Pļaviņu novads – vieta, kur savu mūža rakstu ierakstīt

23 Novembris 2020

 • Mūžībā aizgājis Uldis Beķeris

  “ Tagad aizbēgsim mēs savējās pasaulēs

  Kur mūs vairs it neviens sameklēt nevarēs

  Sapnī un nomodā viz – piena ceļš bezgalīgs.”(U. Beķeris)

   

  In memoriam

   

  Uldis Beķeris

  (13.02.1957.-25.08.2020.)

 • Par Latvijas valsts karoga pacelšanu šī gada 25.martā

  Pļaviņu novada pašvaldības policija atgādina, ka pamatojoties uz „Latvijas valsts karoga likumu”, šī gada 25.martā (sestdiena) pie publisko personu ēkām, privāto tiesību juridisko personu un personu apvienību ēkām, kā arī dzīvojamām ēkām jānovieto Latvijas valsts karogs sēru noformējumā.

  25.marts saskaņā ar likumu „Par svētku, atceres un atzīmējamām dienām” ir Komunistiskā genocīda upuru piemiņas diena.

 • Autovadītāju ievērībai: naktī gaisa temperatūrai pazeminoties, no rīta autoceļi var apledot

  Šonakt vietām gaisa temperatūra pazeminājās zem nulles, tāpēc uz autoceļiem var veidoties apledojums. Apledojums īpaši var veidoties uz autoceļiem kas iet cauri mežiem vai gar ūdenstilpnēm, kā arī uz tiltiem un pārvadiem. Slidenos ceļa posmus kaisa ar pretslīdes materiāliem. Lai uzlabotu braukšanas apstākļus, ceļu uzturēšanas darbos iesaistītas 64 VAS Latvijas autoceļu uzturētājs  ziemas dienesta tehnikas vienības.

  Apgrūtināti braukšanas apstākļi uz valsts galvenajiem autoceļiem ir:

 • Aicinām fotokonkursa „Mans Pļaviņu novads” dalībniekus saņemt pateicības balvas

  Pateicamies par izrādīto interesi un dalību fotokonkursā „Mans Pļaviņu novads” visiem 26 konkursa dalībniekiem. Fotokonkursam iesūtītās fotogrāfijas, kas atbilda konkursa nosacījumiem, tiks publicētas mājas lapā www.plavinunovads.lv decembra mēnesī. Veiksmīgākās fotogrāfijas tiks izmantotas suvenīru, iespiedmateriālu izgatavošanai.

  Aicinām ikvienu dalībnieku ierasties pēc pateicības balvas Pļaviņu novada tūrisma informācijas centrā, Daugavas ielā 49, Pļaviņās.

 • Pieminot izcilo novadnieku, rakstnieku Kārli Štrālu 140. dzimšanas dienā

  Video - Andris Vērdiņš,
  Pļaviņu novada kultūras centrs

 • Paziņojums par ūdens padeves pārtraukumu 24. novembrī

  SIA ”Pļaviņu Komunālie pakalpojumi” informē, ka sakarā ar Raiņa ielas un Pasta ielas pārbūves darbiem 2020. gada 24. novembrī no plkst09.00 līdz 12.00 tiks pārtraukta ūdens padeve Raiņa ielas un Daugavas ielas posmos no krustojuma ar Pļavu ielu līdz Baseina ielai, Pļaviņās.

  Atvainojamies par sagādātajām neērtībām!

  SIA ”Pļaviņu Komunālie pakalpojumi”

 • Aicina piedalīties Zemgales tūrisma asociācijas konferencē

  Pļaviņu novada tūrisma uzņēmēji un interesenti tiek aicināti piedalīties Zemgales tūrisma asociācijas konferencē, kas tiks translēta tiešsaistē 26. novembrī LIAA Facebook Live kanālā:  https://fb.me/e/cKQ5fkRNG .

  Zemgales tūrisma konferences programma:

  10:00-10:20 Dace Laizāne, ZTA valdes priekšsēdētāja

  Konferences atklāšana, Zemgales tūrisma tendences 2020. gadā

 • Padomi lauksaimnieka īpašuma drošībai

  Aicinām iepazīties ar Valsts policijas un Valsts tehniskās uzraudzības aģentūras padomiem un izstrādāto informatīvo brošūru "Padomi lauksaimnieka īpašuma drošībai", kurā skaidrots, kā pasargāt lauksaimniecības tehniku no dažādām zādzībām.

 • Zemgales Biznesa diena tiešsaistē

  1. decembrī tiešsaistē norisināsies Zemgales Biznesa diena, kurā kopā ar ekspertiem diskutēsim par aktuālo uzņēmējdarbībā šodien un 2021. gadā.

  13:10 – 14:20 Gaidāmās nodokļu izmaiņas – vai palielināsies Latvijas uzņēmumu konkurētspēja?

  14:20 – 15:30 Covid-19 kā drauds vai kā iespēja – izdzīvos, kas pārmainīsies. Valsts atbalsts Covid-19 skartajām nozarēm.

  Rezervē laiku savā kalendārā un tiekamies tiešsaistē!

 • Bezmaksas mācības attālinātās izglītības platformā “Coursera”

  Starptautiskā attālinātās izglītības platforma “Coursera” piedāvā vairāk nekā 3,8 tūkstošus mācību kursu ap 400 specializācijās. “Coursera” kursu programmas izstrādājušas dažādu valstu izglītības iestādes, tostarp tādas plaši pazīstamas universitātes kā Hārvarda, Oksforda, Jeila un citas.

Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtības. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes. Uzzināt vairāk ...