×

Brīdinājums

JUser: :_load: nav iespējams ielādēt lietotāju ar id: 17927
Trešdiena, 28 Marts 2018 20:46

Pieteikšanās uz vasaras nometnēm notiks elektroniski 7.aprīlī

Daugavpils pilsētas domes Sporta un jaunatnes departamenta Jaunatnes nodaļa informē, ka pieteikšanās uz bērnu un jauniešu vasaras nometnēm sāksies sestdien, 2018.gada 7.aprīlī plkst. 10.00 Jaunatnes nodaļas mājas lapā www.jaunatne.daugavpils.lv sadaļā „Nometnes”.
Jāpievērš uzmanība, ka reģistrācija notiks elektroniski, līdz ar ko vecākiem uzreiz būs zināms kādā nometnē bērns ticis un viņa turpmākās darbības, vai arī, ka bērns uz doto brīdi atrodas gaidīšanas rindā.


Pieteikums, jāaizpilda valsts valodā, norādot bērna vārdu, uzvārdu, personas kodu, kā arī viena vecāka vai aizbildņa vārds, uzvārds, personas kods, dzīves vietas adrese, saziņas telefona numurs un e-pasta adrese. Uz e-pasta adresi tiks nosūtīta informācija ar reģistrācijas kārtas numuru un informāciju par turpmākajām darbībām.
Katrā mēnesī varēs izvelēties 3 nometnes pēc prioritātēm, līdz ar ko, ja vienā nometnē jau nav brīvu vietu – sistēma pāries uz citu nometni pēc prioritātes. Pēc reģistrācijas nav iespējams izmainīt bērna saņemto vietu nometnē prioritātes kārtībā. Ja visās no izvelētajām nometnēm nebūs brīvu vietu, sistēma uzrādīs kādā nometnē un kādā vietā bērns atrodas gaidīšanas rindā.


Lūgums, aizpildot pieteikumu, būt uzmanīgiem un reģistrēt bērnu uz nometnēm, kuras ir pieejamas bērnam pēc vecuma.
Arī šogad Daugavpils pilsētas pašvaldības iestāde „Sociālais dienests” ģimenēm, kurām ir piešķirts maznodrošinātas ģimenes statuss, apmaksās tikai ēdināšanas pakalpojumus, sniegtos nometņu laikā (3.50 EUR – dienas nometnēs un 8.00 EUR diennakts nometnē).

Jaunatnes nodaļa informē, ka naudu varēs atgriezt tikai par ēdināšanas pakalpojumu, ja pat bērns negāja uz nometni vienu dienu un brīdināja laicīgi nometnes vadītāju.

Kopumā visas vasaras garumā atpūsties vasaras nometnēs varēs 870 bērni.

Tiem vecākiem, kuriem nebūs iespējas reģistrēties elektroniski Jaunatnes nodaļas mājas lapā jaunatne.daugavpils.lv, 2018.gada 7.aprīlī no plkst. 10.00 līdz 12.00, tiks piedāvāta iespēja reģistrēties klātienē Jaunatnes nodaļas telpās (Saules ielā 5a), kur tiks nodrošināti datori, un pašiem būs iespēja reģistrēt bērnus nometnes sistēmā.

Atgādinām, ka reģistrēšana Jaunatnes nodaļā, nedod nekādas priekšrocības.

Sekojiet jaunumiem Jaunatnes nodaļas mājas lapā jaunatne.daugavpils.lv .Papildus informācija:
654 22306

Lasīts 7742 reizes Pēdējo reizi rediģēts Ceturtdiena, 12 Aprīlis 2018 20:42

Atstāt komentāru

Pārliecinietes, ka esat ievadījis nepieciešamo informāciju laukos, kur norādīts (*). HTML kods nav atļauts.

Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtības. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes. Uzzināt vairāk ...