Ziņu RSS

21 Oktobris 2020

Apraksts
 • 26.-30. oktobrī Līvānu novadā notiks Karjeras nedēļa 2020

  2020. gada Karjeras nedēļas tēma ir jauniešu karjeras plānošanā iesaistīto pušu – skolotāju, karjeras konsultantu, ģimenes locekļu, uzņēmumu un darba devēju – loma mērķtiecīgu karjeras lēmumu pieņemšanā. Šī gada sauklis ir “Klau! Sadzirdi un liec aiz auss!”, kas aicina skolēnus ieklausīties un sadzirdēt, kādas iespējas viņiem ir pieejamas un kā ikviena no pusēm var sniegt atbalstu karjeras plānošanā. Līvānu novada izglītības iestādes arī šogad aktīvi iesaistīsies Karjeras nedēļas aktivitātēs.

 • 21. oktobrī plkst. 19.00 ikviens interesents aicināts piedalīties NVA tiešsaistes karjeras dienā “Ko darīt šodien, lai būtu konkurētspējīgs darba tirgū rīt”

  Nodarbinātības valsts aģentūra (NVA) aicina ikvienu interesentu 21. oktobrī no plkst. 19.00 līdz 20.30 sociālās vietnes Facebook NVA kontā piedalīties tiešsaistes karjeras dienā, ko NVA rīko sadarbībā ar sociālo kustību “Latvija strādā”. Tiešsaistes karjeras dienā Jūs varēsiet iepazīties ar pārkvalifikācijas un profesionālās attīstības iespējām, ko šobrīd piedāvā starptautiskā tālmācības platforma “Coursera”, NVA, Cēsu Digitālais centrs, Starptautiskā biznesa centru asociācija “ABSL Latvia”, informācijas tehnoloģiju uzņēmums “Accenture”, kā arī “Swedbank”, “Rimi Latvia”, "MSC Latvia" un “UpMatched”. Uzņēmumi un organizācijas ne vien prezentēs piedāvātās mācību iespējas, bet arī informēs par aktuālajām vakancēm un atbildēs uz skatītāju jautājumiem.

 • Latvijas augstskolās 725 jaunieši studē ar Vītolu fonda administrētajām stipendijām

  Astoņpadsmit darbības gadu laikā Vītolu fonds ir pierādījis, ka līdzcilvēku atsaucība, pretimnākšana, nesavtīgs atbalsts ir vērtības, kuras saglabāsies visos laikos un apstākļos. Pandēmijas laiks bija sarežģīts, bet, rodot spēku grūtībās, ziedotāji turpina atbalstīt Latvijas jauniešus ceļā uz izglītību. 2020./2021. mācību gadā Vītolu fonda stipendijas saņem arī vairāki jaunieši no Līvānu novada.

 • Aivara un Vēsmas Ušpeļu darbnīcas “Malny vylky” keramikas izstāde

  Darbnīca “Malny vylky” atrodas Rēzeknes novada, Maltas pagasta lauku mājās “Dzindrys”. Darbnīcā darbojas keramiķis Aivars Ušpelis ar dzīvesbiedri  gleznotāju Vēsmu Ušpeli. 

 • Līvānos viesojās Balvu novada uzņēmēju konsultatīvās padomes pārstāvji

  16. oktobrī Līvānu novadu pieredzes apmaiņas vizītē apmeklēja Balvu novada uzņēmēju konsultatīvās padomes pārstāvji. Ar viesiem tikās Līvānu novada domes priekšsēdētāja vietniece Ginta Kraukle, Latgales speciālās ekonomiskās zonas pārvaldnieka vietnieks Vladislavs Stankevičs un Līvānu novada uzņēmuma "Zelta zeme" vadītājs, kā arī Līvānu novada domes deputāts Pēteris Romanovskis.

 • Sutru ciematā asfaltē laukumu pie pagasta pārvaldes ēkas

  Sutru ciematā notiek laukuma pie pagasta pārvaldes ēkas asfaltbetona seguma atjaunošana. Darbu izmaksas: 19 750 EUR.

 • Rudens brīvlaikā aicinām skolēnus, vecākus un pedagogus būt atbildīgiem

  Izglītības un zinātnes ministrija un Veselības ministrija skolēnu brīvlaikā mudina vecākus būt atbildīgiem un Covid-19 infekcijas izplatības ierobežošanas nolūkā nedoties ar bērniem ārvalstu ceļojumos. Aicinām arī izvērtēt bērnu un ģimenes brīvā laika pavadīšanas iespējas atbilstoši valstī esošajai epidemioloģiskajai situācijai, dodot priekšroku kopīgām aktivitātēm svaigā gaisā, nevis publisku vietu apmeklēšanai.

 • Stipendijas mūzikas, mākslas un sporta skolu audzēkņiem

  Nodibinājums “Viduslatgales pārnovadu fonds” šoruden piešķīra tradicionālās vienreizējās stipendijas mūzikas un mākslas, kā arī bērnu un jaunatnes sporta skolu audzēkņiem. Kopumā tika piešķirtas 28 stipendijas 2090,00 EUR apmērā. Stipendijas ir ziedotāju līdzekļi un netiek apliktas ar nodokļiem.

 • Atvērta Maira Iesalnieka sakārtotā grāmata “Līvānu novada folkloras materiāli”

  Līvānu novada Centrālās bibliotēkas (LNCB) organizētā tikšanos ciklā MŪSĒJIE oktobra vidū Līvānu novada Kultūras centrā notika Maira Iesalnieka sakārtotās grāmatas “Līvānu novada folkloras materiāli” atvēršana ar folkloras kopu “Turki” un “Ceiruleits” piedalīšanos.

 • Līdz 12. novembrim aicina balsot par ģimenei draudzīgāko pašvaldību

  Sācies iedzīvotāju balsojums Sabiedrības integrācijas fonda rīkotajā konkursā “Ģimenei draudzīga pašvaldība”, lai noteiktu un apbalvotu tās Latvijas pašvaldības, kas šogad sniegušas lielāko atbalstu ģimenēm ar bērniem un piemērotas vides nodrošināšanai. Ikviens iedzīvotājs līdz 12. novembrim aicināts iepazīties ar pašvaldībās paveikto un izteikt savu viedokli www.vietagimenei.lv.

Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtības. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes. Uzzināt vairāk ...