Pirmdiena, 21 Janvāris 2013 21:15

Brīnums nenotika....

Uzrakstīja

Pagājušā gada darba dienas vakara pusē iznāca braukt pa Ventspils šoseju no Vērgales ceļa gala uz Mežaines pusi. Sakarā ar silto laiku biezā sniega sega bija jau ievērojami saplakusi, taču varenās tehnikas sastumtie lielie sniega vāli gar šosejas malām izskatījās tīri vareni. Kaut kādi bija sanācis, ka tieši pretī pagriezienam uz Lūšu mājām ( apm. 2,5-3 km no Vērgales pagr.) samērā lielā ātrumā man pretī traucās mašīna ar vismaz 13 riteņiem katrā pusē – mainoties ar šo gigantu kaut kādi neapzināti pametu acis pa labi – ak, šausmas – lācis! Var jau būt iespaidoja viss tas lasītais par Latvijas Lāču mammu- meža feju Velgu Vītoli, varbūt kaut kas cits, bet pirmais, kas man ienāca prātā, bija lācis. Protams, veikli apcirtu savu braucamo pretējā virzienā, nu jau prātīgi, ieskatoties katrā sīkumā, tuvojos aizdomīgajai vietai. Tālāk viss ir tik smieklīgi, ka pilnīgi kauns atzīties. Iznācis no meža biezokņa ceļmalā, noģērbis, uz eglītes uzkabinājis savu puskažociņu, pats notupies blakus savas dabīgās vajadzības kārtoja vecāka gadu gājuma vīrs. Jā ņem vērā viņa ziemas cepuri (ausaini) , melno puskažo- ciņu un pozīciju, kādā vīrs atradās – mana kļūdīšanās ir kaut daļēji attaisnojama. Uz neparasto jautājumu:” Ko tu te dari?” sekoja vēl nepārpro- tamāka atbilde: „ Vai tad nedrīkst?”       

Kā vēlāk noskaidroju – tie bija parastie meža darba rūķi. Gads veiksmīgi noslēgts. Kamēr no Liepājas atbrauks „bušelis„ , kas viņus savāks, viņi jau esot trīs kortelīšus uzvarējuši. „ Kur tad te mežā šnabi var dabūt? – Pazvanījām un meža saimnieks atveda! Bet vecītim sajucis virziens, tāpēc arī meža biezokņa vietā, viņš iznācis tieši šosejas malā.   

Lasīts 9153 reizes Pēdējo reizi rediģēts Pirmdiena, 21 Janvāris 2013 21:20

Atstāt komentāru

Pārliecinietes, ka esat ievadījis nepieciešamo informāciju laukos, kur norādīts (*). HTML kods nav atļauts.

Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtības. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes. Uzzināt vairāk ...