×

Brīdinājums

JUser: :_load: nav iespējams ielādēt lietotāju ar id: 17925
Svētdiena, 27 Augusts 2017 12:38

Starptautiskajā Jaunatnes dienā Daugavpilī notika rok maratons

12. augustā tiek atzīmēta Starptautiskā Jaunatnes diena. Daugavpils jaunieši piedalījās rokgrupu koncertā gan kā paši mākslinieki, gan kā skatītāji, kuri ir atnākuši atbalstīt savus vienaudžus, klasesbiedrus un draugus. Pasākumu Dubrovina parkā organizēja Sporta un jaunatnes departamenta Jaunatnes nodaļa.

Pasākumu atklāja dejotāji no Latvijas, Polijas un Lietuvas sadarbībā ar Kalupes pamatskolas atbalsta biedrību "Tilts", projekta Erasmus+ programmā "Just Dance!".
Jauniešus priecēja rokgrupu uzstāšanās – "Down to Heaven", "Lust`n`Dust", "Smoke&Breeze", Rons Rokers un viesi no Krāslavas "Zvērāda".

Jauniešu mēnesi noslēdzot un atzīmējot vasaras beigšanos un zinību dienas sākumu, visi laipni aicināti jautri pavadīt laiku un padejot zem atklātām debesīm – 26. augustā Dubrovina parkā, kur dīdžeji no projekta "The Young Motion" ieskandinās parku ar populārās mūzikas skaņdarbiem! Diskotēkas programmā būs ietverti konkursi no Daugavpils pilsētas Jauniešu domes.

 

 

Informāciju sagatavoja:

Jaunatnes nodaļa

654 22300

Lasīts 6842 reizes

Atstāt komentāru

Pārliecinietes, ka esat ievadījis nepieciešamo informāciju laukos, kur norādīts (*). HTML kods nav atļauts.

Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtības. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes. Uzzināt vairāk ...