Pļaviņu novads – vieta, kur savu mūža rakstu ierakstīt

14 Decembris 2018

 • Par Latvijas valsts karoga pacelšanu šī gada 25.martā

  Pļaviņu novada pašvaldības policija atgādina, ka pamatojoties uz „Latvijas valsts karoga likumu”, šī gada 25.martā (sestdiena) pie publisko personu ēkām, privāto tiesību juridisko personu un personu apvienību ēkām, kā arī dzīvojamām ēkām jānovieto Latvijas valsts karogs sēru noformējumā.

  25.marts saskaņā ar likumu „Par svētku, atceres un atzīmējamām dienām” ir Komunistiskā genocīda upuru piemiņas diena.

 • Jaunie futbolisti piedalās starptautiskajā turnīrā "Maltas kauss"

  8. un 9. decembrī mūsu jaunie "SS Sēlija" 2005. gadā dzimušie futbolisti piedalījās starptautiskajā turnīrā "Maltas kauss". Turnīrā piedalījās divas komandas no Krievijas un viena no Lietuvas, kā arī mūsu labākās Latgales reģiona komandas. Pirmajā dienā cīnījāmies ļoti veiksmīgi. Tika pieveikta "Rēzekne FA" komanda ar 1:0, "Pleskavas Lauvas" arī ar 1:0, un nospēlēts neizškirti ar Kedaiņu (Lietuva) Nevežis. Tādējādi iekļuvām finālčetriniekā cīņā par medaļām.

 • Noslēdz futbola sezonu

  8. decembra vakarā FK "Pļavinas DM'' pieaugušo komanda pulcējās savas aizvadītās futbola sezonas noslēguma sarīkojumā. Spēlētajiem tika pasniegtas sudraba medaļas un komandas izcīnītais II vietas kauss Latvijas čempionātā futbolā II līgā Vidzemes zonā. Medaļas un kausu pasniegt tika uzaicināts mūsu novada sporta komitejas vadītājs Jānis Podnieks. Komanda dalījās iespaidos par aizvadīto sezonu un tās spilgtākiem momentiem.

 • Gūst labus rezultātus pusstundas skrējienā

  Noslēdzies 35. pusstundas skrējiens Jēkabpils Mežaparkā. Ap 200 dalībnieku katru oktobra, novembra un decembra sākuma trešdienas vakaru pulcējās Mežaparkā, lai dotos 460 m garajā aplī un noskaidrotu ātrākos skrējējus 10 kārtās. Skriešanas seriālu uzsāka arī ap 30 pļaviņiešu, gūstot labus rezultātus. Uzvaras savās grupās izcīnīja Kaspars Kravalis, Marta Buševica, Artūrs Žmurovs, otrās vietas - Aigars Grāvelis, Līga Āboliņa, Krista Stūre, trešo vietu - Andris Bērziņš. Visās desmit kārtās startēja Olita Znotiņa, Ilze Gregersone, Agita Cukanova.

 • Tapis “Pļaviņu novada Enerģētikas rīcības plāns 2018. - 2025. gadam”

  Tapis “Pļaviņu novada Enerģētikas rīcības plāns 2018.-2025. gadam”, ko sadarbībā ar novada pašvaldību izstrādājusi SIA „EKODOMA”. Energoplāna izstrāde nav obligāta, taču daudzas Latvijas pašvaldības tos ir izstrādājušas un apstiprinājušas. Tas palīdz veiksmīgāk pārvaldīt energoresursus novada teritorijā, īstenot pasākumus enerģijas patēriņa samazināšanai pašvaldības infrastruktūras objektos, tos efektīvāk  apsaimniekot. Plāns paredz informēt arī iedzīvotājus par pasākumiem un rīcībām, kas palīdz ietaupīt enerģiju.

 • Radošās darbnīcas, sagaidot Ziemassvētkus bērnu centrā "Pepija"

  Līdz Ziemassvētkiem ir atlicis tieši tik daudz laika, lai paspētu tiem sagatavoties.

