Ziņu RSS

30 Marts 2020

Apraksts
 • Lauku E-Lapa
 • Slēdz sporta laukumus

  Lai mazinātu slimības COVID 19 izplatību un neapdraudētu kā savu, tā līdzcilvēku veselību un dzīvību, no 27.marta tiek slēgti sporta laukumi pie JIC “Kvartāls” un pie Līvānu 1.vidusskolas. Aicinām bērnu vecākus nelaist savus bērnus arī iekšpagalmu rotaļu laukumos, jo, kā norāda atbildīgie dienesti, COVID 19 vīruss izplatās ne tikai no cilvēka uz cilvēku, bet to iespējams iegūt arī no dažādām virsmām, uz kurām vīruss var saglabāties pat dienām ilgi. Īpaši daudz vīrusu var būt uz koplietojamiem objektiem. Mazi bērni biežāk spēlējoties pieskaras virsmām, sejai un cits citam, tāpēc inficēšanās risks pieaug. Esi atbildīgs – rūpējies par savu un citu veselību!

 • Nodot COVID-19 analīzes varēs arī Cēsīs, Madonā, Tukumā un Talsos; turpmāk informāciju par negatīviem rezultātiem iedzīvotāji saņems E-veselības portālā

  Nacionālais veselības dienests (NVD) informē, ka no piektdienas, 27.marta Cēsīs, Madonā, Tukumā un Talsos darbu sākuši COVID -19 analīžu nodošanas punkti, kur, pēc iepriekšēja pieraksta un ierodoties ar privāto automašīnu, pacienti var veikt valsts apmaksātas analīzes. Tāpat iedzīvotāji, kuri sākot ar 26.martu nodevuši analīzes COVID-19 infekcijas noteikšanai un to rezultāts būs negatīvs, informāciju 2 dienu laikā saņems un varēs apskatīt E-veselības portālā, savukārt, pozitīva rezultāta gadījumā joprojām darbosies iepriekšējā kārtība, kad iedzīvotājiem zvana Slimību un profilakses centra speciālists.

 • Līvānu novada dome pārceļ nekustamā īpašuma nodokļa samaksas termiņu

  26.martā Līvānu novada domes deputāti nolēma pārcelt nekustamā īpašuma nodokļa divus samaksas termiņus no 2020.gada  31.marta un 2020.gada 15.maija uz 2020.gada 17.augustu, visiem nekustamā īpašuma nodokļa maksātājiem, kuru īpašumi atrodas Līvānu novada administratīvajā teritorijā. Pārceļot NĪN maksājuma termiņus uz vēlāku laiku, ir nodrošināta iespēja veikt NĪN maksājumu par gada 1. un 2.ceturksni bez papildu uzrēķina.

 • Skatuves tērpi – pašdarbības kolektīvu vizuālais tēls

  2018. gadā tika realizēts projekts “Skatuves tērpu iegāde Līvānu novada pašvaldības kolektīviem”, kura ietvaros 3 Līvānu novada pašdarbības kolektīviem – Vidējās paaudzes deju kolektīvam “Rožupe”, senioru deju kolektīvam “Jersikietis” un Rudzātu bērnu deju kolektīvam tika iegādāti jauni skatuves tērpi.

 • Saules kolektori AAPC “Rožlejās” palīdz ietaupīt elektroenerģiju

  Kopš 2017. gada 15. maija AAPC “Rožlejas” darbojas saules kolektori, kas uzstādīti Eiropas Savienības Eiropas Lauksaimniecības fonda lauku attīstībai (ELFLA) Latvijas lauku attīstības programmas 2014. – 2020. gadam apakšpasākuma 19.2. “Darbību īstenošana saskaņā ar sabiedrības virzītas vietējās attīstības stratēģiju”, 2.1. rīcības “Atbalsts sabiedriskām aktivitātēm neformālās izglītības pakalpojumu attīstībai, sociālās aprūpes un aizsardzības, veselības saglabāšanas un rehabilitācijas pakalpojumu attīstībai” projekta “Saules enerģijas izmantošanas tehnoloģisko risinājumu uzstādīšana AAPC “Rožlejas”” ietvaros.

 • Jersikas kultūras un sabiedriskā centra aktualitātes

  2017. gadā, piesaistot Eiropas lauksaimniecības fonda lauku attīstībai finansējumu, tika realizēts projekts “Jersikas kultūras un sabiedriskā centra ēkas aktu zāles vienkāršota atjaunošana”. Projekta ietvaros tika veikta Jersikas tautas nama skatuves griestu siltināšana, grīdas nomaiņa, sienu un griestu atjaunošana, elektroinstalācijas, apkures, ventilācijas un gaisa kondicionēšanas sistēmas atjaunošana.

 • Atjaunotā Rožupes estrāde turpina priecēt apmeklētājus

  2018. gadā, piesaistot Eiropas lauksaimniecības fonda lauku attīstībai finansējumu, tika realizēts projekts “Rožupes estrādes pārbūve”, kura ietvaros tika veikta deju laukuma grīdas atjaunošana, ieklājot slīpēto betonu, estrādes betona kāpņu izbūve un karogu mastu izbūve.

 • Līvānu novada domes priekšsēdētājs Andris Vaivods informē par pašvaldības veiktajiem pasākumiem ārkārtējās situācijas apstākļos

  26.martā notika kārtējā Līvānu novada domes sēde. Domes sēdes sākumā Līvānu novada domes priekšsēdētājs Andris Vaivods informēja domes deputātus par pašvaldības veiktajiem pasākumiem ārkārtējās situācijas apstākļos. Priekšsēdētāja sniegtā informācija: šeit.

 • Domes deputāti lemj saglabāt Sutru pagasta teritoriju kā nedalāmu Līvānu novada teritoriālo vienību

  26.marta Līvānu novada domes sēdē deputāti nolēma saglabāt Sutru pagasta teritoriju kā nedalāmu Līvānu novada teritoriālo vienību un neatbalstīt Līvānu novada Sutru pagasta teritorijas iekļaušanu Preiļu novada administratīvajā teritorijā plānotās administratīvi teritoriālās reformas ietvaros. Par pieņemto lēmumu tiks informēta Saeima, Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrija, Preiļu novada dome un Sutru pagasta iedzīvotāji.

Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtības. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes. Uzzināt vairāk ...