Sākumlapa

Sākumlapa
 • 24. septembris šogad būs brīvdiena

  Pirmdiena, 24. septembris, šogad noteikta kā svētku diena, jo mūsu valstī ieradīsies Viņa Svētība pāvests Francisks. Līdz ar to pirmdiena būs oficiāla brīvdiena.

 • Audžuģimenes vienojas par atbalsta saņemšanu

  Nodibinājums „Sociālo pakalpojumu aģentūra” trešdien, 19. septembrī, Iecavas novada domes telpās aicināja uz tikšanos gan esošās, gan topošās audžuģimenes, lai informētu par ārpusģimenes aprūpes atbalsta centra „Dūjas” pakalpojumiem un iespējamo sadarbību.

 • 8. un 9. klašu grupā sacentās sešas futbolistu komandas

  18. septembrī norisinājās Iecavas novada skolu sacensības futbolā 8. un 9. klašu grupā. Piedalījās pārstāvji no Iecavas vidusskola 9.a klases, 9.c klases un 8.a klases, internātpamatskolas 9.c klases un 8. klases, kā arī Dzimtmisas pamatskolas 8. un 9.klases.

 • Svinēsim Starptautisko olu dienu

  Atzīmē savā kalendārā 13. oktobri, jo tad Iecavas novada stadionā notiks dažādas aktivitātes!

 • Priecīgi par gaidāmo ielas apgaismojuma izbūvi

  Pirmdien, 17.septembrī, uz tikšanos ar pašvaldības pārstāvjiem - izpilddirektoru Mārtiņu Veinbergu, izpilddirektora vietnieku Normundu Vāveru un SIA «Dzīvokļu komunālā saimniecība» (DzKS) vadītāju Jāni Feldmani - Ziemeļu bibliotēkā bija ieradušies 12 iedzīvotāji.

 • Piecelies un kļūsti aktīvāks! (papildināts ar Endomondo saitēm)

  Lai veicinātu veselīgu un aktīvu dzīvesveidu, no 22. septembra līdz 30. septembrim Iecavas novadā norisināsies Eiropas Sporta nedēļa.

 • Čempionātam aicina pieteikt sava dārza lielākos ķirbjus

  “Maxima Latvija” aicina ikvienu, kas dārzā ir izaudzējis ievērojama izmēra ķirbji, pieteikt savu pretendentu ikgadējam “Latvijas lielākā ķirbja čempionātam” līdz 11. oktobrim. Desmit finālistus jau trīspadsmito reizi Rīgas Zooloģiskajā dārzā uz svariem liks spēkavīri, lai noskaidrotu šī gada rekordistu.

 • Pieejams finansējums pasākumā “Ieguldījumi materiālajos aktīvos”

  No 2018. gada 18. oktobra līdz 22. novembrim var pieteikties atbalsta saņemšanai trīs investīciju atbalsta pasākumos: "Atbalsts ieguldījumiem lauku saimniecībās", "Atbalsts ieguldījumiem pārstrādē" un "Atbalsts ieguldījumiem lauksaimniecības un mežsaimniecības infrastruktūras attīstībā".

 • Uz Bauskas šosejas remontdarbi un ātruma ierobežojums

  Uz Bauskas šosejas (A7) posmā no Iecavas līdz Bauskai (44,78.-65,45. km) šonedēļ sākušies ceļa remontdarbi.

 • Sveic Latvijas jaunos pilsoņus

  Svinīgā solījuma par uzticību Latvijas Republikai ceremonija Bauskas novada pašvaldībā notika 18. septembrī. Svinīgo solījumu deva trīs Latvijas jaunie pilsoņi: divi no Bauskas un viens no Iecavas novada.

Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtības. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes. Uzzināt vairāk ...