Sākumlapa

30 Maijs 2020

Sākumlapa
 • 35 gadi aizritējuši Ziemeļu bibliotēkas vadītājas amatā

  29. maijs bija Dzintras Maračkovskas pēdējā darbdiena Ziemeļu bibliotēkas vadītājas amatā - no 1. jūnija viņa nolēmusi doties pensijā un turpmāk bibliotēku apmeklēt tikai lasītājas statusā.

 • Pagrabi un lodžijas jāatbrīvo no mantām

  Tirgus ielas 5 iedzīvotāji ir nobalsojuši PAR renovāciju, un drīzumā tiks uzsākti renovācijas darbi.

 • Noteikti STIGA kausa izcīņas kopvērtējuma rezultāti

  Latvijas 2019./2020. gada sezonas jaunatnes STIGA kausa izcīņas sacensības galda tenisā norisinājās piecās kārtas. Ņemot vērā ārkārtējo situāciju valstī, pēdējā (sestā) kārta tika atcelta.

 • Sabojā garāžas vārtus

  Aizvadītajā diennaktī Valsts policijas Zemgales reģiona pārvaldes Bauskas iecirknī saņemta informācija par 15 gadījumiem, kad iedzīvotāji vērsušies pēc palīdzības policijā vai konstatēts, ka noticis noziedzīgs nodarījums.

 • Nākamgad plānots pārcelt trīs darba dienas

  Nākošajā, 2021.gadā, ir trīs  darba dienas, kas iekrīt starp svētku dienu un nedēļas atpūtas laiku – pirmdiena, 3. maijs (iekrīt starp svētku dienu - 4.maiju, un svētdienu - 2.maiju), piektdiena, 25.jūnijs (iekrīt starp svētku dienu -  24.jūniju, un sestdienu - 26.jūniju), piektdiena, 19. novembris (iekrīt starp svētku dienu -  18. Novembri, un sestdienu -  20. novembri).

 • Iecavas centrā ierīkota rotaļu un sportisko aktivitāšu zona

  Iecavas centrā, teritorijā starp daudzdzīvokļu ēkām, izveidota jauna atpūtas zona rotaļām un sportiskajām aktivitātēm, kura būs saistoša gan dažāda vecuma bērniem, gan pieaugušajiem un senioriem. Laukums ikvienam ir brīvi pieejams jebkurā diennakts laikā.

 • Aicina darbā bibliotēkas vadītāju

  Iecavas novada pašvaldība aicina darbā bibliotēkas vadītāju Iecavas novada Ziemeļu bibliotēkā (amata vieta uz nenoteiktu laiku, darbavietas adrese: Dimzukalns 2-1, Iecavas novads).

 • Paziņojums par publisko apspriešanu (Papildināts 27.05.2020.)

  Publiskajai apspriešanai tiek nodota trešās kategorijas atklātās šautuves darbības izvērtēšana. Šautuve atrodas nekustamajos īpašumos “Sildedži” un “Prelūdes” Iecavas novadā.

 • Neatstājiet ēdienu uz ieslēgtas plīts bez uzraudzības!

  Aizvadītajā diennaktī Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta Zemgales reģiona brigāde saņēma piecus izsaukumus – vienu uz ugunsgrēku dzēšanu, trīs uz glābšanas darbiem un vēl viens izsaukums bija maldinošs.

 • Notikusi domes sēde

  26. maijā deputāti strādāja kārtējā domes sēdē. Darba kārtībā bija 17 jautājumi.

Piektdiena, 08 Jūnijs 2012 23:05

Jaunietis nolec no Vanšu tilta Rīgā

Vērtēt šo objektu
(3 balsis)

     2012. gada 7 jūnija pēcpusdienā masu mēdijus pāršalca ziņa par kārtējo pārgalvīgo mēģinājumu iekarot Vanšu tilta smaili. Pagājušā gadā uz tilta vantīm uzklātā krāsa neapturēja 20 gadus vecā vīrieša kāpšanu Vanšu tiltā. Jaunais vīrietis kāpšanu Vanšu tiltā sāka plkst. ~ 15:55. Notikuma vietā ieradās mediķi, policijas un ugundzēsības un glābšanas dienesta darbinieki.

Satiksme pār Vanšu tiltu abos virzienor un tilta apturēta.Tilta smaili jaunais vīrietis sasniedza plkst. ~ 17:15. Dažas minūtes vēlāk jaunais vīrietis pārmeta krustu un nolēca, pārraujot trolejbusa vadus. Šis leciens jaunajam vīrietim bija liktenīgs. Pagaidām nav noskaidroti 20 gadus vecā vīrieša motīvi. Video, kurā redzams, kā tieši tiek izdarīts leciens, no Youtube kanāla ir dzēsts, ir pieejams tikai frgments pirms lēciena.

 

 

Lasīts 20845 reizes Pēdējo reizi rediģēts Svētdiena, 14 Oktobris 2012 13:25
Aktualitātes.lv

info@aktualitates.lv

Atstāt komentāru

Pārliecinietes, ka esat ievadījis nepieciešamo informāciju laukos, kur norādīts (*). HTML kods nav atļauts.

Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtības. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes. Uzzināt vairāk ...