Otrdiena, 26 Septembris 2017 21:17

Pirmoreiz Latvijā – pērkot dzīvokli, dāvanā automašīna

Pēdējā laikā nekustamā īpašuma tirgus ne atdzīvojas, bet arī sper drosmīgus mārketinga soļus. Īpašumu attīstītāji intensīvi vada pārrunas ar vietējiem un ārzemju pircējiem, un atklāj arvien jaunākās darījumu veicinošās metodes.
Šonedēļ dzīvokļu projekts RiverPark uzsāka Latvijas vēsturē nebijušo kampaņu – pircējiem piedāvā nopirkt dzīvokli un saņemt automašīnu dāvanā. Situāciju komentē viens no RiverPark attīstītājiem, Ainārs Škapars.
“Kādam var likties, ka tas ir kārtējais reklāmas “triks”, lai pārdotu vairāk dzīvokļu”, stāsta Ainārs, “Taču reālā situācija ir pilnīgi citādāka. Pastāv vairāki būtiski iemesli, kāpēc esam nākuši ar šādu kampaņu.
Pēdējā laikā saskārāmies ar diviem gadījumiem, kad vietējiem iedzīvotājiem nepiešķīra hipotekāro kredītu, jo bankā paņemts jau auto līzinga aizdevums. Nenoliedzami – šāds bankas atteikums ir būtisks šķērslis mājvietas iegādes jautājumā, un RiverPark attīstītāji ir gatavi palīdzēt to risināt ar šādas kampaņas palīdzību.


Otrs iemesls – vēlme atbalstīt jaunās ģimenes. Ģimenei paplašinoties, bieži tiek palielināta arī dzīves telpa. Par nenoliedzami svarīgu kļūst transports, ar kuru ģimene pārvietojas. Esam izraudzījušies ekonomisku, mūsdienīgu un ģimenes vajadzībām atbilstošu auto – KIA SEED SW, kas atrisina arī šo jautājumu. Ceram, ka piedāvājums gūs atbalstu ne vien no ārzemju, bet arī no vietējo pircēju puses.”
Attīstītājs norāda, ka līzinga maksājums šādai automašīnai ir 306 EUR mēnesī, bet RiverPark dzīvokļa hipotekārais mēneša maksājums sākas no 345 EUR mēnesī. Par vienu aizdevumu pircējs saņem divus īpašumus.
Iepriekš ziņots, ka RiverPark iekļuva 2015. gada Latvijas populārāko nekustamo objektu sarakstā Latvijā, un kļuva ne vien par ērtu mājvietu “pie upes un parka”, bet arī par izdevīgu kapitālieguldījumu.
Informācija tapa sadarbībā ar komunikāciju aģentūru “Advanced Learning & Communications” (www.alc.lv) un RiverPark projekta attīstītājiem (www.riverpark.lv).

Lasīts 7029 reizes Pēdējo reizi rediģēts Otrdiena, 26 Septembris 2017 21:30
Ludmila Meļentjeva

SIA "Advanced Learning & Communications"
Tālrunis: (+371) 67 881 442, mob.tālr.: (+371) 22 066 660
E-pasts: ludmila@alc.lv, mājas lapa: www.alc.lv

Atstāt komentāru

Pārliecinietes, ka esat ievadījis nepieciešamo informāciju laukos, kur norādīts (*). HTML kods nav atļauts.

Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtības. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes. Uzzināt vairāk ...