Jaunjelgavas novads

18 Septembris 2019

 • Paziņojums no Sabiedrisko pakalpojumu regulēšanas komisijas
  Sabiedrisko pakalpojumu regulēšanas komisija informē, ka, atbilstoši likumam “Par dabas resursu nodokli”, tiek paaugstināta dabas resursu nodokļa  likme. Tā rezultātā mainās  atkritumu apsaimniekotāja SIA “Vidusdaugavas SPAAO” atkritumu apglabāšanas pakalpojuma tarifs. Sabiedrisko pakalpojumu regulēšanas padome nolemj: 1. apstiprināt SIA “Vidusdaugavas SPAAO” sadzīves atkritumu apglabāšanas pakalpojuma tarifus ar dabas resursu nodokli (bez pievienotās vērtības nodokļa): Dabas resursu nodokļa likme saskaņā ar
 • Latvijas Nacionālajā bibliotēkā norisināsies Sēlijas diena  
  Šī gada 28. septembrī no plkst. 11.00 līdz 18.00 Latvijas Nacionālajā bibliotēkā ar daudzveidīgu sarunu un aktivitāšu programmu norisināsies pasākums “Sēlijai būt!” jeb Sēlijas diena Gaismas pilī. Tā aktualizēs jautājumu par Sēlijas kā atsevišķa reģiona pastāvēšanu, kā arī iepazīstinās ar šī krāšņā Latvijas novada kultūras, vēstures sabiedriskās dzīves izpausmēm un vērtībām, un personībām. Dalība bez
 • 12.septembrī notiks domes pastāvīgo komiteju sēdes
  2019. gada 12. septembrī plkst. 12.00 Jaunjelgavas novada domes sēžu zālē (Lāčplēša ielā 11, Jaunjelgavā, 2. stāvā) notiks Jaunjelgavas novada domes Izglītības un kultūras jautājumu pastāvīgās komitejas sēde. 2019. gada 12. septembrī plkst. 14.00 Jaunjelgavas novada domes sēžu zālē (Lāčplēša ielā 11, Jaunjelgavā, 2. stāvā) notiks Jaunjelgavas novada domes Finanšu jautājumu pastāvīgās komitejas sēde.  
 • 7.septembrī Jaunjelgavas bibliotēkā dzejas dienas pasākums
 • Zinību diena Jaunjelgavas vidusskolā
 • Atvadoties no Tautas daiļamata meistara Pētera Grauduļa
  PĒTERIS GRAUDULIS (1951.gada 6.marts-2019.gada 28.augusts) Un mūžs, man nodzīvot ļautais, Nepieder man, bet tautai… (Z. Purvs) Tā dzīvē notiek. Negaidot, pēkšņi atveras Mūžības vārti. 28.augusta pēcpusdienā kāda dvēsele aizgājusi aizsaules ceļos…  Pētera darbīgās  rokas dus mierā… Jaunjelgavas daiļamatnieka sētā ir atnācis klusums. Skumjš klusums. Nav vārdu, kas izsacīt spētu, ko šobrīd jūtam… Tautas daiļamata meistars,
 • Aicina Sēlijas zivju sala Secē
 • Jaunjelgavas bibliotēka aicina uz pasākumu pirmklasniekiem
  Trešdien, 28.augustā plkst. 16:00, Jaunjelgavas pilsētas bērnu literatūras nodaļa aicina 1.klases skolēnus kopā ar vecākiem piedalīties pasākumā “Brēmenes muzikanti”.
 • PAZIŅOJUMS PAR IETEKMES UZ VIDI NOVĒRTĒJUMA ZIŅOJUMA SABIEDRISKO APSPRIEŠANU
  Paziņojums par sanāksmi publicēts Jaunjelgavas novada domes informatīvā izdevumā “Jaunjelgavas novada vēstis” Nr.8 (117) 2019.gada 19.augustā. Paredzētās darbības nosaukums: Derīgo izrakteņu (smilts– grants) ieguve atradnē “Aizkraukles kreisais krasts 2018.gada iecirknis” Ierosinātājs: Akciju sabiedrība “A.C.B.”, (reģistrācijas nr.40003095713) Juridiskā adrese: Ziepniekkalna iela 21A, Rīga, LV-1004 Tālrunis: 67627782 e-pasts: acb@acb.lv Darbības norises vieta: Sērenes pagasta Jaunjelgavas novada nekustamie
 • 31.augustā Jaunjelgavā – Aizkraukles Tautas teātra izrāde “Skaistuma karaliene”.
  31.augustā plkst. 19.00 Jaunjelgavas kultūras nama pagalmiņā (nelabvēlīgos apstākļos kultūras nama zālē) – Aizkraukles Tautas teātra izrāde “Skaistuma karaliene”. Režisore I.Strazdiņa, kapelas “Karikste” muzikālais pavadījums. Ieejas maksa – 3 eur.
Sestdiena, 11 Februāris 2017 11:51

Pirmo reizi Rīgā, piedaloties Latvijas slavenībām, notiks konference par ietekmes mārketingu Click&Connect

Click&Connect Click&Connect Click&Connect

28. februārī Rīgā notiks konference par ietekmes mārketingu Click&Connect, kā arī pirmais šāda veida kontaktu gadatirgus. Tajā piedalīsies pašas ietekmīgākās zvaigznes un blogeri: mūziķi Markus Riva, Aminata un Alekss Silvērs, TV diva Maija Silova, modes blogeres Alina Keller un Agnija Grigule, modeļi, fitnesa treneri – Latvijas skaistākais pāris – Gints un Juta Valdmaņi, blogere un fotogrāfe Anna Turanova, televīzijas raidījumu vadītāja Anna Rozīte, populāru portālu un žurnālu redaktori Jevgēnija Šafreneka (brunch.lv), Inna Avina (Ļubļu), Almaza Pirha (3ade.lv) un daudzas citas slavenības. Uz pasākumu tiek ielūgti visi, kas vēlas uzzināt, kā, izmantojot Latvijas sabiedrībā pazīstamu cilvēku vairāk ka miljonu lielo auditoriju, virzīt savu biznesu. 

