×

Brīdinājums

JUser: :_load: nav iespējams ielādēt lietotāju ar id: 17937
Pirmdiena, 02 Aprīlis 2018 21:13

Izdots rīkojums par aizliegumu atrasties uz Pils dīķa ledus

Izdots rīkojums par aizliegumu atrasties uz Pils dīķa ledus Attēls: www.Jekabpils.lv

Jēkabpils pilsētas pašvaldības izpilddirektors Guntars Gogulis izdevis rīkojumu par aizliegumu atrasties uz Jēkabpils pilsētas administratīvajā teritorijā publiskās vietās esošajām ūdenstilpnēm.

Ņemot vērā laika apstākļus, faktisko ledus stāvokli un meteoroloģiskās prognozes rīkojumā noteikts, ka no 2018. gada 28.marta līdz ledus izkušanai aizliegts atrasties uz Jēkabpils pilsētas administratīvajā teritorijā šādu esošo ūdenstilpņu –  Pils dīķa ledus. Rīkojums tapis, pamatojoties uz saistošo noteikumu Nr. 43 “Pašvaldības nolikums” 14.25 punktu. Rīkojuma izpildi kontrolēt uzdots Jēkabpils pilsētas pašvaldības policijai. Aizlieguma pārkāpšanas gadījumā Latvijas Administratīvo pārkāpumu kodeksā paredzēta atbildība izsakot brīdinājumu vai uzliekot naudas sodu līdz septiņdesmit euro, bet ja aizliegums pārkāpts personai atrodoties alkohola reibumā vai narkotisko vai citu apreibinošo vielu ietekmē, —tad uzliek naudas sodu no piecpadsmit līdz simt euro. 

Lasīts 14031 reizes Pēdējo reizi rediģēts Ceturtdiena, 12 Aprīlis 2018 20:41

Atstāt komentāru

Pārliecinietes, ka esat ievadījis nepieciešamo informāciju laukos, kur norādīts (*). HTML kods nav atļauts.

Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtības. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes. Uzzināt vairāk ...