Otrdiena, 26 Septembris 2017 21:49

Nekustamo īpašumu aģentūra “VIP Real” ieguva divas balvas

Aģentūra VIP Real, kas specializējas uz Premium klases nekustamiem īpašumiem, starptautiskajā prēmijā HOMES OVERSEAS AWARDS 2017 aprīlī ieguva uzreiz divas balvas.
Pretendentu pirmās kārtas atlase iesākās 2016. gada rudenī. Neatkarīgā žūrija vērtēja kandidātus pusgadu, vadoties pēc dažādiem kritērijiem, ar mērķi atlasīt labākus projektus un objektus, kas vērsti uz krievu auditoriju, un kas nodrošina augstus servisa standartus.
“Saņemot uzaicinājumu piedalīties prēmijā, piekritām uzreiz. 13 gadu laikā, strādājot ar PREMIUM klases īpašumiem Jūrmalā, mums uzkrājās milzīga pieredze, veidojot komunikāciju ar krievvalodīgo auditoriju. Daudzi klienti sen kļuvuši ne vien par paziņām, bet arī par draugiem”, - stāsta direktore un līdzīpašniece Lara Batova.


Dalības rezultātā – iegūtas divas balvas: “zelts” nominācijā “Labākā ārzemju nekustamo īpašumu aģentūra”, un diploms par mājas lapas augsto kvalitāti, nominācijā “Labākā nekustamo īpašumu aģentūras mājas lapa”.


Prēmijas laikā, tika apkopoti arī atvērtās tiešsaistes balsošanas rezultāti par labākajām mājas lapām. Balsošana notika Facebook izveidotajā aplikācijā. Pēc balsu skaita, nominācijā “Tautas izvēle”, VIP Real ieguva trešo vietu.


“Diploms “Labākā nekustamo īpašumu aģentūra Latvijā” – nopietna atzinība, - saka VIP Real īpašnieks Aleksandrs Cikunovs. – Uzvara tautas balsošanā – dubulta atzinība. Mēs vēlāmies pateikties ikkatram, kurš balsoja par mums tiešsaistē. Trešo vietu ieguvām pateicoties draugu un klientu atbalstam. Tas kārtējo reizi apstiprināja augsto uzticēšanās līmeni tam, ko ikdienā darām. Pateicamies visiem!”

Informāciju sagatavoja aģentūra “Advances Learning & Communications”, www.alc.lv.

Lasīts 7690 reizes Pēdējo reizi rediģēts Ceturtdiena, 28 Septembris 2017 22:55
Ludmila Meļentjeva

SIA "Advanced Learning & Communications"
Tālrunis: (+371) 67 881 442, mob.tālr.: (+371) 22 066 660
E-pasts: ludmila@alc.lv, mājas lapa: www.alc.lv

Atstāt komentāru

Pārliecinietes, ka esat ievadījis nepieciešamo informāciju laukos, kur norādīts (*). HTML kods nav atļauts.

Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtības. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes. Uzzināt vairāk ...