Ceturtdiena, 27 Decembris 2012 20:01

Man gadījās tā...

Uzrakstīja

Pēc veiksmīgas nakts brētliņu zvejas mūsu „ Baltiku” sāka izkraut tūlīt pēcpusdienā – 27 tonnas, apmēram 2 stundām. Pēc tam neliela sapulce salonā, kur šefs katram izmaksā daļu no pagājušajā mēnesī nopelnītā un tad - piecas brīvas dienas – galu galā Zvejnieku svētki, jeb kā tagad, kad zvejnieku skaits ir sarucis līdz minimumam tos sauc par Jūras svētkiem. Garastāvoklis uz augstākā plaukta un vispār smaids pa visu ģīmi. Mans vecais „Nissans” arī pielec no pusapgrieziena un tā esmu ceļā uz Pāvilostu. Pārbraucot dzelzceļa pārbrauktuvi pie Metalurga ( Brīvības ielas remontdarbi vēl nebija pabeigti), tūlīt aiz pirmās autobusa pieturvietas ielas labajā pusē,  tā kautrīgi tikai mazliet pamājot ar roku, mašīnu  „stopēja” kautrīga, bikla skolniecīte seksīgos īsos svārciņos, spilgti rozā jaciņā, izteikti spilgti uzkrāsojusies (to gan es ievēroju tikai mašīnā).

Es, protams, dzīvā sajūsmā, vismaz kādu gabalu būs ar ko papļāpāt, piestāju malā un atvēru blakussēdētāja durvis. Mazā     skolniecīte iekārtojās sēdekļa diezgan brīvi, kājas „pārsvieda” vienu pār otru tā, ka jau tā īsie bruncīši parāvās uz augšu vēl vairāk, atsedzot pat tādas vietas, ko svešam cilvēkam nevajadzētu redzēt. Par cik satiksme šajā vietā bija liela, tūlīt „devu pa pederi”. Pēc piesprādzēšanās un citiem sīkumiem, protams, sekoja tradicionālais jautājums: „ Nu kur brauksim?” Es to biju domājis, kur aizvest – bet viņa to braukšanu domāja savādāk, jo sekoja atbilde: „ 20 lati un man vienalga kur!” Tikai tagad man, vecam muļķim, pieleca, ko tas viss nozīmē! „ Meitenīt, cik Tev gadu?” Arī atbilde mani pārsteidza. „ Pilni 16, bet par to nebaidies, neviens neuzzinās un Tev patiks, es galvoju...”  Uz jautājumu, kāpēc Tu to dari? – sekoja atbilde – mums ar brāli kaut kas ir jāēd, ģērbties arī vajag.         Izsēdināju mazo „skolniecīti” un ar pavisam sabojātu garīgu brauc tālāk. Nu nekādi man nepielec, kā tas meiteni, kurai par sievieti kļūt vajadzētu pēc gadiem 8-10, kurai tajā vietā, kur sievietei izaug krūtis ir tikko aizmetušies zirnīši, liek pārdot savu miesu, lai izdzīvotu. Arvien vairāk nāk virsū doma, ka vajadzēs saukt atkal Odiseju Konstantu, Juri Dobeli u.c.,taisīt barikādes un kurināt ugunskuru pie Pulvertorņa.

Lasīts 7165 reizes
Vairāk šajā kategorijā: « Neparasta situācija Madlienas pagasts »

Atstāt komentāru

Pārliecinietes, ka esat ievadījis nepieciešamo informāciju laukos, kur norādīts (*). HTML kods nav atļauts.

Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtības. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes. Uzzināt vairāk ...