Sākumlapa

05 Aprīlis 2020

Sākumlapa
 • Palielina sodu par ārkārtējās situācijas noteikto ierobežojumu pārkāpšanu

  Saeima piektdien, 3.aprīlī, galīgajā lasījumā pieņēma par steidzamiem atzītos grozījumus Latvijas Administratīvo pārkāpumu kodeksā. Ar tiem paaugstināts naudas sods par epidemioloģiskās drošības prasību, kā arī par ārkārtējās situācijas laikā noteikto ierobežojumu vai aizliegumu pārkāpšanu. Tāpat noteikta administratīvā atbildība par dīkstāves pabalsta saņemšanas prasību pārkāpšanu.

 • Paziņojums par tarifa projektu

  SIA „Dzīvokļu komunālā saimniecība” izstrādāja un 2020.gada 23.martā Sabiedrisko pakalpojumu regulēšanas komisijai iesniedza ūdenssaimniecības pakalpojumu tarifa projektu.

 • Vakar deguši seši hektāri sausās zāles

  Aizvadītajā diennaktī, laika posmā no 2.aprīļa plkst. 6.30 līdz 3.aprīļa plkst. 6.30, Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta Zemgales reģiona brigāde saņēma 11 izsaukumus, no tiem septiņus uz ugunsgrēku dzēšanu, trīs uz glābšanas darbiem un vēl viens izsaukums bija maldinājums.

 • VUGD aicina bērnus piedalīties konkursā

  No 2. līdz 13. aprīlim norisinās Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta (VUGD) organizētais konkurss “Mans brīvais laiks – saturīgi pavadīts laiks!”, kura galvenais mērķis ir papildināt bērnu zināšanas par ugunsdrošību un rīcību ārkārtas gadījumos.

 • Izveido izglītojošu TV kanālu “TAVA KLASE”

  Lai veicinātu attālināto mācību pieejamību, kvalitatīva satura apgūšanu un sniegtu lielāku atbalstu vecākiem, īpaši sākumskolas posmā, valdība 31. martā, atbalstīja Izglītības un zinātnes ministrijas (IZM) iniciatīvu par jauna izglītojoša TV kanāla “TAVA KLASE’’ izveidi.

 • Iecavas novadā atkal deg kūla!

  Laika posmā no1.aprīļa plkst. 6.30 līdz 2.aprīļa plkst. 6.30 Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta Zemgales reģiona brigāde saņēma 10 izsaukumus, no tiem septiņus uz ugunsgrēku dzēšanu, divus uz glābšanas darbiem un vēl viens izsaukums bija maldinājums.

 • Lauksaimniecībā trūkst darbinieku – saimniecības aicina darbā!

  Ārkārtējās situācijas laikā, kad saslimšanas Covid-19 izplatības ierobežošanas pasākumu dēļ daļa cilvēku uz laiku ir zaudējusi darbu, Zemkopības ministrija aicina izmantot iespēju rast darbu lauku saimniecībās un uzņēmumos.

 • Individuālie Endomondo izaicinājumi #PALIECKĀJĀS

  Šie ir ārkārtas situācijas risinājumi, lai stiprinātu cilvēku veselību - gan fizisko, gan mentālo.

 • Notikusi attālinātā domes sēde

  31.martā notika attālinātā domes sēde. Deputāti videokonferencē strādāja pilnā sastāvā, darba kārtībā bija 15 jautājumi.

 • Dažādu profesiju pārstāvju vidū meklē 100 jaunus skolotājus

  Dažādu profesionālo jomu pārstāvji tiek aicināti kļūt par skolotājiem unikālā izglītības projektā “Mācītspēks”, ko Izglītības un zinātnes ministrijas vadībā īsteno Latvijas Universitāte, Liepājas Universitāte un Daugavpils Universitāte sadarbībā ar nodibinājumu Iespējamā misija.

Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtības. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes. Uzzināt vairāk ...