Pļaviņu novads – vieta, kur savu mūža rakstu ierakstīt

28 Februāris 2020

 • Par Latvijas valsts karoga pacelšanu šī gada 25.martā

  Pļaviņu novada pašvaldības policija atgādina, ka pamatojoties uz „Latvijas valsts karoga likumu”, šī gada 25.martā (sestdiena) pie publisko personu ēkām, privāto tiesību juridisko personu un personu apvienību ēkām, kā arī dzīvojamām ēkām jānovieto Latvijas valsts karogs sēru noformējumā.

  25.marts saskaņā ar likumu „Par svētku, atceres un atzīmējamām dienām” ir Komunistiskā genocīda upuru piemiņas diena.

 • Panākumi Starptautiskajā pūšaminstrumentu spēles konkursā „Naujene WIND 2020”

  Šajā dīvainajā ziemā, kad daba īsti nesaprot –  plaucēt puķes vai bērt sniegu – Pļaviņu Mūzikas skolas pūšaminstrumentu spēles audzēkņiem ir darba pilnas rokas. Papildus ikdienas mācību darbam radošākie un aktīvākie skolas audzēkņi darbojas dažādos skolas projektos un spodrina skolas vārdu, piedaloties konkursos.

 • Mūzikas akadēmijas simfoniskais orķestris kopā ar Jēkabpils, Līvānu un Pļaviņu mūzikas skolu audzēkņiem aicina doties muzikālā ceļojumā uz Franciju

  5. martā plkst. 18.00. Jēkabpils Tautas namā uz īpašu muzikālu notikumu aicinām visus klasiskās mūzikas cienītājus. Savus klausītājus priecēs Jāzepa Vītola Latvijas Mūzikas akadēmijas Simfoniskais orķestris ar koncertprogrammu “Plecu pie pleca. Ceļojums uz Franciju”. Franču komponistu darbus diriģēs Mūzikas akadēmijas Simfoniskā orķestra diriģēšanas katedras studenti, jaunie, talantīgie diriģenti.

 • Martā atsākas projekta "Veselīga dzīvesveida veicināšanas pasākumi Pļaviņu novadā" aktivitātes

  Pēc neilga pārtraukuma tiek turpinātas projekta Nr. 9.2.4.2/16/I/091 “Veselīga dzīvesveida veicināšanas pasākumi Pļaviņu novadā” aktivitātes. Aicinām iepazīties ar piedāvājumu un apmeklēt:

 • Pļaviņu novada ģimnāzija no 2. marta pieņem iesniegumus skolēnu uzņemšanai 1. klasē

  Pļaviņu novada ģimnāzija no 2. marta sāk pieņemt iesniegumus skolēnu uzņemšanai 1. klasē. Iesniegumu var aizpildīt Pļaviņu novada ģimnāzijas kancelejā darba dienās no 8:30 - 11:30 un no 12:00 līdz 16:30, kā arī iesnieguma veidlapa uzņemšanai 1. klasē atrodama:
  png.edu.lv un plavinunovads.lv (Pakalpojumi > Izglītība > Skolēna uzņemšana Pļaviņu novada ģimnāzijā).

 • Mūzikas skolā noslēgusies akcija “Nedēļa bez mobilā tālruņa!”

  No 17. līdz 21. februārim Mūzikas skolā pirmo reizi norisinājās akcija “Nedēļa bez mobilā tālruņa”. Organizējot akciju, vēlējāmies vērst uzmanību uz skolas audzēkņu mobilā tālruņa izmantošanas paradumiem un lietderību. Šajā nedēļā aicinājām viņus atteikties no mobilā tālruņa lietošanas, tā vietā piedāvājām iepazīties ar bērnu literatūru, spēlēm un ieteicām brīvo laiku izmantot mācībām. Noslēdzot akciju, veicām skolas audzēkņu aptauju un, kā izrādās, nemaz nebija tik grūti skolā nedēļu pavadīt bez mobilā tālruņa!

 • Metodiskā diena Pļaviņu Mākslas skolā

  Kā jau katru gadu, arī šogad norisinās Valsts konkurss Latvijas profesionālās ievirzes mākslas un dizaina izglītības programmu audzēkņiem. Šī konkursa ietvaros 19. februārī Pļaviņu Mākslas skolā norisinājās pedagogu Metodiskā diena, uz kuru tika aicināti pārstāvji no Lubānas Mākslas skolas un Ērgļu Mākslas un mūzikas skolas, lai kopīgi izvērtētu audzēkņu konkursa I kārtas radošos darbus. Labākie 3 radošo darbu autori no katras skolas tiks virzīti uz Valsts konkursa II kārtu, kas norisināsies 27. martā.

