Sākumlapa

02 Marts 2021

Sākumlapa
 • Neuzķeries mītiem par vakcīnām pret Covid-19!

  Zāļu valsts aģentūra sniedz uz pierādījumiem balstītu informāciju.

 • Vingrošanas nodarbības martā - attālināti

  Turpinot veselības veicināšanas projekta īstenošanu, Iecavas novada pašvaldība aicina iecavniekus pieteikties vingrošanas nodarbībām. Tās marta otrdienu vakaros notiks attālināti.

 • Sociālā uzņēmējdarbība - efektīvs rīks problēmu risināšanai pašvaldībā

  Pašvaldību interesēs ir spēcīgu sociālo uzņēmumu rašanās un veiksmīga darbība to teritorijā, jo tas palīdz risināt sociālās problēmas - šādu atziņu varēja gūt 19. februāra tiešsaistes konferencē «Kāpēc mums to vajag?», kuru rīkoja Latvijas sociālās uzņēmējdarbības asociācija.

 • Informācija deputātu kandidātu sarakstu iesniedzējiem

  Bauskas novada Vēlēšanu komisija informē, ka deputātu kandidātu sarakstu iesniegšana 2021. gada 5. jūnija Bauskas novada domes vēlēšanām notiks no 2021.gada 17. marta līdz 2021. gada 6. aprīlim.

 • Pašvaldība izsludina sabiedriski nozīmīgu projektu līdzfinansēšanas konkursus

  No 1. marta līdz 1. aprīlim Iecavas novada pašvaldības administrācija pieņems projektu pieteikumus «Biedrību, nodibinājumu un tradicionālo reliģisko organizāciju projektu līdzfinansēšanas konkursam» un konkursam «Iedzīvotāji veido savu vidi».

 • Atkārtoti iepirks sejas maskas maznodrošinātajiem

  Tiks organizēts atkārtots iepirkums, lai iedzīvotāji, kuriem saskaņā ar normatīvo aktu vai pašvaldības saistošairm noteikumiem piešķirts trūcīgas vai maznodrošinātas personas statuss, kuri ir tiesīgi saņemt naktspatversmes vai patversmes pakalpojumus, kā arī aprūpes mājās, dienas aprūpes centra, dienas centra vai krīzes centra pakalpojumus, varētu bez atlīdzības saņemt vēl vismaz divas daudzkārt lietojamas sejas maskas.

 • Valdība paplašina dīkstāves atbalsta saņēmēju loku

  Ministru kabinets 26. februāra sēdē apstiprināja grozījumus dīkstāves atbalsta programmā, paplašinot potenciālo atbalsta saņēmēju loku. Tāpat MK noteiktumos ietverta norma, nosakot, ka uzņēmuma apgrozījuma krituma aprēķinā netiks ņemts vērā saņemtais grants apgrozāmo līdzekļu plūsmas nodrošināšanai.

   

 • Pašvaldība izsludina sabiedriski nozīmīgu projektu līdzfinansēšanas konkursus

  No 1. marta līdz 1. aprīlim Iecavas novada pašvaldības administrācija pieņems projektu pieteikumus «Biedrību, nodibinājumu un tradicionālo reliģisko organizāciju projektu līdzfinansēšanas konkursam» un konkursam «Iedzīvotāji veido savu vidi».

 • Pieejamas programmēšanas video nodarbības sākumskolas vecuma bērniem

  Mājaslapā www.atbalstsizcilibai.lv publicētas pirmās astoņas programmēšanas video nodarbības sākumskolas vecuma posma bērniem. Nodarbības tiek veidotas kā mācību līdzeklis, kas paredzēts interešu izglītības nodarbībām programmēšanas apguvei. 

 • Atgādinājums par nekustamā īpašuma norāžu/nosaukumu zīmju izvietošanu

  Aicinām daudzdzīvokļu namu apsaimniekotājus un pārvaldniekus apsekot ēkas un pārliecināties, vai pie kāpņu telpām ir izvietotas dzīvokļu numerācijas norādes. Tās ir ļoti būtiskas gadījumos, kad operatīvajam dienestam jānokļūst konkrētā dzīvoklī. Šis laiks dažkārt var būt ļoti dārgs kāda dzīvībai! Ja norāžu nav, lūgums tās nekavējoties atjaunot.

Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtības. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes. Uzzināt vairāk ...