Sākumlapa

Sākumlapa
 • Notikusi Finanšu komitejas sēde

  13. novembrī notika kārtējā Finanšu komitejas sēde. Attaisnojošu iemeslu dēļ sēdē nepiedalījās deputāts Viktors Sidorenkovs.

 • Bezmaksas semināros stiprinās pašapziņu un pozitīvās domas spēku

  Mūsu ikdienā svarīga loma ir tam, ko mēs domājam. Pozitīva domāšana ir veids, kā katru dienu veidot ar mērķi sasniegt rezultātu.

 • Ikvienā karavīrā mīt Lāčplēša gars

  11. novembrī, svinot Lāčplēša dienu, visā Latvijā mirdzēja atmiņu ugunis. Iecavnieki, kā ierasts, pievakarē pulcējās pie kultūras nama, lai dotos uz piemiņas pasākumu Iecavas parkā.

 • Kā bērna intereses aizstāvēt visefektīvāk?

  Lai dalītos ar labo pieredzi un diskutētu par nepieciešamajiem uzlabojumiem starpinstitūciju sadarbības uzlabošanā, Valsts bērnu tiesību aizsardzības inspekcija 13. novembrī rīko konferenci “Sadarbība – bērna nākotnei”.

 • Par Iecavas novada «Gada uzņēmēju» kļūst SIA «Vizulo»

  8. decembrī Iecavas kultūras namā notiks konkursa «Iecavas novada uzņēmēju gada balva» uzvarētāju sumināšana. Par titula »Gada uzņēmējs» īpašnieku šogad kļūst LED gaismekļu ražotājs SIA «Vizulo».

 • Bojāta ceļazīme

  9. novembrī plkst. 18.30 Edvarta Virzas ielā 2000. gadā dzimis jaunietis, vadot automašīnu VW Polo, neizvēlējās drošu braukšanas ātrumu un iebrauca ceļazīmē, to bojājot.

 • Necerēti liela skolēnu atsaucība Likteņdārza sveču konkursā

  Gatavojoties Latvijas Republikas simtgades svinībām no 1. oktobra līdz 5. novembrim Likteņdārzs aicināja Latvijas skolu skolēnus veidot klasi pārstāvošās komandas, kopīgi vākt parafīnu un vecās sveces, lai piedalītos konkursā par lielāko novada sveci. Konkurss ir noslēdzies ar necerēti lielu atsaucību – tajā piedalījās 150 klases no 74 Latvijas skolām, kopā savācot 1704,18 kilogramus sveču materiāla.

 • LJBL 2018./2019. gada čempionāta rezultāti

  Sporta skolas «Dartija» audzēkņi Nacionālās līgas Rietumos 9. novembrī spēlēja savā laukumā, bet 10. novembrī – Tukumā, informē treneris Vilnis Gailums.

 • Svinēt pateicībā

  Iecavas luterāņu draudze uz dievkalpojumu pulcējas katru svētdienu. Prieks, tiekoties ar domubiedriem un pateicoties Dievam par pieredzēto, pamatoti liek saukt to par dievkalpojuma svinēšanu.

 • Pieminot Latvijas aizstāvjus, iedegsim svecītes

  Ik gadu 11. novembrī, Lāčplēša dienā, visā Latvijā tiek iedegtas neskaitāmas sveces, pieminot Latvijas valsts armijas uzvaru pār tā saukto Bermonta karaspēku 1919. gadā.

   

Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtības. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes. Uzzināt vairāk ...