Ceturtdiena, 25 Augusts 2016 20:22

Rīgas Mežaparkā būvēs lauku sētu izrādē „SAIMNIEKS MEKLĒ SAIMNIECI”

Vērtēt šo objektu
(0 balsis)
Rīgas Mežaparkā būvēs lauku sētu izrādē Rīgas Mežaparkā būvēs lauku sētu izrādē „SAIMNIEKS MEKLĒ SAIMNIECI”

Šajā ceturtdienā, 4. augustā plkst. 19:00,  Rīgā, Kultūras un atpūtas parka "Mežaparks" brīvdabas estrādē "Zaļais Teātris"  būs skatāma jaunā un Latvijā pieprasītā „Pannas Teātra” vasaras muzikālā izrāde “Saimnieks meklē saimnieci”.

Pazīstamie Latvijas teātru un TV seriālu aktieri Ģirts Ķesteris, Daiga Gaismiņa, Līga Zeļģe, Madara Melne-Tomsone, Dace Vītola, Maija Doveika, Imants Strads un Aldis Siliņš izrādes vasaras tūrē viesojušies daudzās Latvijas brīvdabas estrādēs. Izrādes komanda piedzīvojusi gan silto vasaras lietu, gan vakara saules prožektoru spīdumu aktieriem tieši acīs, kā arī skatītāju skaļos aplausus un vasaras ziedu klēpju smaržu.

 4. augusta vakarā Rīgā, Mežaparka „Zaļajā Teātrī”, tiks būvēta lauku sēta, kuras saimnieks Ziedonis (Aldis Siliņš) sagaidīs slavenu TV režisoru Valteru (Ģirts Ķesteris), lai filmētu TV šovu. Un šovs būs!

TV šova veidošanas aizkulises, kuriozi filmēšanas laukumā, “netīrās veļas” mazgāšana kameru priekšā - tas viss Guntas Kalniņas sarakstītajā un Jura Rijnieka iestudētajā komēdijā, kas ļaus izsmieties ne tikai par mīlas trijstūra radītajām peripētijām, bet arī aizdomāties par televīzijas šovu spožumu un postu.

Mūzikas autori TV šovu “Izklausies redzēts” dalībnieks Atis Zviedris un mūziķis  Artūrs Palkevics.

Kā atrast Mežaparka “Zaļo Teātri” ?

Lasīts 8139 reizes
Sigita Paula Cepleviča

Sigita Paula - mērķtiecīga sapņotāja. Zina un tic, ka no sapņa līdz realitātei ir tikai viens solis.
Teātris, mūzika un pasākumi manā dzīvē ieņem svarīgu vietu - tas ir gan hobijs, gan darbs. Lai gan bērnības sapnis bija kļūt par žurnālisti, par savu dzīves ceļu izvēlējos sabiedriskās attiecības kultūras jomā. Tomēr, sperot vienu soli, tā var kļūt realitāte.
Dažiem tā ir lieka laika izšķiešana, bet man tā ir visa mana pasaule. Vienīgais, kas tik īsā brīdī liek manai sirdij pukstēt straujāk un brīžiem pat apstāties, elpai aizrauties, acīs sariesties asarām vai likt smaidīt no visas sirds. Katram ir kāda atkarība, un manējā ir teātris.

Labprāt dalīšos savās pārdomās un sajūtas par teātra izrādēm tāpat kā savā blogā:

sigita-paula.blogspot.com/

Atstāt komentāru

Pārliecinietes, ka esat ievadījis nepieciešamo informāciju laukos, kur norādīts (*). HTML kods nav atļauts.

Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtības. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes. Uzzināt vairāk ...