Pļaviņu novads – vieta, kur savu mūža rakstu ierakstīt

28 Februāris 2020

 • Par Latvijas valsts karoga pacelšanu šī gada 25.martā

  Pļaviņu novada pašvaldības policija atgādina, ka pamatojoties uz „Latvijas valsts karoga likumu”, šī gada 25.martā (sestdiena) pie publisko personu ēkām, privāto tiesību juridisko personu un personu apvienību ēkām, kā arī dzīvojamām ēkām jānovieto Latvijas valsts karogs sēru noformējumā.

  25.marts saskaņā ar likumu „Par svētku, atceres un atzīmējamām dienām” ir Komunistiskā genocīda upuru piemiņas diena.

 • Panākumi Starptautiskajā pūšaminstrumentu spēles konkursā „Naujene WIND 2020”

  Šajā dīvainajā ziemā, kad daba īsti nesaprot –  plaucēt puķes vai bērt sniegu – Pļaviņu Mūzikas skolas pūšaminstrumentu spēles audzēkņiem ir darba pilnas rokas. Papildus ikdienas mācību darbam radošākie un aktīvākie skolas audzēkņi darbojas dažādos skolas projektos un spodrina skolas vārdu, piedaloties konkursos.

 • Mūzikas akadēmijas simfoniskais orķestris kopā ar Jēkabpils, Līvānu un Pļaviņu mūzikas skolu audzēkņiem aicina doties muzikālā ceļojumā uz Franciju

  5. martā plkst. 18.00. Jēkabpils Tautas namā uz īpašu muzikālu notikumu aicinām visus klasiskās mūzikas cienītājus. Savus klausītājus priecēs Jāzepa Vītola Latvijas Mūzikas akadēmijas Simfoniskais orķestris ar koncertprogrammu “Plecu pie pleca. Ceļojums uz Franciju”. Franču komponistu darbus diriģēs Mūzikas akadēmijas Simfoniskā orķestra diriģēšanas katedras studenti, jaunie, talantīgie diriģenti.

 • Martā atsākas projekta "Veselīga dzīvesveida veicināšanas pasākumi Pļaviņu novadā" aktivitātes

  Pēc neilga pārtraukuma tiek turpinātas projekta Nr. 9.2.4.2/16/I/091 “Veselīga dzīvesveida veicināšanas pasākumi Pļaviņu novadā” aktivitātes. Aicinām iepazīties ar piedāvājumu un apmeklēt:

 • Pļaviņu novada ģimnāzija no 2. marta pieņem iesniegumus skolēnu uzņemšanai 1. klasē

  Pļaviņu novada ģimnāzija no 2. marta sāk pieņemt iesniegumus skolēnu uzņemšanai 1. klasē. Iesniegumu var aizpildīt Pļaviņu novada ģimnāzijas kancelejā darba dienās no 8:30 - 11:30 un no 12:00 līdz 16:30, kā arī iesnieguma veidlapa uzņemšanai 1. klasē atrodama:
  png.edu.lv un plavinunovads.lv (Pakalpojumi > Izglītība > Skolēna uzņemšana Pļaviņu novada ģimnāzijā).

 • Mūzikas skolā noslēgusies akcija “Nedēļa bez mobilā tālruņa!”

  No 17. līdz 21. februārim Mūzikas skolā pirmo reizi norisinājās akcija “Nedēļa bez mobilā tālruņa”. Organizējot akciju, vēlējāmies vērst uzmanību uz skolas audzēkņu mobilā tālruņa izmantošanas paradumiem un lietderību. Šajā nedēļā aicinājām viņus atteikties no mobilā tālruņa lietošanas, tā vietā piedāvājām iepazīties ar bērnu literatūru, spēlēm un ieteicām brīvo laiku izmantot mācībām. Noslēdzot akciju, veicām skolas audzēkņu aptauju un, kā izrādās, nemaz nebija tik grūti skolā nedēļu pavadīt bez mobilā tālruņa!

 • Metodiskā diena Pļaviņu Mākslas skolā

  Kā jau katru gadu, arī šogad norisinās Valsts konkurss Latvijas profesionālās ievirzes mākslas un dizaina izglītības programmu audzēkņiem. Šī konkursa ietvaros 19. februārī Pļaviņu Mākslas skolā norisinājās pedagogu Metodiskā diena, uz kuru tika aicināti pārstāvji no Lubānas Mākslas skolas un Ērgļu Mākslas un mūzikas skolas, lai kopīgi izvērtētu audzēkņu konkursa I kārtas radošos darbus. Labākie 3 radošo darbu autori no katras skolas tiks virzīti uz Valsts konkursa II kārtu, kas norisināsies 27. martā.

 • SIA “Pļaviņu Komunālie pakalpojumi” uzsāk sadarbību ar tiešsaistes rēķinu apkalpošanas platformu Bill.me

  Turpinot SIA „Pļaviņu Komunālie pakalpojumi” pakalpojumu kvalitātes attīstību, uzņēmums uzsāk sadarbību ar tiešsaistes rēķinu apkalpošanas un saziņas platformu Bill.me.

