Pļaviņu novads – vieta, kur savu mūža rakstu ierakstīt

24 Februāris 2019

 • Par Latvijas valsts karoga pacelšanu šī gada 25.martā

  Pļaviņu novada pašvaldības policija atgādina, ka pamatojoties uz „Latvijas valsts karoga likumu”, šī gada 25.martā (sestdiena) pie publisko personu ēkām, privāto tiesību juridisko personu un personu apvienību ēkām, kā arī dzīvojamām ēkām jānovieto Latvijas valsts karogs sēru noformējumā.

  25.marts saskaņā ar likumu „Par svētku, atceres un atzīmējamām dienām” ir Komunistiskā genocīda upuru piemiņas diena.

 • Novada kultūras centrs aicina Pļaviņu novada iedzīvotājus pieteikties braucienam uz Mihaila Čehova Rīgas Krievu teātra izrādi “Odesa, burvīgā pilsēta…”

  Aicinām Pļaviņu novada iedzīvotājus pieteikties braucienam uz izrādi “Odesa, burvīgā pilsēta…” (muzikāli dramatiska fantāzija pēc Ī. Bābela stāstu motīviem) M. Čehova Rīgas Krievu teātrī 2019. gada 28. aprīlī.

  Biļetes cena 17.00 EUR, maksa par braucienu 3.00 EUR.

  Lūdzam pieteikties līdz 10. martam pa tālr. 29927988 (Kristīne).

 • Pļaviņu novada pašvaldības policijas brīdinājums par īpašumu apsaimniekošanu un kūlas ugunsgrēkiem

  Labdien, Pļaviņu novada iedzīvotāji!

 • Aizritējis Pļaviņu kauss biatlonā un Pļaviņu kauss slēpošanas sprintā

  No 24. janvāra līdz  14. februārim slēpošanas un biatlona bazē "Jankas - Jaujas" norisinājās Pļaviņu kauss biatlonā.  24. janvārī slēpošanas un biatlona bazē "Jankas - Jaujas" norisinājās Pļaviņu kausa biatlonā 1. posms. Sacensībās piedalījās 34 biatlonisti dažādās vecuma grupās. 31. janvārī norisinājās Pļaviņu kausa biatlonā 2. posms. Šoreiz dažādās vecuma grupās piedalījās 37 biatlonisti. 7. februārī 3. posmā sacensībās piedalījās 30 biatlonisti. 14. februārī norisinājās Pļaviņu kausa biatlonā 4. posms.

 • Aizliegts atrasties uz Daugavas un Aiviekstes upes ledus!

  Pašvaldības policija informē, ka saskaņā ar 2019. gada 19. februāra Pļaviņu novada domes priekšsēdētāja izdotu rīkojumu un Latvijas Republikas likuma “Zemes pārvaldības likums” 15. daļas 8. pantu Pļaviņu novada administratīvajā teritorijā ir aizliegts atrasties uz Aiviekstes upes un Daugavas upes ledus.

  Rīkojums izdots, izvērtējot iespējamo personas dzīvības un veselības apdraudējumu, kā arī ņemot vērā laikapstākļus un faktisko ledus stāvokli.

 • Sasniegumi publiskās runas konkursā “Daba ir mūsu kopīgā valoda”

  2019. gada 19. februārī Pļaviņu novada ģimnāzijā aizvadīts Kokneses un Pļaviņu novadu apvienības publiskās runas konkursa ar devīzi “Daba ir mūsu kopīgā valoda” II posms, ar mērķiem:

 • Skolēnu skatuves runas konkurss

  18. februārī aizvadīta skolēnu skatuves runas konkursa 1. kārta. Veicinot radošo pašizpausmi, izmantojot vārda mākslas spēku, runas kultūru un aktiermeistarību,  priekšnesumus sniedza 27 dalībnieki - 1.-12. klašu skolēni no Pērses sākumskolas, Bebru pamatskolas, Ilmāra Gaiša Kokneses vidusskolas un tai skaitā 8 Pļaviņu novada ģimnāzijas skolēni. 3. aprīlī Jelgavā norisināsies skatuves runas konkursa reģionālā  kārta (2.

 • Norisinājies skolēnu skatuves runas konkurss

  Katru gadu Valsts izglītības satura centrs rīko skolēnu skatuves runas konkursu. Ar mērķi sekmēt bērnu un jauniešu kultūras izpratnes un pašizpausmes mākslā lietpratību un līdzdalību Dziesmu un deju svētku procesā, kultūras mantojuma apguvē, iesaistoties Latvijas skolu jaunatnes dziesmu un deju svētku tradīcijas saglabāšanā un pilnveidē. Konkurss norisinās 3 kārtās.

 • Pļaviņu novada pašvaldības policijas informācija

  2019. gada 20. februārī patrulējot Pļaviņu pilsētā, tika ievērots, ka Raiņa ielā 70, pie daudzdzīvokļu mājas no Katla ielas puses zaļajā zonā tiek novietoti transportlīdzekļi. Automašīnu īpašnieki, esiet vērīgi, kur novietojat transportlīdzekļus. Saistībā ar to vēlos atgādināt, ka Pļaviņu novada sabiedriskās kārtības noteikumu Nr. 15, 194.

 • Aicinām pieteikties Pļaviņu balvas izcīņai distanču slēpošanā!

  Aicinām pieteikties Pļaviņu balvas izcīņai distanču slēpošanā, kas notiks slēpotāju bāzē ,,Jankas - Jaujas” 2019. gada 10. martā. Nolikumu var skatīt zemāk vai lejupielādētŠEIT.

   

  MĒRĶIS UN UZDEVUMI:

  Popularizēt slēpošanu un noskaidrot labākos slēpotājus, veicināt aktīvu dzīves veidu.

  VIETA UN LAIKS:

Piektdiena, 08 Jūnijs 2012 23:05

Jaunietis nolec no Vanšu tilta Rīgā

Vērtēt šo objektu
(2 balsis)

     2012. gada 7 jūnija pēcpusdienā masu mēdijus pāršalca ziņa par kārtējo pārgalvīgo mēģinājumu iekarot Vanšu tilta smaili. Pagājušā gadā uz tilta vantīm uzklātā krāsa neapturēja 20 gadus vecā vīrieša kāpšanu Vanšu tiltā. Jaunais vīrietis kāpšanu Vanšu tiltā sāka plkst. ~ 15:55. Notikuma vietā ieradās mediķi, policijas un ugundzēsības un glābšanas dienesta darbinieki.

Satiksme pār Vanšu tiltu abos virzienor un tilta apturēta.Tilta smaili jaunais vīrietis sasniedza plkst. ~ 17:15. Dažas minūtes vēlāk jaunais vīrietis pārmeta krustu un nolēca, pārraujot trolejbusa vadus. Šis leciens jaunajam vīrietim bija liktenīgs. Pagaidām nav noskaidroti 20 gadus vecā vīrieša motīvi. Video, kurā redzams, kā tieši tiek izdarīts leciens, no Youtube kanāla ir dzēsts, ir pieejams tikai frgments pirms lēciena.

 

 

Lasīts 10402 reizes Pēdējo reizi rediģēts Svētdiena, 14 Oktobris 2012 13:25
Aktualitātes.lv

info@aktualitates.lv

Atstāt komentāru

Pārliecinietes, ka esat ievadījis nepieciešamo informāciju laukos, kur norādīts (*). HTML kods nav atļauts.

Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtības. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes. Uzzināt vairāk ...