Otrdiena, 15 Marts 2016 21:43

Apsveikums latviešiem Latvijā un pasaulē

Uzrakstīja
Apsveikums latviešiem Latvijā un pasaulē Attēls:pixabay.com

Retums šajā pasaulē ir cilvēks, kas savā dzīvē ir pavisam apmierināts ar to, kas viņam pieder, kas viņam ir. Bērns grib skaistu lācīti, kura viņam nav, bērnu dārzā, skolnieks cer, ka skolotāja būs labi izgulējusies un viņa zināšanas novērtēs ar labāku atzīmi, jaunietis cer, ka viņa sirdspuķīte bez kārtējās     bučiņas atļausies kaut ko vairāk, zemes arājs cer uz labu rudzu birumu tieši šogad. Uz ko cer bomži no pagraba un resnvaidži    -finansisti to izlemjiet paši – es nevaru iedomāties. Es mūsu senioriem novēlu, kaut mūsu gadi ietu atpakaļ. Ar katru Jauno gadu, jeb 1. janvāri mēs kļūtu par vienu gadu jaunāki. Tad taču mēs varētu labot visas tās kļūdas, kas pieļautas soļojot pa ērkšķiem klāto dzīves taku, vispār dzīvot pavisam savādāk. Protams, mūsu valdība jau to nepieļaus. Tad taču visi veči gribēs strādāt! Ievērojami palielināsies bezdarba procents, būs jāatver cietaizklapētās fabrikas, jāsāk pašiem ražot cukurs, zvejot zivis, audzēt cūkas un vēl citas tamlīdzīgas nejēdzības, ko mums ir aizliegusi Eiropa, tad jau var gadīties, ka latviešu tauta nebūs ar mieru atteikties no lata un pāriet uz eiro (runā, ka igauņi gribot atpakaļ savas kronas, bet nekā). Jā stulbi kaut kādi sanāk, pat nezinu, ko Jums, veči, lai novēl šogad! Varētu jau vēlēt labu veselību, bet tad jau Jūs gribēsiet skriet arī pie dakteriem, bet tur vi- zīte pie speciālista no 10 līdz pat 30 Ls. Magnētiskā rezonanse un tamlīdzīgas citas izmeklēšanas ar ģimenes ārsta nozīmējumu 25 ls, bet jāgaida rindā 2-3 mēneši, jā gribi ātrāk – lūdzu, kaut vai tūlīt, kaut vai naktī tikai cena 75-80 Ls., jā „kurpe spiedīs” gan jau naudu atradīsi... Laikam jau man aizgāja nepareizā virzienā. Par vecu cilvēku nebūšanām parunāsim citu reizi. Tagad novēlu Jums visu to, ko esat iecerējuši, lai kaut daļēji piepildās Jūsu sapņi un ilūzijas, lai valdība samazina pensijas, kam tās ir nedabīgi lielas, un, lai pieliek tiem, kas ar saviem grašiem nevar „izvilkt” pliko dzīvību (šādam likumam jau gan prezidents nepiekritīs). Un tomēr – lai nākošais gads Jums visiem ir veiksmīgāks par aizgājušo!

Lasīts 7638 reizes Pēdējo reizi rediģēts Ceturtdiena, 29 Marts 2018 22:30

Atstāt komentāru

Pārliecinietes, ka esat ievadījis nepieciešamo informāciju laukos, kur norādīts (*). HTML kods nav atļauts.

Dundagas novads

06 Jūnijs 2020

Apraksts par lapu - test
  • Fotoorientēšanās Dundagā
    Fotoorientējies Dundagā! Padarīsim pastaigas svaigā gaisā interesantākas — ir izveidots izzinošs maršruts ar orientēšanās elementiem, lai šķietami zināmo apkārtni ieraudzītu no cita skatu punkta. Aicinām aktīvi pavadīt laiku ar savu ģimeni, draugiem vai kolēģiem! Meklējot foto objektus, būs jābūt īpaši vērīgiem un būs iespēja aplūkot vietas, kas ikdienā, iespējams, paliek apslēptas vai nepamanītas. Maršruts ļaus izbaudīt skatus un uzzināt interesantus faktus par Dundagu..
  • Absolventu pavasaris Dundagas Mākslas un mūzikas skolā
    Lepojamies ar Dundagas Mākslas un mūzikas skolas absolventiem, kuri 30. maijā saņēma apliecību par profesionālās ievirzes izglītības programmas apguvi — Annu Jansoni, Lauru Licenbergu, Miku Matīsu Keheru, Elīnu Graudēvicu un Elizabeti Annu Feldentāli Kolkā un Alisi Krauleri, Leldi Manteju, Esteri Raikstiņu, Anniju Paulu Heibergu, Kristu Sudmali, Kristu Tomsoni, Kristu Kučeri, Kristīni Reinholdi, Aneti Elīnu Vītolu un Kārli Ģērmani Dundagā!
  • Bezmaksas attālinātas juristu konsultācijas jūnijā

Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtības. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes. Uzzināt vairāk ...