Ogres novads (3)

Piektdiena, 03 maijs 2013 10:39

Ogres mūzikas skola atplaukst

Uzrakstīja

Ogres mūzikas skola atplaukst tāpat kā narcises zieds pavasarī. To pierādīja aizvadītā „Gada balva 2013” ceremonija, kas notika 30. aprīļa vakarā, Ogres mūzikas skolas lielajā zālē. Skolotāji, audzēkņi un viņu vecāki, radi un draugi bija sapulcējušies, lai kopā priecātos par sasniegumiem un klausītos arī muzikālus priekšnesumus.
Gada balvas pasniegšanas tradīcija Ogres mūzikas skolā aizsākās līdz ar jaunā direktora Artūra Manguļa iecelšanu amatā, proti, pirms trim gadiem. Šis pasākums ir izcēlis daudzus talantīgus un perspektīvus mūzikas skolas audzēkņus, kuri ir nesuši skolas vārdu ne tikai Latvijas robežās, bet arī starptautiskā līmenī.
Lai pretendētu uz gada labākā skolēna titulu un saņemtu godalgā lielo notiņas statuju ir jābūt ne tikai labām atzīmēm mācību priekšmetos un jāpierāda savas spējas dažādos konkursos vietējā vai plašākā mērogā, bet jāsaņem arī „Cerību nots” tituls. Tuvojoties mācību gada noslēgumam, uz šo titulu tiek izvirzīti talantīgākie Ogres mūzikas skolas audzēkņi, kuri speciāli izveidotas komisijas priekšā spēlē iepriekš sagatavotus skaņdarbus. Pretendenti, kuri tiek novērtēti visaugstāk, saņem „Cerību nots” nozīmīti.

Sestdiena, 16 Februāris 2013 23:15

Ziemas prieki Madlienā.

Uzrakstīja

Šodien tika organizēts pasākums uz Madlienas hokeja laukuma. Tika aicināti piedalīties visi Madlienas iedzīvotāji. Padomāts bija par visām vecuma paaudzēm. Pašiem mazākajiem dalībniekiem bija iespēja ievingrināt roku bumbiņas mešanā pa bundžām, kā arī turēt rokās hokeja nūju un meiģināt veiksmīgi iemest bumbiņu vārtos. Bija slēpošanas sacensības uz laiku, kur varēja piedalīties pilnīgi visi. Arī tiem kam nebija slēpes tika nodrošināti ar nepieciešamo inventāru. Pati lielākā interese tika izrādīta par šaušanu ar pneimatisko šauteni. Šajā disciplīnā piedalījās gan vīrieši, gan sievietes. Un visvairāk punktus ieguva sieviete atstājot vīriešus ar gariem deguniem! Bija iespēja vizināties ar zirga kamanām, par ko bija liels prieks bērniem un viņu vecākiem. Lai sasildītos varēja dzert karstu tēju ar grauzdiņiem un mazliet apsildīties pie ugunskura. Bija stafete, kur tika iesaistītas trīs paaudzes, lai izkustētos vecāki, bērni un arī vecvecāki. Pirmo trīs vietu ieguvēji tika apbalvoti ar medaļām un pārsteiguma balvām. Un kā pēdējais un pats svarīgākais notikums bija draudzības spēle hokejā. Komandas tikai izveidotas no dažādu vecuma cilvēkiem, dodot iespēju parādīt prasmi šai sporta veidā gan jauniem, gan vecākiem cilvēkiem. Pasākums bija izdevies un laika apstākļi bija piemēroti šāda veida sanākšanai kopā. Lai gan būtu gribējies mazliet lielāku atsaucību no Madlienas iedzīvotājiem, jo tika dota iespēja atpūsties svaigā gaisā kopā ar ģimeni un visiem kopā lieliski pavadīt laiku.

Sestdiena, 12 Janvāris 2013 18:14

Mazs rīta negadījums.

Uzrakstīja

Sestdienas rīts pavisam nelāgi iesākas kādam traktoristam, kas atbrīvoja ielas no sniega. Cītīgi un rūpīgi cenšoties atbrīvot ielas no piesnigušā sniega, traktorists nepamanīja apsnigušo kanalizācijas aku, kas atradās tuvu ietves malai. Koka vāks ar šķūri tika nostumts nost no kanalizācijas akas cauruma un traktora ritenis iebrauca kanalizācijas akā. Mazais traktoriņš apgāzās uz sāniem. Traktora šoferis tika cauri ar izbīli bez savainojumiem. Protams, Madlienas cilvēkiem tas bija vesels piedzīvojums, tas tika fotografēts no visām iespējamām pusēm. Tālāk viss notika operatīvi. Pēc neilga laika atbrauca lielāks traktors, kas ar troses palīdzību lēnām izvilka mazo traktoru no akas cauruma. Šis negadījums traktoram lielus zaudējumus neradīja, jo tika nolauzts tikai aizmugurējais lukturis. Kanalizācijas akas vāks netika bojāts, tādēļ to varēja novietot atpakaļ uz akas caurums. Un Madlienas dzīve varēja ritēt atkal savu gaitu. Traktorists varēja turpināt iesākto darbu un Madlienas ielas tika veiksmīgi atbrīvotas no sniega kalniem.

 

Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtības. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes. Uzzināt vairāk ...