Svētdiena, 02 Novembris 2014 16:09

Vivo centra trakās nakts izpārdošana

Vivo centra trakās nakts izpārdošana Foto: Signe Šulca

 31.oktobra pievakarē jau 18.00, Jelgavā, Katoļu ielas – „Vivo centrā” sākās „Trakās nakts izpārdošanas bums”. Rosība un pirkt prieks dzirksteļoja. Veikals šovakar bija pārvērties no parasta lielveikala par kārtīgu izklaides objektu un jauku vietu kur pavadīt tumšo un auksto piektdienas vakaru gan vienatnē, gan ar draugiem gan kopā ar visu ģimeni. Apmeklētājus pārsteidza simpātiskas atlaides veikalu plaukto, azartiskākos pircējus traki pirkumi, konkursi, loterijas, citi pārsteigumi, kā arī protams, jautra mūzika.   Trakās nakts piedzīvojumiem īpašu košumu piedeva atraktīvie vakara vadītāji Kašers un Jogita.

   Ik vienam bija iespēja ļauties košām pārvērtībām kopā ar AVON, izzināt visu par skaistuma rituāliem STENDER  skrubju darbnīcā, kā arī drīkstēja interesenti paši savām rokām atbilstoši individuālām vēlmēm izgatavot skurbi.


Ļoti liela piekrišana bija pārsteidzošajai Foto kabīnei, kura priecēja ģimenes un draugus ar jaukām foto sesijām, kurās varēja izmantot dažādus smieklīgus aksesuārus. Gatavas bildes tika saņemtas nekavējoties un par pliku velti. SIA „Party Photo Box” garantēja, ka jau nākamā dienā ik viens, kurš tika bildējies, varēs ieejot vizītkartēs norādītajā mājas lapā lejupielādēt savas pasākuma laikā veiktos foto uzņēmumus.


Kašers un  Jogita pulcēja bērnus uz dažādām veiklības stafetēm un konkursiņiem, kur bērni balvās saņēma konfektes un balonus. Kā jau 31.oktobra vakarā pieklājās, ik pa brīdim bija novērojami Halloween karnevāla tērpos tērptas jauniešu grupiņas. Tas piedeva pasākumam īpašu odziņu.
   Tikmēr otrajā stāvā mākslas talanta pārstāvji piedalījās „Unikālā Trakās nakts glezna” tapšanā. Jāatzīst, ka glezna veidojās koša jo koša. Kamēr vieni gleznoja, citi baudīja kino vakaru, kas pulcēja vienkopus kino mīļus. 18.30 tika demonstrēta filma „Spociņš Kaspars” un 20.30 „Edvards sķērrocis”. Jelgavniekiem šī bija lieliska iespēja baudīt kino, jo Jelgavā diemžēl nav kinoteātra.


Trakās nakts izskaņā veiksmīgākie pircēji, kuri šajā dienā bija iepirkušies par vismaz 40,- eiro , cīnījās par Vivo centra loterijas galveno balvu – dāvanu karti Vivo centrā par 200,- eiro. Tomēr jāatzīmē, ka visi loterijas taloni bija pilni ar pārsteigumiem- tukšas lozes nebija. Varēja laimēt dāvanu kartes dažādās summās kā arī Vivo centra sagatavotas dāvanas.

 

Lasīts 10913 reizes Pēdējo reizi rediģēts Piektdiena, 30 Marts 2018 22:02
Vairāk šajā kategorijā: « Vīns un citi šķidrumi - atvērts

Atstāt komentāru

Pārliecinietes, ka esat ievadījis nepieciešamo informāciju laukos, kur norādīts (*). HTML kods nav atļauts.

Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtības. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes. Uzzināt vairāk ...