Sākumlapa

19 Jūnijs 2021

Sākumlapa
 • AizvadÄ«ts Sportland kausa 2. posms

  16. jÅ«nijāSaldÅ« norisinājās vieglatlētikas sacensÄ«bas “Sportland kauss” 2. posms. SacensÄ«bās piedalÄ«jās arÄ« Iecavas novada sporta skolas “Dartija” sportisti – Niklass Kalniņš, KatrÄ«na Klāsupa, Adriana KrÅ«zmane, Žanete Sinkovska, Rihards PÅ«Ä·is, Paula Kaupe, Gvido Miezers un Paula EmÄ«lija RetiÄ·e. 

 • Administrācijas darba laiks

  Tuvojoties svētkiem, aicinām pievērst uzmanÄ«bu pašvaldÄ«bas administrācijas darba laikam.

 • Dzērumā vada nereÄ£istrētu motorolleri

  AizvadÄ«tajā diennaktÄ« Valsts policijas Zemgales reÄ£iona pārvaldes Bauskas iecirknÄ« saņemta informācija par 16 gadÄ«jumiem, kad iedzÄ«votāji vērsušies pēc palÄ«dzÄ«bas policijā, vai konstatēts, ka noticis noziedzÄ«gs nodarÄ«jums.

 • VID atsāks klientu apkalpoÅ¡anu klātienē pēc iepriekšēja pieraksta

  Pakāpeniski mazinoties epidemioloÄ£iskajiem ierobežojumiem, Valsts ieņēmumu dienests (VID) no 28.jÅ«nija atsāks klientu apkalpošanu klātienē RÄ«gā un citās Latvijas pilsētās. Klātienes apkalpošana VID klientu apkalpošanas centros notiks tikai pēc iepriekšÄ“ja pieraksta un stingri ievērojot drošÄ«bas un piesardzÄ«bas prasÄ«bas.

 • Aicina uzņēmējus uz diskusiju par jaunveidojamā Bauskas novada uzņēmējdarbÄ«bas vides attÄ«stÄ«bu

  Bauskas, Iecavas, Rundāles un Vecumnieku novada domes ir uzsākušas kopÄ«gu attÄ«stÄ«bas plānošanas darbu un izstrādā jaunveidojamā Bauskas novada ilgtspējÄ«gas attÄ«stÄ«bas stratēģiju (IAS) un attÄ«stÄ«bas programmu (AP).

 • ZālÄ«tes speciālā pamatskola uzņem izglÄ«tojamos

  Zālītes speciālā pamatskola 2021./22. mācību gadā uzņem izglītojamos četrās izglītības programmās.

 • MainÄ«s jumtu bijuÅ¡ajai internāta ēkai

  18. maijā pēc iepirkuma procedÅ«ras pašvaldÄ«ba noslēgusi lÄ«gumu ar SIA «MON projekts» par Iecavas pamatskolas ēkas jumta atjaunošanu un lietus Å«dens novadÄ«šanas sistēmas izbÅ«vi Skolas ielā 21.  

 • Skolas ielā var bÅ«t kavēta satiksme

  Šodien, 17. jÅ«nijā, tiks skalots lietus kanalizācijas tÄ«kls visā Skolas ielas garumā, sākot no Lauku ielas puses, informē SIA «DzÄ«vokļu komunālā saimniecÄ«ba». Šoferi un iedzÄ«votāji ir aicināti izturēties ar iecietÄ«bu, ja nedaudz jāaizkavējas savā maršrutā. Uzņēmums atvainojas par sagādātajām neērtÄ«bām!

 • Sabojā siltumnÄ«cas plēvi

  AizvadÄ«tajā diennaktÄ« Valsts policijas Zemgales reÄ£iona pārvaldes Bauskas iecirknÄ« saņemta informācija par 17 gadÄ«jumiem, kad iedzÄ«votāji vērsušies pēc palÄ«dzÄ«bas policijā, vai konstatēts, ka noticis noziedzÄ«gs nodarÄ«jums. Ceļu satiksmes uzraudzÄ«bas jomā pieņemti 5 administratÄ«vo pārkāpumu lēmumi. ReÄ£istrēts viens ceļu satiksmes negadÄ«jums bez fiziski cietušÄm personām.

 • Sporta skolas «Dartija» audzēkņi saņem LJBL AtzinÄ«bas rakstus

  Šogad Latvijas Jaunatnes basketbola lÄ«gas komanda turpina tradÄ«ciju un mācÄ«bu gada noslēgumā godina jaunos basketbolistus, kuri ne tikai centÄ«gi sportojuši, bet arÄ« uzrādÄ«juši labas un teicamas sekmes mācÄ«bās.

Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtības. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes. Uzzināt vairāk ...