Ceturtdiena, 19 Aprīlis 2018 20:24

Par mehānisko ventilācijas sitēmu pārbaudi un tīrīšanu

Par mehānisko ventilācijas sitēmu pārbaudi un tīrīšanu Attēls:FN Serviss

Pamatojoties uz 19.04.2016 MK noteikumu Nr.238. “Ugunsdrošības noteikumi” prasībām, mehānisko ventilācijas sistēmu tīrīšana ir obligāta un regulāra procedūra, kas jāveic ikvienam, lai nepieļautu uguns izplatīšanos ēkā.

PĀRBAUDES UN TĪRĪŠANAS REGULARITĀTE

Mehānisko ventilācijas sistēmu tehnikā stāvokļa pārbaudi un tīrīšanu veic reizi piecos gados.(19.04.2016 MK Noteikumu nr.238 “Ugunsdrošības noteikumi” 91.punkts) Ja mehāniskās ventilācijas sistēmas nosūc degtspējīgas gāzes, tvaikus vai putekļus, ir sprādziendrošā izpildījumā, un to aprīko ar aizsargierīcēm, kas nepieļauj svešķermeņu iekļūšanu sistēmā, tad šādas ventilācijas sistēmas pārbauda un tīra ne retāk kā reizi gadā.(19.04.2016 MK Noteikumu nr.238 “Ugunsdrošības noteikumi” 91.punkts)

Lai palīdzētu klientiem nodrošināt tiesību aktos noteikto prasību izpildi attiecībā uz ventilācijas sistēmas tehniskā stāvokļa pārbaudi un tīrīšanu, FN-SERVISS drošības ekspertu komanda ir izstrādājusi kompleksu risinājumu, kas palīdzēs ietaupīt laika un finanšu resursus:

 

  • Mehānisko ventilācijas sistēmu apsekošana objektā
  • Mehānisko ventilācijas sistēmu pārbaude un tīrīšana

 

Mehānisko ventilācijas sistēmu apsekošana objektā notiek izmantojot video zondes iekārtu “Duct Control Manual”, ar kuru tiek veikta ventilācijas sistēmas foto un video fiksācija.

Ventilācijas sistēmu tīrīšanas darbi tiek veikti ar Lifa Air Ltd aprīkojumu, kas sastāv no tīrīšanas iekārtām ar dažādu diametru birstēm, negatīvā spiediena mašīnu, kas neitralizē tīrīšanas procesā iegūto piesārņojumu un video zondes iekārtu “Duct Control Manual”, ar kuru tiek veikta ventilācijas sistēmas foto un video fiksācija pirms un pēc darbu veikšanas.

Kā notiek mehānisko ventilācijas sistēmu tīrīšana ar Lifa Air iekārtām?

Pakalpojuma cena tiek aprēķināta individuāli, un tā tiek noteikta pēc mehānisko ventilācijas sistēmu apsekošanas objektā.

Ja pēc objekta apsekošanas, ventilācijas sistēmas tīrīšanas darbus klients uztic veikt FN-SERVISS speciālistiem, tad apsekošanas maksa netiek piemērota.

Lai saņemtu savu individuālo piedāvājumu, sazinieties ar mums!

Kāpēc izvēlēties FN-SERVISS drošības ekspertu sagatavoto risinājumu?

 

  • Pieredzējuši un kompetenti speciālisti, kas ieguvuši Lifa Air Ltd sertifikātu darbā ar ventilācijas sistēmas tīrīšanas iekārtām
  • Individuāla pieeja katram klientam
  • Darbus ieplānosim un veiksim klientam ērtā laikā. 

Ieguvumi:

  • Izpildītas 19.04.2016 MK noteikumu Nr.238. „Ugunsdrošības noteikumi” prasības
  • Samazināts ugunsgrēka risks, ko var izraisīt neiztīrītas mehāniskās ventilācijas sistēmas
  • Tīrs gaiss

 

Papildus jautājumu gadījumā un pieteikt mehāniskās ventilācijas sistēmas tehniskā stāvokļa pārbaudes un tīrīšanas pakalpojumus:

E-pasts: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.

Tālrunis: 67556799

Lasīts 6360 reizes Pēdējo reizi rediģēts Ceturtdiena, 19 Aprīlis 2018 22:01
Aktualitātes.lv

info@aktualitates.lv

Atstāt komentāru

Pārliecinietes, ka esat ievadījis nepieciešamo informāciju laukos, kur norādīts (*). HTML kods nav atļauts.

Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtības. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes. Uzzināt vairāk ...