Vēlies citiem pavēstīt, kas notiek tavā apkārtnē? Raksti uz aktualitates.lv   !!!

Pļaviņu novads – vieta, kur savu mūža rakstu ierakstīt

 • Par Latvijas valsts karoga pacelšanu šī gada 25.martā

  Pļaviņu novada pašvaldības policija atgādina, ka pamatojoties uz „Latvijas valsts karoga likumu”, šī gada 25.martā (sestdiena) pie publisko personu ēkām, privāto tiesību juridisko personu un personu apvienību ēkām, kā arī dzīvojamām ēkām jānovieto Latvijas valsts karogs sēru noformējumā.

  25.marts saskaņā ar likumu „Par svētku, atceres un atzīmējamām dienām” ir Komunistiskā genocīda upuru piemiņas diena.

 • Aicina pievienoties Zemes stundai

  Jau vienpadsmito reizi visā pasaulē tiks atzīmēta Zemes stunda, kuras laikā 24. martā no plkst. 20.30 līdz 21.30 iedzīvotāji, pašvaldības, organizācijas un uzņēmumi tiek aicināti uz stundu izslēgt gaismu, tādējādi simboliski demonstrējot rūpes par vidi un klimata pārmaiņu ierobežošanu.

  Tā ir vienota sabiedrības līdzdalības akcija, izgaismojot būtiskākās vides problēmas un uzsverot katra individuālo atbildību.Videi draudzīgu paradumu prakse, resursu saudzēšana un rūpes par vides ilgtspēju ir nepieciešamas katru dienu.

   

 • Amatpersonām un darbiniekiem aprēķinātais atalgojums
 • 2016. gada budžets

  Pļaviņu novada domes 2016. gada budžets (apstiprināts 28.01.2016.)

 • 2017. gada budžets

  Pļaviņu novada domes 2017. gada budžets:

 • Pļaviņu novada ģimnāzijas skolēni piedalīsies zinātniski pētniecisko darbu konferencē Jelgavā

  Piektdien, 23. martā Latvijas Lauksaimniecības universitātes (LLU) galvenajā mītnē – Jelgavas pilī notiks Zemgales skolēnu reģionālā zinātniski pētniecisko darbu 9. konference.

  Pirmo reizi, sadarbībā ar Zemgales Plānošanas reģionu (ZPR), to organizē LLU, kas ir gan reģiona, gan Latvijas un Baltijas valstu vadošā biozinātņu un tehnoloģiju universitāte. Tāpēc pilsētās un novados uz konferenci izvirzīto labāko darbu vērtēšanā un recenziju sagatavošanā jau kopš marta sākuma aktīvi piedalās liels skaits LLU mācībspēku un zinātnieku.

 • Satikšanās vārdā un mūzikā - sarīkojums ar Andas Līces un Elīnas Līces piedalīšanos

  16. marta vēlā pēcpusdienā klusināta ģitāras spēle un maigas stabules skaņas piepildīja telpu, kur kuplā pulkā uz literāro sarīkojumu ar dzejnieces, publicistes Andas Līces un dzejnieces, mūziķes un dziesminieces Elīnas Līces piedalīšanos pulcējās novada bibliotēkas lasītāji.

 • Pļaviņu balvas izcīņa distanču slēpošanā

  Pļaviņu novada slēpošanas, biatlona sporta bāze “Jankas - Jaujas” notika Pļaviņu balvas izcīņa distanču slēpošanā brīvā stilā ar intervāla startu. Tajā piedalījās ap 30 dalībniekiem no Pļaviņu novada, Kalsnavas, Madonas.

  Mazā sniega daudzuma un apledojuma dēļ bija iespējams izveidot tikai 1,3 km garu trasi, kurā notika sacensības. 
  Sacensību rezultāti.

   

 • Pļaviņu novads tika pārstāvēts „Uzņēmēju dienās” Aizkrauklē

  16. un 17. martā Aizkrauklē notika “Uzņēmēju dienas 2018", kas ir gada lielākais uzņēmējdarbības notikums Aizkraukles novadā un tuvākajā apkārtnē. Šogad pasākums norisinājās Aizkraukles Profesionālās vidusskolas un Aizkraukles Sporta centra telpās, un tajā tika aicināti piedalīties amatnieki, lauksaimnieki, uzņēmēji, sabiedriskās organizācijas, pašvaldības, bankas, kā arī ikviens, kurš vēlas piedāvāt savu produkciju vai pakalpojumus, apgūt jaunas iemaņas biznesa kontaktu veidošanā, dzirdēt veiksmīgu uzņēmēju pieredzes stāstus un uzzināt jaunumus IT tehnoloģiju jomā.

 • Daudzveidīgās dekupāžas otrā nodarbība bērnu centrā “Pepija”

  Centrā „Pepija” veiksmīgi notikusi otrā nodarbība dekupāžas tehnikā. Šajā nodarbībā centra apmeklētājiem bija iespēja vienkāršu stikla burciņu padarīt par skaistu mākslas darbu. Ar krāsas, līmes un salvešu palīdzību bērni radīja savu meistardarbu. Dekupētās burkas bērni varēs kādam uzdāvināt, izmantot kā vāzi, trauciņu zīmuļu turēšanai, vai citu sev svarīgu lietu glabāšanai.

  Bērnus šī nodarbe ļoti aizrauj, tāpēc jau drīzumā notiks trešā nodarbība. Uz tikšanos!