību “Latvijas Valsts ceļi” informē, ka sakarā ar pavasara atkusni, daudzviet uz grants autoceļiem ir iestājies šķīdonis un masas ierobežojumi ir ieviesti jau 137 valsts autoceļu posmos ar grants segumu un šīs dienas laikā tiks ieviesti arī uz citiem grants ceļu posmiem. Karte ar masas ierobežojumiem ir pieejama šeit.

 • No 2021. gada 1. marta tiks atjaunoti vairāki maršruta autobusu reisi

  Ņemot vērā, ka Pļaviņu novada ģimnāzijā tiks atsāktas mācības klātienē, no 2021. gada 1. marta tiks atjaunoti vairāki maršrutu Nr. 5698 Pļaviņas – Bunduļi un Nr. 6112 Rīteri – Gostiņi 1 – Stukmaņu centrs reisi.

 • Mūzikas skolai projektu konkursā piešķirts finansējums digitālo klavieru iegādei

  Piedaloties Valsts Kultūrkapitāla fonda 2021. gada mērķprogrammas “Mūzikas izglītības iestāžu materiāli tehniskās bāzes uzlabošana” projektu konkursā, Pļaviņu Mūzikas skolai piešķirts 900 EUR finansējums  digitālo klavieru iegādei.

 • Operatīvā hidroloģiskā informācija (26.02.2021.)

  Aizvadītajā diennaktī bija ļoti silts, strauji kusa sniega sega arī Latvijas austrumu daļā. Ūdenstilpēs uz ledus bija sniegūdens lāmas un ūdens. Ūdens līmenis Latvijas upēs sāka paaugstināties straujāk tikai atsevišķās vietās svārstījās ar tendenci paaugstināties. Straujākajos upju posmos turpināja sairt ledus, paliek palieku piesalas, bet lielākoties ledus kūst uz vietas. Vairākās upēs gāja ledus.

Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtības. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes. Uzzināt vairāk ...