×

Brīdinājums

JUser: :_load: nav iespējams ielādēt lietotāju ar id: 17927
Trešdiena, 27 Septembris 2017 21:29

2. Septembrī noslēdzies jauniešu festivāls „Artišoks 2017”

2. septembrī Daugavpils Vienības laukumā un Dubrovina parkā septīto gadu pēc kārtas notika jauniešu festivāls „Artišoks 2017”, kuru organizēja Sporta un jaunatnes departamenta Jaunatnes nodaļa.
Pasākuma ietvaros norisinājās vairākas sporta sacensības – ielu basketbols, futbols, bokss, svarbumbu celšana un orientēšanās sacensības. Sacensībās varēja piedalīties jebkurš interesents.
Tāpat pasākuma ietvaros norisinājās Taekvondo sacensības "JITAE CUP 2017", kuras organizēja biedrība „LATGALES TAEKVONDO CENTRS JITAE”, kā arī starptautiskais breika deju turnīrs, veltīts breika deju skolas Factory Kingz 11. gadadienai – "Factory Kingz 11th birthday", kur piedalījās dejotāji no Latvijas, Lietuvas, Igaunijas, Baltkrievijas, Krievijas un Polijas. Savukārt Breika deju turnīra finālisti ar saviem priekšnesumiem dažādoja skatuves programmu.
No plkst. 15.00 līdz 18.00 Dubrovina parkā un Vienības laukumā sāka darboties radošās darbnīcas, izstādes, prezentācijas, sacensības un meistarklases. Šogad vairāk nekā 60 organizācijas piedalījās pasākumā, lai iepazīstinātu jaunos cilvēkus ar iespējām lietderīgi un interesanti pavadīt brīvo laiku Daugavpils pilsētā. Tajā skaitā bija vairākas sporta organizācijas, kas ar meistarklases un prezentācijas palīdzību iepazīstināja Daugavpils jauniešus ar savu darbību. Taekvondo meistarklasi demonstrēja LATGALES TAEKVONDO CENTRS JITAE, ar sporta veidu karatē iepazīstināja Daugavpils karatē skola, ar ielu vingrošanu – biedrība „Ielu Vindrošana”, ar ušu - Daugavpils wushu school Wingchun, ar japāņu kaujas mākslu - BDR Klubs Musashi.


Ar savām deju meistarklasēm piedalījās vairāki Daugavpils dejotāji: IK Zumba dejas un Z life Energy ar zumba dejām, kā arī STOPTIMES Dance Studio.
Nevienu neatstāja vienaldzīgu aizrautīga spēle „Watershoot”, ko piedāvāja biedrība „IIC Dino”, grafiti meistarklase no biedrības „TempArt”. „Vēsturiskās modelēšanas klubs „Robeža”” iepazīstināja ar vēsturiskiem ieročiem, tērpiem un priekšmetiem. Biedrība „D’Saint” piedāvāja katram piedalīties jautrās footbag sacensībās. Uzmanību sev piesaistīja arī kustīgie roboti, uztaisīti no lego konstruktora, kurus demonstrēja Sporta un Izglītības Robotikas Asociācija. Trīs stundu garumā jaunieši varēja iepazīties ar Daugavpils organizāciju darbību.
Pasākumā piedalījās 78 brīvprātīgie dalībnieki! Brīvprātīgie jaunieši laicīgi uzcēla teltis, salika galdus un krēslus, lai pasākuma organizācija un pats pasākums būtu izdevies.

Lasīts 7229 reizes Pēdējo reizi rediģēts Ceturtdiena, 28 Septembris 2017 22:49

Atstāt komentāru

Pārliecinietes, ka esat ievadījis nepieciešamo informāciju laukos, kur norādīts (*). HTML kods nav atļauts.

Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtības. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes. Uzzināt vairāk ...