Ziņu RSS

12 Decembris 2019

Apraksts
 • Ražīgais 2019. gads biedrībā “Baltā māja”

  Krāsains, bagātīgs, idejām un iecerēm vainagots, dažādībā iedvesmots – tā varam teikt par pavadīto gadu biedrībā “Baltā māja”. Īstenoti vairāki lieli projekti, pulcināti zinoši lektori, biedrības uzticamie draugi un klāt nākuši daudzi jauni, ir zinātniski un praktiski diskutēts, krāšņi radīts, izsvērti apspriests, domāts un darīts, jā, un izsapņotas vēl nebijušas ieceres nākamajam – 2020. gadam!

 • NVD atgādina: ārstniecības iestādēm jānodrošina pacientu pieraksts uz 2020.gadu

  Tuvojoties gada nogalei, Nacionālais veselības dienests (NVD) arvien vairāk saņem pacientu sūdzības par rindu veidošanas kārtības neievērošanu ārstniecības iestādēs, kas nodrošina valsts apmaksātus veselības aprūpes pakalpojumus. Atsevišķas ārstniecības iestādes atsaka veidot pierakstu 2020. gadam, pamatojot to ar vēl nesaņemto finansējumu pakalpojumu sniegšanai, kā dēļ nevar plānot pakalpojumu apjomu.

 • Klātienē novērtētas konkursa “Ģimenei draudzīgākā pašvaldība 2019” pašvaldības - finālistes

  No 27. novembra līdz 5. decembrim norisinājās konkursa “Ģimenei draudzīgākā pašvaldība 2019” trešā kārta. Tās laikā konkursa vērtēšanas komisija klātienē apmeklēja desmit konkursa finālam nominētās pašvaldības un izvērtēja, kuras no tām ir pelnījušas saņemt uzvarētājas titulu.

 • Panākumi Pētera Čaikovska klaviermūzikas izpildītāju solistu un klavierduetu konkursā

  7. decembris Jēkaba Graubiņa Līvānu Mūzikas un mākslas skolas audzēkņiem Lindai Zutei, Megijai Vācerei un Darjai Ķirsei  bija  īpaša diena - brauciens uz Koknesi, kur Kokneses Mūzikas skolā notika XV Starptautiskais Pētera Čaikovska klaviermūzikas izpildītāju  solistu un klavierduetu konkurss.

 • Helikopteru pilotu skola GM Training aicina apgūt helikoptera pilota profesiju

  Helikopteru pilotu skola GM Training aicina apgūt helikoptera pilota profesiju. Konkursa kārtībā 4. labākajiem studentiem tiks piedāvāts darba līgums aviokompānijā GM Helicopters ar apmaksātu apmācību. Pieteikumi tiks pieņemti līdz 2020.gada 12.janvārim. Vairāk informācijas par pieteikšanos: www.gmhelitraining.com/pilot-recruitment 

 • Sporta ziņas decembrī

  Novada novusa čempionāts. Galda tenisa čempionāts. Maxibasketbols.

 • Akcijas “Stikla šķiratlons” ietvaros Latvijā iedzīvotāji kopumā savāca un nodeva 278 515 kg stikla

  Šogad SIA “Eco Baltia vide” sadarbībā ar AS “Latvijas Zaļais punkts” un veikaliem “top!” rīkoja unikālu akciju – Vislatvijas “Stikla šķiratlons” – kuras laikā Latvijas iedzīvotājiem bija iespēja bez maksas savā dzīvesvietā atbrīvoties no uzkrātās stikla taras. Sākot ar maiju, septiņu mēnešu laikā “Stikla šķiratlonā” piedalījās 34 Latvijas pašvaldības un kopumā no 1430 mājsaimniecībām tika savāktas 278,5 tonnas stikla pudeles un burkas. Latgalē savāca 64,93 tonnas stikla – otrais labākais rezultāts.

 • Līvānos notika Latgales novada sporta svētki bērniem un jauniešiem ar īpašām vajadzībām

  6. decembrī Līvānu Bērnu un jauniešu centrs sadarbībā ar Latvijas Bērnu un jauniešu invalīdu sporta federāciju (vadītāja Aija Kļaviņa) jau 23. reizi Līvānu 1.vidusskolas sporta zālē pulcināja vairāk kā 80 Latgales novada bērnus un jauniešus ar īpašām vajadzībām uz Latgales novada Sporta svētkiem.

 • Godināti meža nozares Gada balvas „Zelta čiekurs” laureāti

  4. decembrī kultūras pilī “Ziemeļblāzma” Rīgā tika godināti meža nozares izcilākie darbinieki. Nominācijas „Par ieguldījumu sabiedrības izglītošanā” laureāte, Latvijas Valsts mežzinātnes institūta „Silava” vadošā pētniece Dagnija Lazdiņa ir balvas “Zelta čiekurs” ieguvēja, bet balva “Zelta čiekuriņš” aizceļoja pie Jersikas pamatskolas skolotājas Annas Greidānes un Latvijas Meža īpašnieku un apsaimniekotāju konfederācijas valdes locekļa Māra Liopas.

 • Jauno vieglatlētu panākumi Ludzā

  6. decembrī Ludzā notika Ludzas sporta skolas atklātās sacensības vieglatlētikā slēgtās telpās J (2001. – 2002. g.dz.), A (2003. – 2004. g.dz.), B (2005. – 2006. g.dz.) grupām. Līvānu BJSS pārstāvēja sešpadsmit sportisti. Pavisam sacensībās piedalījās 300 sportisti no Latgales, Vidzemes un Kurzemes.

Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtības. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes. Uzzināt vairāk ...