×

Brīdinājums

JUser: :_load: nav iespējams ielādēt lietotāju ar id: 17925
Svētdiena, 27 Augusts 2017 12:16

Daugavpils pašvaldība TOP 3 darbā ar jaunatnes lietām Latvijā

Daugavpils pilsētas domes Sporta un jaunatnes departamenta Jaunatnes nodaļa ik gadu piesaka Daugavpils pilsētu konkursam „Latvijas Jauniešu galvaspilsēta”, kas notiek jau 3 gadus. Konkursa mērķis ir noteikt vienu pašvaldību vai divu pašvaldību apvienību, kas uzņemsies pildīt Latvijas Jauniešu galvaspilsētas lomu vienu gadu saskaņā ar izsludināto konkursu.
Konkursa uzdevumi: popularizēt darbu ar jaunatni pašvaldību vidū; stiprināt pašvaldību sadarbību jaunatnes jomā, labo prakšu un pieredzes apmaiņu, turpināt iedibinātās tradīcijas darbā ar jaunatni; paaugstināt darbā ar jaunatni iesaistīto personu, pašvaldību un organizāciju, kas organizē darbu ar jaunatni prestižu; veicināt jauniešu līdzdalību un iesaistīšanos sabiedriskajos procesos.

Konkursu organizē Izglītības un zinātnes ministrija sadarbībā ar biedrību “Latvijas Jaunatnes padome” un Eiropas Komisijas pārstāvniecību Latvijā.
Līdz šī gada 30. jūlijam ikvienai pašvaldībai bija iespēja nobalsot par konkursa “Latvijas Jauniešu galvaspilsēta 2018” finālistiem. Konkursa fināla balsojumā piedalījās Rīgas un Daugavpils pilsēta, kā arī Madonas novads. Konkursa uzvarētāji tika paziņots 2017. gada 12. augustā, Jauniešu festivālā 2017 – Liepājā. Par Jauniešu galvaspilsētu 2018 kļuva Madonas novads.
Konkursa uzvarētājs visa gada garumā kļūs par epicentru svarīgākajām Latvijas jaunatnes politikas aktivitātēm un jauniešu pasākumiem. Tāpat uzvarētājs saņēma goda plāksni ar uzrakstu “Latvijas Jauniešu galvaspilsēta 2018” un ceļojošo kausu ar uzrakstu “Latvijas Jauniešu galvaspilsēta”.
Liepājā, Starptautiskā Jaunatnes dienas pasākuma laikā ne tikai tika paziņots konkursa “Latvijas Jauniešu galvaspilsēta 2018” uzvarētājs, bet notika arī dažādas aktivitātes, kurās piedalījās Daugavpils pilsētas domes Sporta un jaunatnes departamenta Jaunatnes nodaļas vadītāja Gunita Vanaga un jaunieši no Daugavpils pilsētas Jauniešu domes. Jauniešiem bija iespēja piedalīties radošājās darbnīcās, konkursos un sacensībās. Jauniešiem bija iespēja izklaidēties holi krāsās un putu ballītē. Jaunieši izmantoja arī piedāvāto aktivitāti “Foot Pool” jeb biljardā ar futbola bumbām un “Foot Darts”, kurā ar īpaši atrakcijai paredzētu bumbu tika sperts pa septiņus metrus augstu, piepūšamu šautriņu dēli.

Informāciju sagatavoja:
Jaunatnes nodaļa
654 22300

Lasīts 5748 reizes Pēdējo reizi rediģēts Svētdiena, 27 Augusts 2017 12:37

Atstāt komentāru

Pārliecinietes, ka esat ievadījis nepieciešamo informāciju laukos, kur norādīts (*). HTML kods nav atļauts.

Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtības. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes. Uzzināt vairāk ...