www.kekava.lv - Pašvaldības aktualitātes par iepriekšējo nedēļu

20 Janvāris 2022

www.kekava.lv - Pašvaldības aktualitātes par iepriekšējo nedēļu
 • Baložos plānots uzlabot satiksmes drošību
  Plānojot jauna bērnudārza būvniecību Baložos, Baložu ielā 33, pēc iedzīvotāju priekšlikumu uzklausīšanas, plānots pilnveidot un attīstīt ceļu infrastruktūru, kā arī uzlabot satiksmes drošību pieguļošajās teritorijās.
 • Dome apstiprina Ķekavas novada sociālā dienesta darbinieku atlīdzības nolikumu
  Lai nodrošinātu Ķekavas novada sociālā dienesta darbinieku vienotu atlīdzības un sociālo garantiju sistēmu, trešdien, 19.janvārī, Ķekavas novada dome apstiprināja jauno atlīdzības nolikumu. Jaunais nolikums paredz iespēju sociālajiem darbiniekiem saņemt arī speciālās piemaksas par darba vides riskiem, kas saistīti ar darba specifiku.
 • Ķekavas novada pašvaldība sasauc krīzes vadības grupas sapulci
  Lai lemtu par iespējamajiem risinājumiem saistībā ar katlu māju modernizāciju Baldonē, kā arī aktuālo situāciju saistībā ar Covid 19 izplatības ierobežošanas pasākumiem, otrdien, 18.janvārī, plkst.14:00, ir sasaukta Ķekavas novada pašvaldības krīzes vadības grupa.

www.kekava.lv - Izglītības jaunumi

20 Janvāris 2022

www.kekava.lv - Izglītības jaunumi

www.kekava.lv - Soc.dienesta aktualitātes

20 Janvāris 2022

www.kekava.lv - Soc.dienesta aktualitātes
 • Jaunā gada sagaidīšanas pasākums bērniem ar īpašām vajadzībām
  1. februārī Ķekavas sporta kompleksā notika Sociālā dienesta rīkotais pasākums bērniem ar īpašām vajadzībām. Koncertā uzstājās mākslas vingrotāji. Pēc koncerta tika dalītas Sociālā dienesta sarūpētās saldumu paciņas un novada iedzīvotāju saziedotās rotaļlietas.
 • ES sociālais projekts „Patiesība aiz smaida” (The Truth behind a Smile)
  Ir noslēdzies programmas „Eiropa pilsoņiem” "Sadraudzības pašvaldību tīklojumi" apakšaktivitātes apstiprinātajam projektam „Patiesība aiz smaida” 4.posms, kas notika Polijas pilsētā Mlava (Mlawa) no šī gada 29.augusta līdz 5.septembrim.
 • Atklāta izstāde Sociālā dienesta telpās
  Ķekavas novada jauniešu padome (ĶNJP) sadarbībā ar dienas centru "Gaismas iela" vadīja nodarbības bērniem un jauniešiem ar speciālām vajadzībām. Radošajās darbnīcās varēja veidot, zīmēt un gleznot visu, kas saistīts ar indiāņiem un viņu dzīves veidu.

Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtības. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes. Uzzināt vairāk ...