 • SIA “Pļaviņu Komunālie pakalpojumi” uzsāk sadarbību ar tiešsaistes rēķinu apkalpošanas platformu Bill.me

  Turpinot SIA „Pļaviņu Komunālie pakalpojumi” pakalpojumu kvalitātes attīstību, uzņēmums uzsāk sadarbību ar tiešsaistes rēķinu apkalpošanas un saziņas platformu Bill.me.

  Sākot ar 2020. gada martu, saņemt rēķinus un nodot skaitītāju rādījumus elektroniski būs iespējams tikai Bill.me rēķinu apkalpošanas platformā.

 • Deju studija “DANCING CRYSTAL” starptautiskā deju konkursā - festivālā saņem godalgotas vietas

  Deju studija “DANCING CRYSTAL” 22. februārī piedalījās "VII jauno izpildītāju Starptautiskajā konkursā - festivālā “SAPŅI PIEPILDĀS"", Daugavpilī.

  Deju studijas “DANCING CRYSTAL” sasniegtie rezultāti konkursā:

  1. vieta - Deju grupai “Shiny CRYSTAL” ar deju “Fast life”

  1. vieta - Deju grupai “CRYSTAL” ar deju “Time burner”

  2. vieta -Deju TRIO “DETROIT” ar deju “This is not a test”

 • 101 valsts grants ceļu posmā ieviesti transporta masas ierobežojumi

  Dēļ liela mitruma patlaban 101 valsts ceļu grants seguma posmā ir ieviesti īslaicīgi masas ierobežojumi – liegta pārvietošanās transportam, kas smagāks par 10 tonnām. Visvairāk masas ierobežojumu ir Aizkraukles, Cēsu un Madonas apkārtnē – katrā pa 12 ceļu posmiem. Saldus apkārtnē šādi ierobežojumi ir 9 ceļu posmos, bet Limbažu un Ludzas apkārtnē – pa 8 ceļu posmiem.

Trešdiena, 15 Marts 2017 21:56

Ladarības pasākumā un sociālā foto projekta «Esmu Tavs Draugs» prezentācijā saziedoti teju tūkstotis eiro

Vērtēt šo objektu
(0 balsis)
Foto: Dmitrijs Makarovs Foto: Dmitrijs Makarovs Foto: Dmitrijs Makarovs

Aizvadītās nedēļas nogalē kluba «Just» terasē norisinājās pamestiem dzīvniekiem veltīts labdarības pasākums, kura ietvaros notika sociālā foto projekta «Esmu tavs draugs» prezentācija. Tajā piedalījās divpadsmit dažādās jomās sabiedrībā pazīstamas personas kopā ar saviem mīluļiem. Pasākuma laikā savāktie līdzekļi 712,73 eiro  tiks nodoti Tukuma dzīvnieku patversmes vajadzībām. 

Ierodoties uz pasākumu, jau pie ieejas ikviens viesis par ziedojumu varēja iegādāties piparkūku sirds formā no Tortes fabrikas, lai palīdzētu dzīvniekiem, kuriem nav saimnieks un mājas. Viesi varēja iegādāties loterijas biļetes un vēlāk iegūt kādu no vērtīgajām balvām. Loterijā varēja iegūt dažādus ielūgumus, dāvanu kartes, šokolādes, brošas, auskarus un daudz ko citu. Tāpat vakara gaitā norisinājās dažādu lietu izsole, kur viesi vairāksolīšanā sacentās par apģērbu no brendiem “Disegno EK” un “Dress and code”, ziediem, zīmola «Solstones by Agnese Zeltiņa» kaklarotu, zīmola «Basque» t-krekliņu, «Made with love» zaķēnu, vairākām gleznām, matu rotu no brenda "Koroleva", kārbiņām ar Rīgas gaisu, un tās ir tikai dažas no lietām, kuras varēja iegūt. 

