Sākumlapa

07 Jūnijs 2020

Sākumlapa
 • Policija aicina vecākus pārrunāt ar bērniem drošības jautājumus ceļu satiksmes jomā

  4. jūnijā Bauskas novadā uz ceļa tika notriekts 2012. gadā dzimis zēns, kurš ceļu satiksmes negadījumā guva traumas un tika nogādāts ārstniecības iestādē. 

 • Bērnu bibliotēkas jaunieguvumi

  Aizvadītajā mēnesī Iecavas novada bērnu bibliotēkas krājums ir papildināts ar vairākiem desmitiem jaunu izdevumu.

 • Nedēļas nogalē mainīts darba laiks

  Tā kā 22. jūnija darba diena valsts pārvaldes iestādēs ir pārcelta uz sestdienu, 13. jūniju, Iecavas novada pašvaldības administrācijas izpilddirektors Mārtiņš Veinbergs ir izdevis rīkojumu par darba laika izmaiņām.

 • 20 atbalsta pasākumi sociālajā jomā pandēmijas ietekmes mazināšanai

  Labklājības ministre Ramona Petraviča ir apkopojusi svarīgākos atbalsta pasākumus, kas ir Labklājības ministrijas kompetencē.

 • Zemessargi sakārto parku un atjauno tiltiņu

  Arī jūnijā turpinās apkārtnes sakopšanas un labiekārtošanas darbi. Šonedēļ pēc novada pašvaldības administrācijas lūguma Iecavas zemessargi, saskaņojot darbus ar dārznieci, sakopa Iecavas parku.

 • Notiks bezmaksas attālinātas juristu konsultācijas

  No 8. līdz 12. un no 15. līdz 19. jūnijam no plkst.10.00 līdz 16.00 ikvienam iedzīvotājam ir iespēja iegūt informāciju par savām tiesībām un tiesisko interešu aizsardzību juridisku strīdu risināšanā.

 • Ar krāsām pret pandēmiju

  Tādu nosaukumu Agita Hauka devusi savu gleznu izstādei, kuru Edvarta Virzas Iecavas bibliotēkā plānots atklāt 9.jūnijā plkst.17.00.

 • Notikusi Attīstības komitejas sēde

  4. jūnijā deputāti klātienē strādāja Attīstības komitejas sēdē. Darba kārtībā bija astoņi jautājumi, sēdē nepiedalījās deputāti Arnis Kancāns un Viktors Sidorenkovs.

 • Veidosim drošāku vidi

  Maija beigās ir parakstīts partnerības līgums par Interreg V-A Latvijas-Lietuvas pārrobežu sadarbības programmas 2014.-2020. gadam projekta LLI-506 «Droša vide skolēniem un skolotājiem – kvalitatīvas izglītības pamats» īstenošanu.

 • Satiksmes negadījumā iebrauc aizsargbarjerā

  Aizvadītajā diennaktī Valsts policijas Zemgales reģiona pārvaldes Bauskas iecirknī saņemta informācija par 17 gadījumiem, kad iedzīvotāji vērsušies pēc palīdzības policijā vai konstatēts, ka noticis noziedzīgs nodarījums.

Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtības. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes. Uzzināt vairāk ...