Pļaviņu novads – vieta, kur savu mūža rakstu ierakstīt

 • Par Latvijas valsts karoga pacelšanu šī gada 25.martā

  Pļaviņu novada pašvaldības policija atgādina, ka pamatojoties uz „Latvijas valsts karoga likumu”, šī gada 25.martā (sestdiena) pie publisko personu ēkām, privāto tiesību juridisko personu un personu apvienību ēkām, kā arī dzīvojamām ēkām jānovieto Latvijas valsts karogs sēru noformējumā.

  25.marts saskaņā ar likumu „Par svētku, atceres un atzīmējamām dienām” ir Komunistiskā genocīda upuru piemiņas diena.

 • Lūdz atsaukties suņu saimniekus

  Pa Gostiņu centru, Pļaviņās, klaiņo divi suņi. Saimniekam lūgums sazināties ar pašvaldības policiju, zvanot 26458996. Ja saimnieks neatsauksies, suņi tiks nogādāti patversmē.

 • "Jumītī" iepazīst latviešu autoru dzeju

  Sagaidot Latvijas simtgadi, bērnudārza “Jumītis” bērni 19. oktobrī pulcējās uz dzejas rītu “Klausāmies un skatāmies”, lai iepazītu ievērojamāko latviešu autoru dzejoļus, pilnveidotu runāšanas un klausīšanās prasmes.

  Pasākuma laikā bērni ar interesi noskatījās mīļus un jaukus latviešu meistardarbus - animācijas filmiņas ar Raiņa, O. Vācieša un V. Plūdoņa dzeju un arī paši skanīgi dziedāja dziesmas, izteiksmīgi skandēja dzejoļus ar šo autoru dzejas rindām.

  Aiga Čepule, metodiķe

 • Nedēļas nogales (19.10 - 21.10.) pasākumi - koncerti "Muzicē bērni!" un "Dzirnām - 20", šahs un slēpotāju kross

  Nedēļas nogale iesāksies muzikāli. Piektdienas vakarā, 19. oktobrī, plkst. 18.00 Pļaviņu novada kultūras centrā Mūzikas skolu audzēkņu festivāla koncertu “Muzicē bērni!” sniegs mazie mūziķi no Jēkabpils, Kokneses un Pļaviņām. Vakaru vadīs vokālais pedagogs un etnomūziķis Ēriks Zeps.

 • Pasaules skvoša diena Pļaviņās

  Pļaviņās tradicionāli Pasaules skvoša dienas ietvaros notiek vairāki interesanti ar skvoša spēli saistīti pasākumi. Šoreiz programmā bija iekļauti paraugdemonstrējumi, praktiskās nodarbības, iepazīšanās ar specializētu skvoša trenažieru zāli, konkurss. Tomēr galvenais notikums bija mačsacīkste starp novada sieviešu un vīriešu skvoša komandām. Šogad ir piektā reize, kad 8 novada skvošistes cīnījās pret 8 vīriešu kārtas skvošistiem. Pirmos divus gadus mačsacīkste beidzās ar neizšķirtu rezultātu. Nākamos divus gadus uzvaru pārmaiņus svinēja te vieni, te otri.

 • Stereotipus par darba vides risku novēršanu Valsts darba inspekcija lauž ar bezmaksas digitālo rīku
 • Novada bibliotēka aicina piedalīties konkursā “Literatūras garša”

  No šī gada 15. oktobra līdz 4. novembrim Latvijas bibliotēkās norisinās latviešu kulinārajam mantojumam veltīts kulinārijas konkurss un erudīcijas spēle “Literatūras garša”, kuru organizē sabiedrība "Tilde" un Kultūras informācijas sistēmu centrs sadarbībā ar izdevniecību "Zvaigzne ABC", "Gastronomijas institūtu" un UNESCO Latvijas Nacionālo komisiju. Konkurss notiek divās kategorijās: gan individuālajā, gan komandas līmenī.

 • Vēl divas dienas ir iespēja nobalsot par ģimenei draudzīgāko pašvaldību

  Līdz iedzīvotāju balsojuma beigām 17. oktobrī konkursā“Ģimenei draudzīgākā pašvaldība 2018”atlikušas vien divas dienas. Šobrīd vadībā starp novadu pašvaldībām ir Siguldas, Ludzas, Cēsu, Olaines, Ādažu un Ozolnieku novads, bet starp republikas pilsētu pašvaldībām – Rīga,  Ventspils un Jūrmala. Rezultātus vēl ir iespēja mainīt, iedzīvotājiem aktīvi balsojot un izsakot viedokli vietnē www.vietagimenei.lv. Kopējais konkursa balvu fonds pašvaldībām ir 109 000 eiro.

 • Latvijas Galvassāpju pacientu biedrība sarīko izglītojošu pasākumu Pļaviņās

  Vasaras nogalē, sadarbojoties ārstiem un pacientiem, nodibināta Latvijas Galvassāpju pacientu biedrība, lai izglītotu sabiedrību un panāktu lielāku valsts garantētu finansiālo atbalstu šāda tipa slimniekiem, kā tas ir citās Eiropas Savienības valstīs. Jaunizveidotās biedrības pirmais vērienīgais projekts ir literāra, muzikāla un izglītojoša programma “Dzīve Bez sāpēm” desmit Latvijas pilsētās, sadarbojoties ar vietējām bibliotēkām. Projekta noslēgums paredzams novembrī Latvijas Nacionālajā bibliotēkā.

 • Vietējā maršruta autobusu kursēšanas izmaiņas skolēnu rudens brīvlaikā

  Pasažieru ievērībai!

  Skolēnu rudens brīvlaikā

   no 2018. gada 22. oktobra līdz 2018. gada 26. oktobrim

   būs slēgti šādi autobusu maršruti:

   

  Pļaviņas – Bunduļi plkst.7.50 no Pļaviņām;

  Bunduļi – Pļaviņu ģimnāzija plkst.8.06 no Bunduļiem;

  Pļaviņu ģimnāzija – Bunduļi plkst.16.30 no Pļaviņu ģimnāzijas;

  Bunduļi – Pļaviņas plkst.16.53 no Bunduļiem;

Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtības. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes. Uzzināt vairāk ...