Vakara gaitā uz skatuves kāpa dziedātājas Rūta Dūduma, Sabīne Berezina, Laura Raila un dziedošā aktrise Vita Baļčunaite, visas dāmas veltīja dzīvnieciņiem dziesmas un pateicās par atbalstu pasākuma apmeklētājiem, toties pasākumu vadīja duets Alekss Silvērs un Liera Štein, Liera un Alekss ne tikai iejutās vakara vadītāju lomā, bet arī ir projekta idejas autori un pasākuma organizatori. Bet sociālo foto projektu īstenoja fotogrāfs Dmitrijs Makarovs, kurš izstrādājis īpašu koncepciju katram fotoprojekta dalībniekam. Fotogrāfa radošā domāšana, mākslinieciskā pieeja, kā arī individuālais rokraksts ļava pilnībā izpildīt fotoprojekta mērķi un likt cilvēkiem aizdomāties par pamesto dzīvnieku likteni. Pie tēlu izveides darbojās profesionālā skaistumkopšanas komanda – grimma māksliniece Jeļena Dubakova un frizūru meistare Marija Stukāne. Fotoprjekts tapa sadarbībā ar apģērba zīmolu «Basque» un tika īstenots fotostudijas Osy.lv telpās. 

Ikvienam projekta dalībniekam fotosesijās tika veidotas divas fotogrāfijas – viena, kura parāda dzīvi bez mājdzīvnieka, kura ir pēlēka un bezjēdzīga bet otra - kura parāda, īstās emocijas un mīlestību un kā dzīve maina krāsu ar mīluļa parādīšanos mājās. 

Projekta dalībnieki - TV raidījumu vadītāja un skaistuma konkursu rīkotāja Kristīne Lindenblante, lielo izmēru modele Tatjana Mackeviča, uzņēmēja Svetlana Leva, modes blogeris Deniss Ševeļovs, dejotājs Rolands Šteinbergs, dziedātāja Rūta Dūduma, dziedātāja Laura Raila, dziedātāja Sabīne Berezina, pavārs Eduards Vandenbergs, kluba «Just» menedžere Raimonda, televīzijas personība Lelde Lietaviete, dziedātāja Liera Štein prezentēja savas fotogrāfijas, pastāstot par sajūtām, kādas tos pārņēma projekta laikā. 

Projekta mērķis ir pievērst cilvēku uzmanību pamestiem, nevienam nevajadzīgiem dzīvniekiem, jo tiem ļoti nepieciešama mūsu palīdzība un atbalsts, ne tikai jaunu māju iegūšanā, bet arī tik vienkāršā lietā kā ēdiens. 

Foto projekta dalībniekus vakarā sagaidīja īpaši patīkams pārsteigums, «Esmu Tavs Draugs» fotogrāfs Dmitrijs Makarovs ikvienam modelim dāvāja vienu no projekta fotogrāfijām, par kuru izgatavošanu parūpējās Unicorn.lv, bet pasākuma organizatori dāvinaja projekta dalībniekiem garšīgas dāvanas no “Labas garšas tirgotāvas” un “Sētas”. Otra fotoprojekta bilde vēl mēnesi būs apskatāma restorāna «La Folie» telpās, kur atradīsies arī ziedojumu kastīte un ikviens, kurš vēlēsies, varēs atbalstīt Tukuma dzīvnieku patversmes iemītniekus. 

Neesi vienaldzīgs - esi draugs!

Foto: Dmitrijs Makarovs

Projekta komanda: Liera Štein, Alekss Silvērs, Dmitrijs Makarovs, Jeļena Dubakova Marija Stukāne.

Projektu atbalsīja: JUST, Basque, Osy.lv, Sejas.lv, beGENTEELroom, Tortes fabrika, Labas garšas tirgotava, Sēta, cveti.lv, bloombox.lv LaPhoto, Irina Perepelica, Disegno EK, Dress and Code, Vlada Koroleva, Jeļena Tonova, Jekaterina Starzinska, Eleonora Ruzvelt, Irina Kričalo Kabinetto Mosaic Studio, Soulstones by Agnene Zeltina, Made with love, DK Dance, Stein Studio, Anzelina Romanovica, Fit20, Hotel Daina, Salons Delor, Dental Art, Felicita, Marina Potjomkina, Regina M Art, Soffka, Lucky Chameleon, Ilona Sagova, Ziedu Sēta, Nella Gems, Aleksandra Pimenova, Svetlana Ohramenko, Ina Cimosko, Irina Beinarovica un Coctail.lv, Jadore de luxe, EFL Fashion Janin studio, Unikorn.lv, Ella Bacharova, Art Fabric, La Follie, LG, Radio Baltcom, Swh+, LR4, Focuss TV, Chaula TV.

 

Lasīts 6557 reizes Pēdējo reizi rediģēts Trešdiena, 15 Marts 2017 22:03

Atstāt komentāru

Pārliecinietes, ka esat ievadījis nepieciešamo informāciju laukos, kur norādīts (*). HTML kods nav atļauts.

Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtības. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes. Uzzināt vairāk ...