Svētdiena, 02 Novembris 2014 15:57

Jūra līdz ceļiem

Uzrakstīja
Vērtēt šo objektu
(2 balsis)

 Jelgavas novada Vircavas pagasta Tautas namā durvis ir atvērtas slaveniem māksliniekiem, gan pašdarbniekiem, gan mākslas, gan mūzikas atzinējiem, gan arī kritiķiem. Šis tautas nams itin bieži pulcē kopā ciema iedzīvotājus uz jaukiem, sirsnīgiem saviesīgiem pasākumiem.

  Tā nu arī šajā piektdienas vakarā, pēdējā oktobra dienas izskaņā, Tautas namu pieskandēja Līvbērzes ansamblis „Frekvence” un grīdai lika drebēt Līvbērzes vidējās paaudzes deju kolektīvs „Miestiņš”  ar dzīvespriecīgo , muzikāli teatrālo un ļoti pozitīvi enerģisko koncertprogrammu ; Jūra līdz ceļiem”.


   Joki un asprātības mijās ar skaistām dziesmām, kuras „‘Frekvences” dalībnieki izpildīja ar milzīgu degsmi. Uz skatuves kāpa matroži, kapteinis, bocmaņi, kā arī jungas puikas. Bija arī divas pasažieres, kuras izpildīja amizanto večiņu - Skaidrītes un Mildiņas lomas. Deju kolektīvs neatpalika no dziedātājiem un lēca gan polku, gan grieza valsi Zemgaliešu tautas tērpos.


   Izskanēja daudz mīļu un pazīstamu melodiju kā piemēram - „Mīļā, mans kuģis tālu jūrā”, „Paldies latiņam”, „Jūra krāc un vēji pūš”, „Es gribu tavu foto”, „Palaid puķīti pa dambi”, „Jūra līdz ceļiem” un citas dziesmas.  Koncertprogrammas nobeigumā mākslinieki aicināja skatītājus vienoties kopīgā dziesmā- P pie dzintara jūras”. Izskaņa bija patiesi sirsnīga un aizkustinoša ik vienam klātesošajam.

Lasīts 11839 reizes Pēdējo reizi rediģēts Pirmdiena, 14 Decembris 2015 23:01
Vairāk šajā kategorijā: « Pasākums Vircavas pagastā

Atstāt komentāru

Pārliecinietes, ka esat ievadījis nepieciešamo informāciju laukos, kur norādīts (*). HTML kods nav atļauts.

Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtības. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes. Uzzināt vairāk ...