Ziņu RSS

19 Jūnijs 2019

Apraksts
 • Notika foto apmācības jauniešiem

  19. jūnijā Līvānu 1. vidusskolā notika Viduslatgales pārnovadu fonda administrētā un Līvānu novada domes finansētā Mazo grantu projekta galvenā aktivitāte – Foto apmācības jauniešiem.

 • Satiksmes ministrs dodas reģionālajā vizītē uz Latgali

  Satiksmes ministrs Tālis Linkaits no 19. līdz 21. jūnijam reģionālajā vizītē apmeklēs Daugavpili, Krāslavu un Līvānus. Vizītes ietvaros ministram ir ieplānotas tikšanās ar vairāku pašvaldību vadībām, Latgales plānošanas reģiona pārstāvjiem, kā arī dzelzceļa, tramvaja, televīzijas torņu u.c. infrastruktūras objektu apskate. Piektdien, 21. jūnijā, satiksmes ministrs dosies uz Līvāniem, kur paredzēta saruna ar Līvānu domes vadību un infrastruktūras objektu apskate.

 • Bezmaksas nometne iedzīvotājiem vecumā no 54 gadiem

  No 22.07 līdz 24.07 z/s “Ezerkrasti”, Rāznas ezera krastā norisināsies bezmaksas nometne iedzīvotājiem, kas vecāki par 54 gadiem. Nometnes laikā norisināsies dažādas izglītojošās lekcijas par slimību atpazīšanu un savlaicīgu to novēršanu, praktiskās nodarbības veselīgu ēdienu pagatavošanā, nūjošanas, vingrošanas nodarbības un daudzas citas fiziskās aktivitātes veselības uzlabošanai. Vietu skaits ierobežots!  Lūgums pieteikt savu dalību nometnē līdz 5. jūlijam zvanot: 26684565.

 • Līvānu novada pašvaldības Kārtībnieka pieņemšanas laiks

  Līvānu novada pašvaldības Kārtībnieks Oļegs Jekaraševs iedzīvotājus pieņem trešdienās no 15.00 līdz 17.00 Līvānu uzņēmējdarbības atbalsta centra 214.kabinetā, Domes ielā 3, Līvānos. Ārpus pieņemšanas laika ar kārtībnieku iespējams sazināties pa tālruni: 26366550 vai e-pastu: olegs.jekarasevs@livani.lv

 • Mainīts JIC apmeklētāju laiks

  Mainīts JIC apmeklētāju laiks.

 • NMPD mediķi aicina Līgo naktī nezaudēt modrību un svētkus pavadīt droši

  Lai pasargātu sevi un tuviniekus no nelaimes, Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienesta (NMPD) mediķi aicina Līgo naktī nezaudēt modrību un svētkus pavadīt droši. Kā liecina dienesta dati, Līgo svētku laikā traumu un nelaimes gadījumu skaits pieaug divkārt. Daudzi negadījumi notiek, jo līgotāji nav piesardzīgi ugunskuru tuvuma vai rīkojas pārgalvīgi alkohola reibumā. Diemžēl nereti svētku svinības beidzas traģiski vai tiek gūtas smagas traumas, kas atstāj paliekošas sekas uz turpmāko dzīvi.

 • Latvijas Pašvaldību sporta veterānu-senioru savienības 56. sporta spēļu finālsacensības Salaspilī

  15.–16. jūnijā Salaspilī notika Latvijas Pašvaldību sporta veterānu-senioru savienības 56. sporta spēļu finālsacensības. Līvānu novads piedalījās ar vieglatlētikas komandu (14 vieglatlēti) un divām futbola komandām 40+ un 50+. Futbolisti spēles aizvadīja Rīgā.  Futbola komanda 50+, neielaižot nevienus vārtus, izcīnīja 2. vietu, bet komanda 40+ izcīnīja 3.vietu. Vieglatlētu komanda ir paveikusi neiespējamo, pēc maniem provizoriskajiem aprēķiniem ir izcīnījusi 1.vietu ar 403 punktiem, maksimālais punktu skaits 405.

 • No idejas līdz elektrības pieslēgumam: ar ko sākt?

  Ja esat iegādājies zemi un gatavojieties būvēt savu sapņu māju vai arī vēl tikai lūkojaties pēc nekustamā īpašuma, iespējams, apsverat domu par jauna elektrības pieslēguma ierīkošanu.  Kā pie tāda tikt? Cik laika un naudas būs vajadzīgs? – Lūk, atbildes uz šiem un vairākiem citiem jautājumiem, kas jums palīdzēs vienkārši un ērti īstenot ideju par jauna elektrības pieslēguma ierīkošanu jūsu īpašumā.

 • Viļānos notiks tradicionālā Lauku diena

  SIA “Latgales lauksaimniecības zinātnes centrs” un APP “Agroresursu un ekonomiskas institūts”, sadarbībā ar Viļānu novada pašvaldību, aicina visus interesentus uz jau par tradīciju kļuvušo Lauku dienu Viļānos, kas norisināsies 11. jūlijā, plkst. 10.30 autoceļa Viļāni- Rēzekne 3.km.

 • Publiskots jaunais skolu reitings

  Ata Kronvalda fonds ir noteicis jauno Latvijas skolu reitingu darbā ar talantīgajiem skolēniem "Lielā Pūce". Skolu reitings tika veidots, balstoties uz skolēnu rezultātiem valsts un atklātajās olimpiādēs, skolēnu zinātniskās biedrības konferencēs un citās valsts mēroga zinību sacensībās. Mazo skolu grupā šajā reitingā no kopumā vairāk nekā 140 šajā grupā iekļautajām skolām 2. vietā ierindojusies Rudzātu vidusskola un 3. vietā Jaunsilavas pamatskola. Apsveicam un lepojamies!

Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtības. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes. Uzzināt vairāk ...