Ziņu RSS

25 Aprīlis 2019

Apraksts
 • Lāsma Neiceniece - "Gudrs, vēl gudrāks" laureāte

  Līvānu novada Rudzātu vidusskolas skolniece Lāsma Neiceniece ir ne vien kļuvusi par finālisti, bet arī  uzvarējusi erudīcijas spēlē “Gudrs, vēl gudrāks” 12.klašu grupā. Lāsma ir arī daudzkārtēja dažādu mācību priekšmetu olimpiāžu un konkursu uzvarētāja un arī agrāk ir startējusi un piedalījusies "Gudrs, vēl gudrāks" finālā. Apsveicam un lepojamies ar Lāsmu!

 • Šonedēļ Līvānu novadā noslēdzas apkures sezona

  Ņemot vērā siltos laikapstākļus, ar 26. aprīli Līvānu pilsētas daudzdzīvokļu mājas tiks atslēgtas no apkures sistēmas. Arī pēdējo divu nedēļu laikā apkure tika uzturēta tikai naktīs, jo naktīs vēl saglabājās zema gaisa temperatūra. Atgādinām, ka ikviena daudzdzīvokļu māja no apkures sistēmas var tikt atslēgta arī ātrāk gadījumā, ja mājas iedzīvotāji (vairāk kā 50 procenti dzīvokļu īpašnieku) nobalso "par". Mājas iedzīvotājiem ir jāvēršas Līvānu dzīvokļu un komunālajā saimniecībā, jāsaņem dzīvokļu īpašnieku sapulces balsošanas lapa un jāpieņem kopības lēmums. Balsot var tikai dzīvokļu īpašnieki, nevis īrnieki. No apkures sistēmas tiks atvienotas arī iestādes Līvānu novada lauku teritorijā.

 • Līvānietis Dāvis Skreivers uzvar prestižā Spānijas jaunatnes basketbola turnīrā, spēlējot komandas “Baloncesto Torrelodones” sastāvā

  Līvānu Bērnu un jaunatnes sporta skolas basketbola trenera Edgara Cimara audzēknis Dāvis Skreivers tika uzaicināts piedalīties prestižajā basketbola turnīrā “Semana Santa 2019”, kas norisinājās Spānijas pilsētā Saragosā. Šis turnīrs pulcēja vairāk kā 2300 jauno basketbolistu vairākās vecuma grupās un notika jau trīspadsmito reizi.

 • Visā valstī ugunsnedrošais pariods

  Pamatojoties uz Valsts meža dienesta 2019. gada 15. aprīļa rīkojuma Nr. 77 “Par meža ugunsnedrošo laikaposmu” visā valsts teritorijā ar 19. aprīli tika noteikts ugunsnedrošā laika posma sākums. Līdz ar to Dienvidlatgales virsmežniecības teritorijā, ka arī visā valstī, sākas dežūras ugunsnovērošanas torņos un meža ugunsdzēsības stacijās.

 • Aicina darbā jaunsargu instruktorus

  Jaunsardzes un informācijas centrs izsludina atklātu konkursu uz 2.novada nodaļas jaunsargu instruktoru amatiem Vārkavas un Līvānu novados (1 slodze) uz nenoteiktu laiku, Aglonas novadā (1 slodze)uz nenoteiktu laiku. 

   

 • 3. Līvānu novada atklātā Grīvas krosa čempionāta rezultāti

  3. Līvānu novada atklātā Grīvas krosa čempionāta rezultāti.

 • Līvānu novada pašvaldības Mazo grantu projektu konkurss

  Ja jums ir laba ideja, ko esat gatavs īstenot kopā ar domubiedriem, no 3. aprīļa līdz 7. maijam plkst. 17:00 iesniedziet pieteikumu Mazo grantu projektu konkursam un saņemiet Līvānu novada domes līdzfinansējumu līdz 1000 euro apmērā.

 • Priecīgas Lieldienas!

  Lai priecīgas, saulainas un ar pozitīvu enerģiju bagātas Lieldienas!

  Līvānu novada dome

 • Jaunsilavas pamatskolas skolēnu panākumi mācību olimpiādēs un konkursos

  Sagaidot skaistos pavasara svētkus,  Jaunsilavas pamatskola atskatās uz ziemas periodā paveikto. Skolēniem un pedagogiem tas bija spraigs darba cēliens, ko iezīmēja gatavošanās un starti mācību priekšmetu olimpiādēs.

 • Dzejnieks Marts Pujāts Līvānos

  Bibliotēku nedēļā  25.aprīlī plkst.13.30 Līvānu novada Centrālajā bibliotēkā Valsts Kultūrkapitāla fonda atbalstītā projekta “Es un Tu bibliotēkā” ietvaros viesojas savas paaudzes neparastākais un "nepieradināmākais" dzejnieks Marts Pujāts.

Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtības. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes. Uzzināt vairāk ...