Reklāmas pasaulē ir notikusi pamatīga revolūcija. Cilvēki pērk nevis televīzijas kanālos un žurnālos reklamēto, bet gan to, ko savos sociālajos tīklos iesaka viedokļa līderi. Sociālo tīklu lietotāji atzīst, ka vairāk nekā 60 procentos gadījumu viņi kaut ko iegādājušies tieši pateicoties kāda blogera vai slavenības ieteikumam, un šī tendence ir aktuāla visā pasaulē. Piemēram, YouTube slavenības PewDiePie un Zoella, iesakot preces un pakalpojumus savai auditorijai, pērn nopelnījuši 10 miljonus eiro katrs.

Vietējās slavenības pirmo reizi Latvijā atklās, kā bizness var iegūt piekļuvi viņu uzticamajai auditorijai, lai izmantotu ietekmes mārketinga – pašlaik efektīvākā zīmolu virzīšanas veida - iespējas. Tāpat taps zināms, kādi ir viņu darba apstākļi, pēc kādiem principiem viņi izvēlas sev interesējošos sadarbības modeļus un kādus rezultātus tas sniedz.

Konferences laikā, kas notiks jaunajā pieczvaigžnu viesnīcā Pullman Riga Old Town, pirmo reizi Latvijā notiks šāda veida kontaktu gadatirgus, kur uzņēmējiem būs iespēja iepazīties ar slavenībām, pastāstīt par saviem zīmoliem un uzreiz vienoties par sadarbību.

„Viedokļa līderu pakalpojumu izmantošana zīmolu virzīšanai un pārdošanas apjomu palielināšanai Latvijā tikai sākas, tāpēc biznesa pārstāvjiem rodas virkne jautājumu. Konferencē uz tiem tiks sniegtas atbildes, un es pastāstīšu, kā pareizi izmantot ietekmes mārketingu, atklāšu veiksmīgus latviešu zīmolu piemērus, kā arī to, ar kādām grūtībām saskārušies mani klienti,” norāda konferences lektore, mārketinga speciāliste un starptautiskā tūrisma portāla TripTemptation.com radītāja Alīna Lisina.

Psiholoģe un pasaku terapeite Anna Kašina pastāstīs, kā radīt savu zīmolu, un kā pašam kļūt par viedokļa līderi, lai varētu virzīt savu biznesu un nenāktos izmantot ietekmes veidotāju pakalpojumus.

Tāpat seminārā tiks runāts par vēl kādu ne mazāk svarīgu un aktuālu tēmu – tiešsaistes biznesa psiholoģiju. Uzticības raisīšanas un pirkuma ietekmēšanas noslēpumos dalīsies starptautiski pieredzējušais interneta mārketinga speciālists, aģentūras AL&C dibinātājs Dmitrijs Krasnovskis. Viņa prezentācija atklās gandrīz slepenu informāciju par to, kā kontrolējami par vismaz 10 vai pat 50 procentiem uzlabot mājaslapu konversiju.

Par ietekmes mārketingu 

Ietekmes mārketings (Influencer Marketing) ir pašlaik pasaulē vadošā preču un pakalpojumu virzīšanas tendence, kā arī rezultatīvākais klientu pievilināšanas veids tiešsaistē. Daudzi zīmoli ignorē klasisko reklāmu, tā vietā savu preču virzīšanai izmantojot tikai blogerus un vlogerus. Veiksmīgākie no viņiem, pateicoties sadarbībai ar zīmoliem, pelna desmitiem un pat tūkstošiem eiro gadā.

Pasaule ir mainījusies. Tāpat arī – uzņēmējdarbības vadības nosacījumi. Lūk, daži skaitļi, kas par to liecina: 92 procenti pircēju tic citu cilvēku ieteikumiem, pat, ja nav ar šiem cilvēkiem personīgi pazīstami, un tikai 5 procenti tic reklāmai. YouTube un Instagram slavenībās tiek ieguldīti miljoni eiro, un šī biznesa ienesīgums ir vidēji septiņi eiro no katra ietekmes mārketingā ieguldītā eiro.

Ietekmes mārketings ir 2017. gada vadošā mārketinga tendence. Tas ir visstraujāk augošais tiešsaistes klientu pievilināšanas kanāls, kas apsteidzis konteksta reklāmu, SEO un e-pastu mārketingu. Ietekmes mārketingu var dēvēt arī par pašlaik rezultatīvāko virzīšanas kanālu.

 

Lasīts 5613 reizes

Atstāt komentāru

Pārliecinietes, ka esat ievadījis nepieciešamo informāciju laukos, kur norādīts (*). HTML kods nav atļauts.

Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtības. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes. Uzzināt vairāk ...