Piektdiena, 16 Novembris 2012 22:53

Dailes teātra izrāde

Uzrakstīja

Izņemu ielūgumu. Esmu ātrāk, tāpēc kafejnīcā paņemu kafiju.
Izdzeru kafiju un eju augšā uz mazo kamērzāli. Cilvēki sapulcējas un nu gaida kad laidīs iekšā. Vietas nenummurētas, katrs var izvēlēties, kur labāk sēdēt. Zālē apsēžas arī vairāki aktieri. Visi kaut ko cītīgi runā ... tad pamana pie durvīm stāvam Rēziju un nevar sagaidīt kad sāksies.
Ienāk Rēzija kopā ar jaunu vīrieti un aizveras zāles durvis. Vīrietis stādas priekšā kā jaunais režisors Elmārs Seņkovs. Sākas viņu dialogs. Viņu dialogs par to, kāda varētu būt izrāde par Rēziju.
Tiek citēti Rēzijas interviju fragmenti kopš 1993. gada, ja nemaldos.
Izrāde gāja 1.15h. Visa izrāde bija par abu dialogu pirms tam, par to kādai jābūt izrādei. Par visādiem kurioziem  ... Varēja brīžam tik sirsnīgi izsmieties.
Ja kāds vēlas aiziet uz teātri, bet gribas kaut ko pavisam savādāku. Iesaku aiziet uz šo izrādi. Nenožēlosiet!!!

Lasīts 8434 reizes Pēdējo reizi rediģēts Piektdiena, 16 Novembris 2012 23:00

Saistītie objekti

Vairāk šajā kategorijā: « Par sievietēm Toms un Džerijs »

Atstāt komentāru

Pārliecinietes, ka esat ievadījis nepieciešamo informāciju laukos, kur norādīts (*). HTML kods nav atļauts.

Dundagas novads

06 Jūnijs 2020

Apraksts par lapu - test
  • Fotoorientēšanās Dundagā
    Fotoorientējies Dundagā! Padarīsim pastaigas svaigā gaisā interesantākas — ir izveidots izzinošs maršruts ar orientēšanās elementiem, lai šķietami zināmo apkārtni ieraudzītu no cita skatu punkta. Aicinām aktīvi pavadīt laiku ar savu ģimeni, draugiem vai kolēģiem! Meklējot foto objektus, būs jābūt īpaši vērīgiem un būs iespēja aplūkot vietas, kas ikdienā, iespējams, paliek apslēptas vai nepamanītas. Maršruts ļaus izbaudīt skatus un uzzināt interesantus faktus par Dundagu..
  • Absolventu pavasaris Dundagas Mākslas un mūzikas skolā
    Lepojamies ar Dundagas Mākslas un mūzikas skolas absolventiem, kuri 30. maijā saņēma apliecību par profesionālās ievirzes izglītības programmas apguvi — Annu Jansoni, Lauru Licenbergu, Miku Matīsu Keheru, Elīnu Graudēvicu un Elizabeti Annu Feldentāli Kolkā un Alisi Krauleri, Leldi Manteju, Esteri Raikstiņu, Anniju Paulu Heibergu, Kristu Sudmali, Kristu Tomsoni, Kristu Kučeri, Kristīni Reinholdi, Aneti Elīnu Vītolu un Kārli Ģērmani Dundagā!
  • Bezmaksas attālinātas juristu konsultācijas jūnijā

Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtības. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes. Uzzināt vairāk ...