Pļaviņu novads – vieta, kur savu mūža rakstu ierakstīt

14 Augusts 2020

 • Par Latvijas valsts karoga pacelšanu šī gada 25.martā

  Pļaviņu novada pašvaldības policija atgādina, ka pamatojoties uz „Latvijas valsts karoga likumu”, šī gada 25.martā (sestdiena) pie publisko personu ēkām, privāto tiesību juridisko personu un personu apvienību ēkām, kā arī dzīvojamām ēkām jānovieto Latvijas valsts karogs sēru noformējumā.

  25.marts saskaņā ar likumu „Par svētku, atceres un atzīmējamām dienām” ir Komunistiskā genocīda upuru piemiņas diena.

 • 23. septembrī Aiviekstes pagasta pārvaldes Tradīciju zālē notiks “Uzņēmēju launags”

  23. septembrī Aiviekstes pagasta pārvaldes Tradīciju zālē (1.maija ielā 6, Pļaviņās) notiks “Uzņēmēju launags”.

   

  Darba kārtībā:

  No plkst. 1500 līdz plkst. 1645 radošais seminārs «IDEJU FITNESS» - lektore Elīna Miķelsone.

              Seminārs, kurā katrs sevi apzina kā personu ar inovācijas potenciālu!

 • Konkurss "Novada iecienītākais medus 2020"

  Biškopji tiek aicināti piedalīties konkursā "Novada iecienītākais medus 2020", kuru Latvijas Biškopības biedrība (LBB) organizē sadarbībā ar SIA "Latvijas Lauku konsultāciju un izglītības centru" (LLKC) pasākuma "Novada Garša" ietvaros. Šogad konkurss notiks attālināti, vērtēšanā piedaloties tikai žūrijas komisijai.

  Covid-19 dēļ tika mainīts konkursa "Novada iecienītākais medus 2020" formāts - no klātienes degustēšanas uz attālinātu vērtēšanu, piedaloties tikai žūrijas komisijai.

  Dalības noteikumi:

 • Sākumskolas vecuma bērnu rotaļu un attīstības centra "Pepija" bērni kopā ar centra vadītāju veikuši 15km garu pārgājienu ar uzdevumiem “Pretī vasarai”

  18 Sākumskolas vecuma bērnu rotaļu un attīstības centra "Pepija" bērni kopā ar centra vadītāju Tatjanu Zagorsku veikuši 15km garu pārgājienu ar uzdevumiem “Pretī vasarai”.

  Aplūkot foto galeriju un vairāk par pasākumu lūdzam lasīt  vadītājas Tatjanas Zagorskas publicētājā informācijā centra mājas lapā.

 • Atkārtoti sākusies pretendentu pieteikšana apbalvojumam “Zemgales Laiks Ziedonim” 2020

  13. augustā biedrība “Zemgales Laiks Ziedonim” sadarbībā ar Imanta Ziedoņa fondu “Viegli” un Jelgavas novada pašvaldību atkārtoti izsludina pieteikšanos apbalvojumam “Zemgales Laiks Ziedonim”. Apbalvojums jau ceturto gadu tiks pasniegts piecās nominācijās: zinātnē, novadpētniecībā, tautsaimniecībā, bērniem un jauniešiem, par dzīvi mākslā. Lai arī ierasts, ka Zemgales novadnieki tiek cildināti maija beigās, šogad ceremonija noritēs septembra nogalē. Pieteikšanās no 13. augusta līdz 1.

 • Paziņojums par ūdens padeves pārtraukumu Stukmaņos, Klintaines pagastā

  SIA ”Pļaviņu Komunālie pakalpojumi” informē, ka sakarā ar remontdarbiem ūdensvada sistēmā Stukmaņos, Klintaines pagastā, 2020.gada 17.augustā no plkst.13.00 līdz plkst. 15.00netiks padots ūdens.

  Atvainojamies par sagādātajām neērtībām.

                                                                          

  SIA ”Pļaviņu Komunālie pakalpojumi”

 • Pļaviņu novada Sociālais dienests izsludina pieteikšanos uz ģimenes asistenta amatu

  Pļaviņu novada Sociālais dienests

  Reģ.nr.90000043649

  izsludina pieteikšanos uz ģimenes asistenta amatu

  (atlīdzība 742.00 EUR mēnesī)

   

  Ģimenes asistenta galvenie darba pienākumi:

 • Iedzīvotājus aicina pieteikties biznesa ideju konkursam “Ideju kauss”

  Latvijas Investīciju un attīstības aģentūra (LIAA) izsludina pieteikšanos inovatīvo biznesa ideju konkursam “Ideju kauss” un aicina piedalīties ikvienu Latvijas iedzīvotāju, kurš sasniedzis 18 gadu vecumu un ir gatavs uzsākt uzņēmējdarbību, realizējot savu biznesa ideju.

 • Par pensiju indeksāciju 2020. gadā

  Labklājības ministrija informē, ka 2020 gada 1. oktobrī notiks pensiju un atlīdzību indeksācija un tiks palielinātas pensijas un atlīdzības vai to daļu apmērs, kas nepārsniedz 454 eiro.

 • Pļaviņieši starptautiskā futbola turnīrā izcīna sudraba medaļas

  No 3. līdz 5. augustam Rojā norisinājās starptautisks turnīrs futbolā – “Baltijas jūras kauss”. Turnīrā piedalījās 12 komandas no Latvijas, Lietuvas un Igaunijas, kas bija sadalītas divās grupās - 2005. gadā dzimušie jaunieši un 2006. gadā dzimušie jaunieši.

  Ar izciliem panākumiem turnīrā startēja arī mūsu jaunie futbolisti – sporta skolas “Sēlija” Pļaviņu grupa (2005. gadā dzimušie jaunieši), trīs dienu spēļu kopvērtējumā izcīnot 2. vietu un sudraba medaļas.

Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtības. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes. Uzzināt vairāk ...