  Ziemassvētku gaidīšana sākas ar Adventa laiku. Tāpēc centrā "Pepija" 29. un 30. novembrī notika radošā darbnīca „Adventes vainagu veidošana”. Ikvienam bērnam bija iespēja nākt ar saviem materiāliem un idejām adventes vainagu veidošanai. Bērni radīja krāsainus, košus un dažādu formu vainagus no dažādiem tradicionāliem un netradicionāliem materiāliem.

 • Izsludina pieteikšanos uz Bāriņtiesas priekšsēdētāja amatu

  Pļaviņu novada dome (Reģ.nr.90000043649) izsludina pieteikšanos uz

  Bāriņtiesas priekšsēdētājaamatu (amata pienākumu izpildes termiņš 5 gadi)
   

 • Noslēdzas Pļaviņu pilsētas ceļojošā kausa izcīņas turnīrs šahā

  Kārtējais, šogad piektais un pēdējais, Pļaviņu pilsētas ceļojošā kausa izcīņas turnīrs šahā notika 9. decembrī Pļaviņu novada kultūras centrā. Uz turnīru ieradās 12 dalībnieki no Pļaviņām, Jēkabpils, Cēsīm, Limbažiem, Kokneses, Skrīveriem un Rīgas, kuri sacentās apļa turnīrā, izspēlējot 2 savstarpējas partijas.

 • "Jankās - Jaujās" uzstāda divas ēkas
  Slēpo­šanas, biatlona sporta bāzē “Jankas - Jaujas” uzstādītas divas ēkas saimniecības un tehniskām vajadzībām. Lēmums par ēku nepieciešamību un iegādi pieņemts domes sēdē, tam sekoja iepirkums, kurā uzvarēja "Baltichouse Production OŪ".
   
  Katrā no ēkām ir 55.37 m2 apdzīvojamās platības - trīs telpas un terase.
   
 • Iespējams iegādāties 2019. gada kalendāru un suvenīrus

  Izdots 2019. gada Pļaviņu novada kalendārs, ko jau ceturto gadu veido Pļaviņu novada Tūrisma informācijas centrs. Kalendārā izmantotas gadu gaitā tapušās Gunta Grandāna fotogrāfijas -  gan novadam raksturīgas, gan mazāk redzētas Pļaviņu novada ainavas. Guntis Grandāns ir mūsu novadnieks, aizrautīgs fotogrāfs, ziemeļblāzmas mednieks. 

  Kalendāru var iegādāties Pļaviņu novada domē un Pļaviņu novada Tūrisma informācijas centrā. Kalendāra cena – EUR 3,50.

Piektdiena, 08 Jūnijs 2012 23:05

Jaunietis nolec no Vanšu tilta Rīgā

Vērtēt šo objektu
(2 balsis)

     2012. gada 7 jūnija pēcpusdienā masu mēdijus pāršalca ziņa par kārtējo pārgalvīgo mēģinājumu iekarot Vanšu tilta smaili. Pagājušā gadā uz tilta vantīm uzklātā krāsa neapturēja 20 gadus vecā vīrieša kāpšanu Vanšu tiltā. Jaunais vīrietis kāpšanu Vanšu tiltā sāka plkst. ~ 15:55. Notikuma vietā ieradās mediķi, policijas un ugundzēsības un glābšanas dienesta darbinieki.

Satiksme pār Vanšu tiltu abos virzienor un tilta apturēta.Tilta smaili jaunais vīrietis sasniedza plkst. ~ 17:15. Dažas minūtes vēlāk jaunais vīrietis pārmeta krustu un nolēca, pārraujot trolejbusa vadus. Šis leciens jaunajam vīrietim bija liktenīgs. Pagaidām nav noskaidroti 20 gadus vecā vīrieša motīvi. Video, kurā redzams, kā tieši tiek izdarīts leciens, no Youtube kanāla ir dzēsts, ir pieejams tikai frgments pirms lēciena.

 

 

Lasīts 9034 reizes Pēdējo reizi rediģēts Svētdiena, 14 Oktobris 2012 13:25
Aktualitātes.lv

info@aktualitates.lv

Atstāt komentāru

Pārliecinietes, ka esat ievadījis nepieciešamo informāciju laukos, kur norādīts (*). HTML kods nav atļauts.

Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtības. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes. Uzzināt vairāk ...