Ziņu RSS

28 Februāris 2020

Apraksts
 • Suns meklē saimnieku

  Stadiona ielā 7, Līvānos, šodien, 27.februārī, ir pieklīdis suns. Sīkāka informācija pa tālr. 26366550 (pašvaldības kārtībnieks Oļegs Jekaraševs).

 • Uzņēmējiem turpmāk pieejama paplašināta un precizēta reitingu sistēma

  Uzklausot uzņēmēju priekšlikumus, Valsts ieņēmumu dienests (VID) ir papildinājis Nodokļu maksātāju reitinga sistēmu ar pieciem jauniem rādītājiem un pilnveidojis jau esošos. Uzlabotais rīks sniedz precīzāku priekštatu par uzņēmuma nodokļu saistību izpildes disciplīnu un tā saimniecisko darbību, savukārt paplašinātais rādītāju loks padara reitingu elastīgāku – izpildot savas saistības, uzņēmums var operatīvi uzlabot reitingu.

 • Jaunsilavas un Rožupes pamatskolu skolēni radošā konkursa par Satversmi laureāti

  17. februārī par godu Latvijas Republikas Satversmes pieņemšanas 98. gadadienai Satversmes tiesā notika 6. klašu skolēnu zīmējumu konkursa “Brīvs cilvēks neatkarīgā Latvijā” un 9. un 12. klašu skolēnu domrakstu konkursa “Kāpēc Latvijai ir svarīgas manas Satversmē ietvertās pamattiesības?” laureātu apbalvošanas ceremonija. Dalībai konkursā pieteicās 100 skolas no visiem Latvijas reģioniem, savukārt godalgas saņēma skolēni no 20 Latvijas skolām. Viņu vidū – Jaunsilavas pamatskolas 6. klases skolniece Samanta Karpova (skolotāja Līga Slica) un 9. klases skolniece Mona Upeniece (skolotāja Ineta Bivbāne), Rožupes pamatskolas 6. klases skolniece Sintija Gutāne (skolotāja Līga Bernāne). Monas Upenieces darbs ieguva arī žurnāla „Jurista Vārds” specbalvu un ir publicēts žurnālā Nr. 06 (1116) 11.02.2020.

 • NVA aicina darba devējus līdz 10.martam pieteikties vajadzīgo darbinieku apmācībai

  Nodarbinātības valsts aģentūra (NVA) līdz šī gada 10.martam pieņem darba devēju pieteikumus vajadzīgo darbinieku apmācībai Eiropas Sociālā fonda (ESF) projekta “Atbalsts bezdarbnieku izglītībai” pasākumā „Apmācība pie darba devēja”. Tā ir iespēja darba devējiem saņemt dotāciju, lai sagatavotu vajadzīgos speciālistus, izvēloties un apmācot NVA reģistrētos bezdarbniekus uzņēmuma vidē.

 • Notikusi projekta “Viedo pilsētvides tehnoloģiju uzstādīšana Līvānu pilsētā” konference

  2020.gada 25.februārī notika projekta “Viedo pilsētvides tehnoloģiju uzstādīšana Līvānu pilsētā” konference un energopārvaldības sistēmas ievadlekcija pašvaldības iestāžu darbiniekiem un citiem interesentiem.

 • Starptautiskā dzimtās valodas diena Jaunsilavas pamatskolā

  21. februārī Jaunsilavas pamatskolā notika pasākums, veltīts Dzimtās valodas dienai. Tās mērķis ir pievērst uzmanību dzimtās valodas vērtībai un skaistumam.

 • Biedrība “Baltā māja” pateicas visiem, kuri piedalās mazuļu zābaciņu adīšanas maratonā

  Biedrība “Baltā māja” priecīgi pateicas atsaucīgajām adītājām, kas ar savu sirds dedzību, talantu un mīlestību noadīja 60 pārīšus košu, siltu un izcili skaistu zābaciņu pārīšu, kas nupat ir nodoti Līvānu novada Dzimtsarakstu nodaļai, lai tie sildītu Līvānu novada mazuļus. Pateicamies akcijas finansiālajiem atbalstītājiem SIA “Līvānu kūdras fabrika”. Ar šo “adīšanas no sirds maratons” ir tikai iesācies...

 • Līvānu Kultūras namā izskanēs koncerts Teātru tenori Lieldienās

  13.aprīlī 15.00 Līvānu novada Kultūras centrā izskanēs koncerts “Teātru tenori Lieldienās”.  Biļetes: 10 EUR un 12 EUR iepriekšpārdošanā  https://www.bilesuparadize.lv/lv/events/event/81233 un Līvānu novada KC kasē.

 • Aicina piedalīties aptaujā par Valsts tehniskās uzraudzības aģentūras darbu

  Valsts tehniskās uzraudzības aģentūra aicina izteikt viedokli par aģentūras darbu un aizpildīt aptauju, lai saņemtu ne tikai novērtējumu, bet arī komentārus un idejas darba pilnveidei. Aptauja pieejama tīmekļa vietnē www.vtua.gov.lv, sadaļa "Par VTUA", apakšsadaļa "Aptauja", https://bit.ly/37iBQY1 , un pie VTUA inspektoriem.

 • Policija meklē bezvēsts prombūtnē esošo Astrīdu Grozu

  Valsts Policijas Latgales reģiona pārvaldes Preiļu iecirknis meklē bezvēsts prombūtnē esošo Astrīdu Grozu, dzimušu 1995.gadā. Ja jums ir zināma personas atrašanās vieta vai arī jums ir zināma jebkāda cita informācija, kura varētu sekmēt personas atrašanu, lūdzam ziņot policijai pa tālr.65403302; 65302815; 110 vai personīgi griezties tuvākajā Policijas iecirknī.

Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtības. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes. Uzzināt vairāk ...