Pļaviņu novads – vieta, kur savu mūža rakstu ierakstīt

12 Decembris 2018

 • Par Latvijas valsts karoga pacelšanu šī gada 25.martā

  Pļaviņu novada pašvaldības policija atgādina, ka pamatojoties uz „Latvijas valsts karoga likumu”, šī gada 25.martā (sestdiena) pie publisko personu ēkām, privāto tiesību juridisko personu un personu apvienību ēkām, kā arī dzīvojamām ēkām jānovieto Latvijas valsts karogs sēru noformējumā.

  25.marts saskaņā ar likumu „Par svētku, atceres un atzīmējamām dienām” ir Komunistiskā genocīda upuru piemiņas diena.

 • Noslēdzas Pļaviņu pilsētas ceļojošā kausa izcīņas turnīrs šahā

  Kārtējais, šogad piektais un pēdējais, Pļaviņu pilsētas ceļojošā kausa izcīņas turnīrs šahā notika 9. decembrī Pļaviņu novada kultūras centrā. Uz turnīru ieradās 12 dalībnieki no Pļaviņām, Jēkabpils, Cēsīm, Limbažiem, Kokneses, Skrīveriem un Rīgas, kuri sacentās apļa turnīrā, izspēlējot 2 savstarpējas partijas.

 • "Jankās - Jaujās" uzstāda divas ēkas
  Slēpo­šanas, biatlona sporta bāzē “Jankas - Jaujas” uzstādītas divas ēkas saimniecības un tehniskām vajadzībām. Lēmums par ēku nepieciešamību un iegādi pieņemts domes sēdē, tam sekoja iepirkums, kurā uzvarēja "Baltichouse Production OŪ".
   
  Katrā no ēkām ir 55.37 m2 apdzīvojamās platības - trīs telpas un terase.
   
 • Iespējams iegādāties 2019. gada kalendāru un suvenīrus

  Izdots 2019. gada Pļaviņu novada kalendārs, ko jau ceturto gadu veido Pļaviņu novada Tūrisma informācijas centrs. Kalendārā izmantotas gadu gaitā tapušās Gunta Grandāna fotogrāfijas -  gan novadam raksturīgas, gan mazāk redzētas Pļaviņu novada ainavas. Guntis Grandāns ir mūsu novadnieks, aizrautīgs fotogrāfs, ziemeļblāzmas mednieks. 

  Kalendāru var iegādāties Pļaviņu novada domē un Pļaviņu novada Tūrisma informācijas centrā. Kalendāra cena – EUR 3,50.

 • Skaļās lasīšanas konkurss bērnu bibliotēkā

  7. decembrī Pļaviņu novada ģimnāzijā notika Lielās lasīšanas konkursa 1. kārta, kurā piedalījās deviņi 5.– 6. klašu skolēni. Šāds konkurss Latvijas bibliotēkās notiek jau otro gadu pēc kārtas. Paši labākie lasītāji skolēnu pavasara brīvdienās dosies uz reģionālā konkursa 2. kārtu, kas notiks Koknesē, bet paši, paši labākie tiksies maija mēnesī Skaļās lasīšanas konkursā Latvijas Nacionālajā bibliotēkā. Konkurss paredzēts lasītprasmes veicināšanai, kā arī pašapziņas veidošanai.

 • Sociālais dienests piedāvā radošo darbnīcu

  Projekta “Proti un Dari” ietvaros, 13.12.2018, plkst.13.00, Pļaviņu novada Sociālā dienesta telpās notiks radošā darbnīca  “Ziemassvētku dekora izgatavošana”.

  Uz radošo darbnīcu aicināti piedalīties jaunās māmiņas un tēti.

  Tās laikā ikvienam darbnīcas apmeklētājam būs iespēja izgatavot savu Ziemassvētku dekoru.

  Lūgums iepriekš pieteikties pa tel.28322241

 • Akcijā "Meklē sirdsmāsiņu" apbalvo Tatjanu Perecu no Pļaviņu novada

  Rietumu Bankas labdarības fonda un laikraksta Diena veidotajā akcijā Meklējam sirdsmāsiņu noskaidrotas 20 medmāsas, kuras Valsts prezidenta pilī, klātesot Valsts prezidentam Raimondam Vējonim un Valsts prezidenta kundzei Ivetai Vējonei, saņēma pateicību un atzinību par viņu pašaizliedzību un izcili veikto darbu.

 • Divi kausi un trīs medaļas atceļo uz Pļaviņām

  9. decembrī Rīgā, Pepsi centra skvoša kortos risinājās Baltijas junioru turnīrs. Bija ieradušies pārstāvji no Igaunijas un Krievijas. Šajās sacensībās piedalījās un ar labiem panākumiem startēja 6 Pļaviņu novada sporta biedrības "Juči" skvoša pulciņa dalībnieki.

  BU-13/15 vecuma grupas sacensību kauss aizceļoja uz Maskavu.

 • Pļavinu novada domes konkursā "Es varu būt uzņēmējs!" saņem finansējuma biznesa idejas īstenošanai

  Pļaviņu novada dome arī šogad izsludināja biznesa ideju konkursu “Es varu būt uzņēmējs!”. Konkursa mērķis ir atbalstīt novada iedzīvotāju biznesa idejas un motivēt viņus tās realizēt.

  Šogad konkursa vērtēšanas komisija pieņēma lēmumu piešķirt 3500 EUR finansējumu Silvaram Dumpim, lai attīstu lauku tūrismu novadā. Lēmumu domes sēdē atbalstīja Pļaviņu novada domes deputāti.

 • Novada bibliotēka aicina uz tikšanos ar rakstnieku Andri Akmentiņu

  13. decembrī plkst. 17.00 Pļaviņu novada kultūras centrā novada bibliotēka aicina uz tikšanos ar dzejnieku, rakstnieku, romāna “Skolotāji” autoru Andri Akmentiņu. Viņš ir diplomēts žurnālists, ilggadējs reklāmas jomas darbinieks, animāciju un filmu dublāžu tulks, aktīvs dažādu dzejas pasākumu dalībnieks un organizators, radošās rakstīšanas lektors, kā arī kaislīgs makšķernieks, ģitārists, Latvijas apceļotājs un vides sargs. Andris nu jau ievērojamu laiku dzīvo Ventspilī, darba gaitas bijušas saistītas arī ar Ventspils bibliotēku.

Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtības. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes. Uzzināt vairāk ...