Pļaviņu novads – vieta, kur savu mūža rakstu ierakstīt

23 Jūlijs 2019

 • Par Latvijas valsts karoga pacelšanu šī gada 25.martā

  Pļaviņu novada pašvaldības policija atgādina, ka pamatojoties uz „Latvijas valsts karoga likumu”, šī gada 25.martā (sestdiena) pie publisko personu ēkām, privāto tiesību juridisko personu un personu apvienību ēkām, kā arī dzīvojamām ēkām jānovieto Latvijas valsts karogs sēru noformējumā.

  25.marts saskaņā ar likumu „Par svētku, atceres un atzīmējamām dienām” ir Komunistiskā genocīda upuru piemiņas diena.

 • Pļaviņu novada dome aicina darbā namdari

  Pļaviņu novada dome aicina darbā namdari (atalgojums 580.00 eur, pilna slodze).

 • Iepazīsties ar Pļaviņu novada Sporta svētku "Triatlona visiem" nolikumu

  TRIATLONS VISIEM!

  Pļaviņu novada Sporta svētki, 2019. gada 27. jūlijs

  SACENSĪBU GALVENAIS TIESNESIS – Vilnis Sniedze (tel. 29256089)

  SACENSĪBU PROGRAMMA:

  Norise

 • Izsludināta pieteikšanās uz Pļaviņu novada domes sekretāres amatu

  Pļaviņu novada dome izsludinājusi pieteikšanos uz sekretāres amatu klientu apkalpošanas centrā (uz patstāvīgu laiku, atalgojums 700.00 euro mēnesī).

 • No 1. augusta gaidāmas izmaiņas maršrutā Aizkraukle-Gulbene un Rīga-Jaunjelgava-Aizkraukle

  Atsaucoties iedzīvotāju lūgumam un uzlabojot reģionālā maršrutu tīkla efektivitāti, no 2019. gada 1. augusta gaidāmas izmaiņas maršrutā Nr. 7202 "Aizkraukle-Gulbene" un Nr. 7491" Rīga-Jaunjelgava-Aizkraukle".

  Balstoties uz iedzīvotāju ierosinājumu, vienā maršruta Nr. 7202 "Aizkraukle-Gulbene" reisā tiks iekļauta papildu pieturvieta - autobuss, kas no Aizkraukles autoostas katru dienu izbrauc plkst. 9.20, pasažieru apmaiņu veiks arī pieturā "Krievciems 1".

 • "Spectre Latvia" Aizkraukles filiāle aicina pievienoties šuvējas un šūšanas meistarus!

   

  Spectre Latvia ir Dānijā dibināta ģimenes uzņēmuma neatņemama sastāvdaļa, kas lepojas ar pieredzi un tradīcijām divās paaudzēs, nodarbinot vairāk kā 1000 darbiniekus pasaulē, specializējoties aktīvās atpūtas un sporta apģērbu ražošanā.

  Latvijā jau 17 gadus uzņēmums saviem darbiniekiem sniedz papildu stabilitātes garantijas un izaugsmes iespējas.

 • Informācija mazdārziņu lietotājiem Kriškalnos, Aiviekstes pagastā!

  Pļaviņu novada pašvaldība aicina personas, kuras vēlas izmantot neapbūvētu pašvaldības zemi mazdārziņa vajadzībām Kriškalnos, Aiviekstes pagastā, Pļaviņu novadā, līdz šī gada 1. augustam iesniegt iesniegumus Pļaviņu novada domes Īpašumu nodaļā zemes nomas līgumu slēgšanai!

  Pļaviņu novada domes
  Īpašumu nodaļa

 • Aicina jauniešus uz bezmaksas nometni “Latvijas elpa Sabilē 2019”

  Lai veicinātu jauniešu sadarbību un izpratni par savas un citu Latvijā dzīvojošo tautu nacionālās kultūras saknēm, kā arī veicinātu savstarpēju dialogu, jaunieši vecumā no 12 līdz 18 gadu vecumam tiek aicināti pieteikties bezmaksas nometnei “Latvijas elpa Sabilē 2019”, kas notiks no 29. jūlija līdz 1. augustam Sabilē. Nometni organizē biedrība “Sadarbības platforma” sadarbībā ar “British Council pārstāvniecību Latvijā.

 • Aizvadīta pirmā auksto zupu degustācija

  12. jūlijā “Piektdienas Pēcpusdienas Piknika Pļaviņu Pļavā” laikā notika biedrības “Pļaviņu pļāvēji” organizēta auksto zupu degustācija. Auksto zupu degustācija Pļaviņu novadā notika pirmo reizi un, varbūt, tā var kļūt par tradīciju.

  Degustācijai tika iesniegtas 8 aukstās zupas. Piknika dalībnieki degustēja, izvēlējās garšīgāko un balsoja ar pupiņām, izvēloties savu simpātiju. Par degustētāju simpātiju kļuva Judītes Dragūnes gatavotā aukstā zupa.

 • "Karlīnās" notiks izstāde - seminārs „Trušu audzētāju diena 2019”

  21. jūlijā plkst. 12.00 Pļaviņu novadā notiks izstāde -  seminārs „Trušu audzētāju diena 2019”.

  Šogad Trušu audzētāju dienas kārtībā: šķirnes trušu izstāde, trušu šķirņu raksturojums, speciālās pazīmes, trušu vērtēšanas praktiski demonstrējumi un šķirnes trušu audzēšanas  aktualitātes.

  Lektori: Dace Kaula un Ilga Mihmele.

  Semināra noslēgumā - saimniecības apskate, zupas gatavošana un sarunas par truškopību.

Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtības. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes. Uzzināt vairāk ...