Pļaviņu novads – vieta, kur savu mūža rakstu ierakstīt

25 Aprīlis 2019

 • Par Latvijas valsts karoga pacelšanu šī gada 25.martā

  Pļaviņu novada pašvaldības policija atgādina, ka pamatojoties uz „Latvijas valsts karoga likumu”, šī gada 25.martā (sestdiena) pie publisko personu ēkām, privāto tiesību juridisko personu un personu apvienību ēkām, kā arī dzīvojamām ēkām jānovieto Latvijas valsts karogs sēru noformējumā.

  25.marts saskaņā ar likumu „Par svētku, atceres un atzīmējamām dienām” ir Komunistiskā genocīda upuru piemiņas diena.

 • Turpinās reģistrācija 1. maija Neatkarības velobraucienam!

  1. maijā Pļaviņās notiks tradicionālais Pļaviņu novada Neatkarības velobrauciens. Ierasti pasākums notika 4. maijā, taču šogad, saistībā ar 4. maijā Jēkabpilī notiekošo NBS parādi, pasākums pārcelts uz 1. maiju. Velobrauciens norisināsies jau 8. reizi, taču šogad pasākuma formāts būs mazliet atšķirīgs kā ierasts. 

 • Lieldienu pavadīšana Gostiņos

  Pēdējā Lieldienu brīvdienā Gostiņu parkā ar dziesmām, rotaļām, olu ripināšanu un šūpošanos šūpolēs tika pavadīti svētki. Paldies folkloras kopai “Āre” un vietējā klubiņa “Brīnumzeme” bērniem Kristīnes Ginaites vadībā, kā arī katram, katram dalībniekam, kurš šajā brīnišķīgi saulainajā laikā kuplināja sanākšanu.

   

  Daina Vikle

  Gostiņu bibliotēkas vadītāja

 • Turpinās pieteikšanās konkursam "Zemgales Laiks Ziedonim 2019"

  Biedrība “Zemgales Laiks Ziedonim” sadarbībā ar Imanta Ziedoņa fondu “Viegli” un Jelgavas novada pašvaldību turpina iesākto tradīciju un aicina pieteikties apbalvojumam “Zemgales Laiks Ziedonim”. Apbalvojums tiks pasniegts piecās nominācijās: zinātnē, novadpētniecībā, tautsaimniecībā, bērniem un jauniešiem, par dzīvi mākslā. Pieteikšanās līdz 30. aprīlim, taču laureātu paziņošana notiks apbalvošanas ceremonijā atjaunotajā Līvbērzes kultūras namā 31. maijā.

 • Lieldienas Aiviekstes pagasta Kriškalnos

  21. aprīlī pie Aiviekstes pagasta pārvaldes ar radošajām darbnīcām, spēlēm, rotaļām un dančiem tika svinētas Lieldienas. Pasākuma apmeklētājus priecēja jestri zaķi, kas rotaļājās, spēlējās un gan lielus, gan mazus cienāja ar gardumiem. Ikvienam bija iespēja pavizināties ar zirdziņu, satikt trušus, šūpoties, kā arī cīnīties olu kaujās. Tāpat norisinājās arī Lieldienu kompozīciju izstāde.

 • “Dancing Crystal” dejotāji piedalās Starptautiskajā deju festivālā “Golden Dancer 2019” Rīgā

  Trešā aprīļa sestdiena mūsu “Dancing Crystal” dejotājiem bija pārpildīta ar emocijām, laimi un gandarījumu, jo dejotāji piedalījās deju konkursā Rīgā, Maskavas namā. “Dancing Crystal” piedalījās konkursā “Golden Dancer 2019”, startējot Streetun Show dance kategorijās, izdejoja četras dejas un saņēma godalgotus apbalvojumus.

 • Mazo mākslinieku izstāde “Mani draugi”

  Latvijā jau 60 reizi norisinās Latvijas Mākslinieku savienības rīkotās “Mākslas dienas”. Arī mēs - Pļaviņu Mākslas skola -, šajā laikā, 17. aprīlī, Pļaviņu novada kultūras centrā aicinājām uz izstādes “Madi draugi” atklāšanu. Izstādē apskatāmi interešu izglītības “Mazās darbnīcas” un Pļaviņu Mākslas skolas 1.-3. klašu audzēkņu darbi, kuros bērni ir centušies parādīt savas emocijas, asociācijas un mīlestību pret apkārt esošajiem. Liels prieks par mazo mākslinieku lielo centību gleznojot, zīmējot, līmējot un veidojot.

 • Dalīto atkritumu punktam Klintaines pagastā mainīta adrese

  SIA “Pļaviņu Komunālie pakalpojumi” informē, ka ir mainīta adrese dalīto atkritumu punktam Torņu - Akācijas ielas krustojumā, Klintaines pagastā, Pļaviņu novadā.

  Dalīto atkritumu konteiners plastmasai, papīram, kā arī konteiners stiklam no adreses Torņu - Akācijas ielas krustojums, Klintaines pagasts, ir pārvietots uz jaunu adresi: pie Klintaines pagasta pārvaldes ēkas “Kūlīši”, Stukmaņi, Klintaines pagasts, Pļaviņu novads.

  SIA “Pļaviņu Komunālie pakalpojumi”

 • Labie darbi Pļaviņu Zaļajā tirgū

  Šogad Pļaviņu novada ģimnāzijas projektu nedēļas tēma ir “Izzini nezināmo!”, tādēļ skolēni šajā nedēļā iepazīst arī dažādas profesijas, pilnveidojot zināšanas un apgūstot tajās nepieciešamās prasmes. 7.a klases skolnieki - Anete, Kristīne, Lauris un Ginters -, apzināja praktiskās iemaņas, kas nepieciešamas cilvēkiem, kuri veic krāsošanas darbus un krāsoja tirdzniecības galdus Pļaviņu Zaļajā tirgū.

  Paldies skolotājai Aigai Bērziņai un audzēkņiem par labi paveikto darbu!

  Tirgus pārvaldniece

 • Tuvojas Lielā Talka!

  Lielā Talka visā Latvijā norisināsies 27. aprīlī, un par tās vadmotīvu izvēlēts sauklis “Es piederu nākotnei!”, atgādinot, ka pārmaiņas mums visapkārt iespējamas tikai tad, ja mēs paši tās vēlamies. Iedzīvotāji tiek aicināti talkā šķirot, atdalot plastmasu no citiem atkritumiem.

  Šķirošana, vācot atkritumus, šogad ieviesta, lai veicinātu izpratni par plastmasas piesārņojumu, tās kaitīgo ietekmi uz vidi un izpratni par plastmasu kā videi bīstamu atkritumu, kas rada augsnes piesārņojumu un siltuma akumulāciju augsnē un ūdeņos.

Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtības. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes. Uzzināt vairāk ...