Piektdiena, 13 Aprīlis 2018 21:30

Lielā Talka 28.aprīlī

Lielā Talka 28.aprīlī Attēls: Lielā Talka

Lielā Talka arī šajā pavasarī, 28. aprīlī, no plkst. 9:00 līdz 15:00, visā Latvijā pulcēs talkotājus, kas mūsu zemi centīsies padarīt tīrāku un skaistāku. Ikviens Latvijas iedzīvotājs var pieteikt piesārņotās vietas mājaslapā http://www.talkas.lv, lai talkas dienā šajās teritorijās organizētu sakopšanas darbus.

Tiem, kas ievērojuši vietas, kuras ir nepieciešams sakopt, tiek aicināti tās atzīmēt mājaslapā http://www.talkas.lv sadaļā “Kartes – Piesārņoto vietu karte”, klāt pievienojot nelielu aprakstu. Savukārt talkot gribētāji šajā kartē var sākt meklēt vietas, kurām noderētu čaklas rokas Lielās Talkas dienā.

Šā gada Lielās Talkas sauklis ir Mainām Latviju! Maināmies paši!, atgādinot Latvijas iedzīvotājiem, ka tikai mūsu rokās ir Latvijas labklājība, tīrība un ilgtspēja.

“Ir jauns gadsimts, ir nepieciešama jauna domāšana, jauna attieksme pret apkārtējo vidi un pret mums pašiem. Viss pēdējos 100 gados ir radikāli mainījies. Ir jāmainās arī mums. Latvija nākamajos 100. Kāda tā būs? Ir jāsāk skatīties uz mums pašiem un mūsu valsti no cita skatupunkta. Ir jāsāk ar to, ko es varu. Ko varam mēs visi kopā. Aicinu ikvienu, kurš savās ikdienas gaitās vai brīvdienās pamana piesārņotas vietas, nebūt vienaldzīgam un atzīmēt šīs vietas mūsu kartē. Tāpat atgādinu, ka arī ikdienā iespējams ziņot par piemēslotām vietām ar aplikācijas Vides SOS palīdzību,” norāda Lielās Talkas vadītāja Vita Jaunzeme.

Talkas norisi kopumā katrā novadā un pilsētā pārrauga LIELĀS TALKAS KOORDINATORS.

Apes novadā Lielās Talkas koordinators ir Gundars Pihlis – tālrunis 29360499
Gaujienas pagastā Lielās Talkas atbildīgais Raivis Kalniņš – tālrunis 27841091
Trapenes pagastā Lielās Talkas atbildīgais Antis Maltenieks – tālrunis 28397468
Virešu pagastā Lielās Talkas atbildīgais Māris Ceļmillers – tālrunis 26170191
Apes pilsētā Lielās Talkas atbildīgais Guntis Zvejnieks  – tālrunis 26411191.

 

Aprīlī informēsim par vietām Apes novadā, kuras visi kopā šogad sakopsim!

Lasīts 17495 reizes Pēdējo reizi rediģēts Piektdiena, 13 Aprīlis 2018 21:35
Aktualitātes.lv

info@aktualitates.lv

1 komentārs

  • Komentāra saite Signe Piektdiena, 20 Aprīlis 2018 17:54 uzrakstīja Signe

    Arī citās vietās šajā datumā būs talkas...

    Paziņot

Atstāt komentāru

Pārliecinietes, ka esat ievadījis nepieciešamo informāciju laukos, kur norādīts (*). HTML kods nav atļauts.

Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtības. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes. Uzzināt vairāk ...