  Sākot ar 2020. gada martu, saņemt rēķinus un nodot skaitītāju rādījumus elektroniski būs iespējams tikai Bill.me rēķinu apkalpošanas platformā.

 • Deju studija “DANCING CRYSTAL” starptautiskā deju konkursā - festivālā saņem godalgotas vietas

  Deju studija “DANCING CRYSTAL” 22. februārī piedalījās "VII jauno izpildītāju Starptautiskajā konkursā - festivālā “SAPŅI PIEPILDĀS"", Daugavpilī.

  Deju studijas “DANCING CRYSTAL” sasniegtie rezultāti konkursā:

  1. vieta - Deju grupai “Shiny CRYSTAL” ar deju “Fast life”

  1. vieta - Deju grupai “CRYSTAL” ar deju “Time burner”

  2. vieta -Deju TRIO “DETROIT” ar deju “This is not a test”

 • 101 valsts grants ceļu posmā ieviesti transporta masas ierobežojumi

  Dēļ liela mitruma patlaban 101 valsts ceļu grants seguma posmā ir ieviesti īslaicīgi masas ierobežojumi – liegta pārvietošanās transportam, kas smagāks par 10 tonnām. Visvairāk masas ierobežojumu ir Aizkraukles, Cēsu un Madonas apkārtnē – katrā pa 12 ceļu posmiem. Saldus apkārtnē šādi ierobežojumi ir 9 ceļu posmos, bet Limbažu un Ludzas apkārtnē – pa 8 ceļu posmiem.

Ceturtdiena, 25 Augusts 2016 20:22

Rīgas Mežaparkā būvēs lauku sētu izrādē „SAIMNIEKS MEKLĒ SAIMNIECI”

Vērtēt šo objektu
(0 balsis)
Rīgas Mežaparkā būvēs lauku sētu izrādē Rīgas Mežaparkā būvēs lauku sētu izrādē „SAIMNIEKS MEKLĒ SAIMNIECI”

Šajā ceturtdienā, 4. augustā plkst. 19:00,  Rīgā, Kultūras un atpūtas parka "Mežaparks" brīvdabas estrādē "Zaļais Teātris"  būs skatāma jaunā un Latvijā pieprasītā „Pannas Teātra” vasaras muzikālā izrāde “Saimnieks meklē saimnieci”.

Pazīstamie Latvijas teātru un TV seriālu aktieri Ģirts Ķesteris, Daiga Gaismiņa, Līga Zeļģe, Madara Melne-Tomsone, Dace Vītola, Maija Doveika, Imants Strads un Aldis Siliņš izrādes vasaras tūrē viesojušies daudzās Latvijas brīvdabas estrādēs. Izrādes komanda piedzīvojusi gan silto vasaras lietu, gan vakara saules prožektoru spīdumu aktieriem tieši acīs, kā arī skatītāju skaļos aplausus un vasaras ziedu klēpju smaržu.

 4. augusta vakarā Rīgā, Mežaparka „Zaļajā Teātrī”, tiks būvēta lauku sēta, kuras saimnieks Ziedonis (Aldis Siliņš) sagaidīs slavenu TV režisoru Valteru (Ģirts Ķesteris), lai filmētu TV šovu. Un šovs būs!

TV šova veidošanas aizkulises, kuriozi filmēšanas laukumā, “netīrās veļas” mazgāšana kameru priekšā - tas viss Guntas Kalniņas sarakstītajā un Jura Rijnieka iestudētajā komēdijā, kas ļaus izsmieties ne tikai par mīlas trijstūra radītajām peripētijām, bet arī aizdomāties par televīzijas šovu spožumu un postu.

Mūzikas autori TV šovu “Izklausies redzēts” dalībnieks Atis Zviedris un mūziķis  Artūrs Palkevics.

Kā atrast Mežaparka “Zaļo Teātri” ?

Lasīts 7070 reizes
Sigita Paula Cepleviča

Sigita Paula - mērķtiecīga sapņotāja. Zina un tic, ka no sapņa līdz realitātei ir tikai viens solis.
Teātris, mūzika un pasākumi manā dzīvē ieņem svarīgu vietu - tas ir gan hobijs, gan darbs. Lai gan bērnības sapnis bija kļūt par žurnālisti, par savu dzīves ceļu izvēlējos sabiedriskās attiecības kultūras jomā. Tomēr, sperot vienu soli, tā var kļūt realitāte.
Dažiem tā ir lieka laika izšķiešana, bet man tā ir visa mana pasaule. Vienīgais, kas tik īsā brīdī liek manai sirdij pukstēt straujāk un brīžiem pat apstāties, elpai aizrauties, acīs sariesties asarām vai likt smaidīt no visas sirds. Katram ir kāda atkarība, un manējā ir teātris.

Labprāt dalīšos savās pārdomās un sajūtas par teātra izrādēm tāpat kā savā blogā:

sigita-paula.blogspot.com/

Atstāt komentāru

Pārliecinietes, ka esat ievadījis nepieciešamo informāciju laukos, kur norādīts (*). HTML kods nav atļauts.

Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtības. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes. Uzzināt vairāk ...