Pļaviņu novads – vieta, kur savu mūža rakstu ierakstīt

18 Augusts 2019

 • Par Latvijas valsts karoga pacelšanu šī gada 25.martā

  Pļaviņu novada pašvaldības policija atgādina, ka pamatojoties uz „Latvijas valsts karoga likumu”, šī gada 25.martā (sestdiena) pie publisko personu ēkām, privāto tiesību juridisko personu un personu apvienību ēkām, kā arī dzīvojamām ēkām jānovieto Latvijas valsts karogs sēru noformējumā.

  25.marts saskaņā ar likumu „Par svētku, atceres un atzīmējamām dienām” ir Komunistiskā genocīda upuru piemiņas diena.

 • Aizsardzības ministrija aicina Latvijā reģistrētus komersantus pieteikties grantu projektu konkursam

  Aizsardzības ministrija izsludina pieteikšanos otrajam grantu projektu konkursam, kurā aicināti piedalīties Latvijā reģistrēti komersanti. Granti tiks piešķirti ar aizsardzības nozari saistītu produktu projektu īstenošanai, kā arī aizsardzības un drošības industrijā ietilpstošo mazo un vidējo uzņēmumu inovāciju veicināšanai.

 • Pļaviņu novada bibliotēka aicina nodot makulatūru

  Kā ik gadu, arī šogad SIA „Līgatnes papīrs” aicina bibliotēkas, muzejus un arhīvus no visas Latvijas bez maksas nodot uzkrāto makulatūru - no aprites izņemtās grāmatas, periodikas izdevumus, izlietoto biroja papīru, avīzes, bukletus un cita veida makulatūru.

  Pļaviņu novada bibliotēka arī šogad piedalās akcijā un aicina novada iedzīvotājus nest savas nevajadzīgās grāmatas, žurnālus un avīzes uz novada bibliotēkām, lai kopīgi izdarītu labu darbu! Iepriekš lūgums sazināties ar bibliotēku, tālr. 28670664.

 • Pļaviņu novada dome aicina darbā pļāvējus

  Pļaviņu novada dome aicina darbā pļāvējus (atalgojums 550.00 eur, pilna slodze).

 • No 20. līdz 25. augustam būs slēgta trenažieru zāle Daugavas ielā 43, Pļaviņās

  Saistībā ar trenažieru zāles administratores atvaļinājumu, no 20. līdz 25. augustam būs slēgta trenažieru zāle Daugavas ielā 43, Pļaviņās.

  Atvainojamies par sagādātajām neērtībām!

 • Aizkraukles rajona partnerība aicina uz projekta “DaugavAbasMalas” diskusiju

  2018. gadā sadarbības projektā “Daugavas upes baseina ekonomiskā potenciāla attīstības izpētei un veicināšanai “DaugavAbasMalas”” norisinājās Daugavas ūdenstūrisma maršruta izpētes ekspedīcija: ekspedīcijas komanda ar plostiem veica 352 kilometrus, pirmo reizi iekartējot tūrisma ūdensceļu visā upes garumā, tika izstrādāta viegli lietojama, interaktīva Daugavas ūdenstūrisma ceļa karte.

 • Pļaviņu novada dome aicina darbā gadījuma darbu strādnieku Bārukalna kapu teritorijā

  Pļaviņu novada dome aicina darbā gadījuma darbu strādnieku Bārukalna kapu teritorijā (atalgojums 440.00 eur pilna slodze, uz noteiktu laiku).

  Pieteikumus var iesniegt Pļaviņu novada domes klientu apkalpošanas centrā (Dzelzceļa ielā 11, Pļaviņās, Pļaviņu novadā, LV-5120) vai sūtīt elektroniski uz e-pastu: dome@plavinas.lv līdz 2019. gada 23. augustam.

 • „Dzintara zirgi” aicina uz izjādēm un izbraucieniem

  Aktīvā tūrisma sezona rit pilnā sparā. Šajā “Pļaviņu Novada Ziņu” numurā turpināsim iepazīstināt ar jaunajiem uzņēmējiem mūsu novadā. Šoreiz apskatīsim Mārītes Baltābolas saimniecību „Dzintaru zirgi”, kur ikvienam – gan pļaviņiešiem, gan novada viesiem – ir iespējams iegriezties un saņemt pozitīvas emocijas. Saimniecība piedāvā izjādes ar zirgiem un izbraucienus ar ratiem vai kamanām.

 • Notiek iepriekšēja reģistrēšanās Pļaviņu Daugavas promenādes pusmaratonam

  2019. gada 23. augustā aprit 30 gadi, kopš norisinājies “Baltijas ceļš”. Lai atzīmētu šo latviešu tautai tik nozīmīgo notikumu, kavētos atmiņās par tautas Varonību, apliecinātu tās esamību šodienā, būtu daļa no latviešu vienotā spēka, 24. augustā aicinām visus interesentus neatkarīgi no vecuma un fiziskās sagatavotības  uz Pļaviņu Daugavas promenādes pusmaratonu!

 • Inbox.lv izsludina Vislatvijas talantu konkursu bērniem – iespēja iegūt skolas mugursomu un ģimenes ceļojumu

  Jau ceturto gadu pēc kārtas, tuvojoties skolas gaitu sākumam, portāls “Inbox.lv” izsludina talantu konkursu, tostarp Pļaviņu novada jaunāko klašu skolēniem, kas sniedz iespēju 100 skolniekiem jauno mācību gadu iesākt ar stilīgu un ērtu mugursomu, savukārt viens laimīgais kopā ar ģimeni dosies 3 dienu ceļojumā uz Igauniju!

Svētdiena, 13 Maijs 2012 18:36

9. maija kautiņš Vecrīgā

Vērtēt šo objektu
(2 balsis)

     Rīgas pašvadības policija publiskojusi video, kurā redzams kā 9. maija agrā rītā Vecrīgā Zigfrīda Annas Meirovica bulvārī pie McDonalds kāds vīrietis grūsta meitenes, bet otrs vīrīrietis ar dūres sitienu pa galvu notriec zemē kādu jaunieti, kurš palika nekustīgi giļam pie zemes.

    Rīgas pašvaldības pilocijas videonovērošanas centra darbinieki, pamanot šo konfliktu, nekavējoties nodeva šo informāciju tuvākajai rīgas pašvaldības policijas patruļai. Nekavējoties tika izsauklta neatliekamā mediciniskā palīdzība, kas cietušo jaunieti hospitalizēja. Konfliktā iesaistītie vīrieši izturējās agresīvi un nepakļāvās policijas likumīgajām prasībām. Par šo pārkāpumu pēc ta mtika sastādīts administratīvā pārkāpuma protokols. Valsts policijā tika nogādāti abi agresīvie vīrieši gan arī trīs liecinieki.

 

Lasīts 15804 reizes Pēdējo reizi rediģēts Svētdiena, 14 Oktobris 2012 13:26
Aktualitātes.lv

info@aktualitates.lv

Atstāt komentāru

Pārliecinietes, ka esat ievadījis nepieciešamo informāciju laukos, kur norādīts (*). HTML kods nav atļauts.

Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtības. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes. Uzzināt vairāk ...