Vēlies citiem pavēstīt, kas notiek tavā apkārtnē? Raksti uz aktualitates.lv   !!!

Sākumlapa

Sākumlapa
 • Aicina darbā skolotāja palīgu
  Iecavas pirmsskolas izglītības iestāde "Cālītis" (reģ. Nr. 90000099996) piedāvā darbu skolotāja palīgam mazbērnu grupā. Interesēties pie vadītājas Iecavas pirmsskolas izglītības iestādē "Cālītis" Zemgales ielā 9a vai pa telefonu: 20271370.
 • Otrā radošā diena Zālītes bibliotēkā

  15. martā zālītiešiem vietējā bibliotēkā tika piedāvātas radošās darbnīcas un atraktīvas spēles. Līdzīgs pasākums bija noticis jau pērn – skolēnu rudens brīvlaikā.

 • Atjaunos valsts nozīmes ūdensnoteku

  Valsts SIA „Zemkopības ministrijas nekustamie īpašumi” (turpmāk – ZMNĪ) turpina īstenot nozīmīgus projektus plūdu risku mazināšanā, lauksaimniecības un mežsaimniecības zemju meliorācijā, valstij piederošo hidrotehnisko būvju atjaunošanā un pārbūvē, kā arī valsts nozīmes ūdensnoteku atjaunošanā.

 • Bezmaksas semināri „Nodokļu aktualitātes mazajiem uzņēmumiem un saimnieciskās darbības veicējiem”

  Zemgales Uzņēmējdarbības centrs organizē semināru ciklu „Nodokļu aktualitātes mazajiem uzņēmumiem un saimnieciskās darbības veicējiem”. Cikla ietvaros paredzēti divi semināri -  Jēkabpilī un Jelgavā. Semināru vadīs ekonomikas doktore, Latvijas Lauksaimniecības universitātes Grāmatvedības un finanšu katedras asociētā profesore, zinātnisku un praktisku rakstu autore Inguna Leibus.

 • Kūlas dedzināšana vēršas plašumā

  20. marta naktī Zālītē, Upes ielā, dega kūla 60 000 m2 platībā.

 • Iespēja pieteikties atbalstam mežsaimniecībā

  No 2018.gada 19.aprīļa līdz 2018.gada 21.maijam varēs pieteikties atbalsta saņemšanai pasākuma "Ieguldījumi meža platību paplašināšanā un meža dzīvotspējas uzlabošanā" apakšpasākumā “Meža ieaudzēšana”. Kopējais publiskais finansējums ir 2 miljoni eiro.

 • Pirmsskolas skolotājas iedziļinās kompetenču jēdzienā

  15. martā bērnudārzā «Cālītis» notika pirmsskolas izglītības asociācijas (OMEP) konference «Vai kompetences pirmsskolā?».

 • Atkal deg kūla

  16. marta vakarā Iecavas novada teritorijā dega kūla 50000 m2 platībā.

 • Šogad zibakcija "Oliņ-boliņ" izkrāsos Grāfa laukumu

  Iecavas Jauniešu centrs aicina iecavniekus Pūpolu svētdienā pievienoties Lieldienu noskaņas radīšanā! Pulcēšanās 25. martā plkst. 11.00 Grāfa laukumā 1 pie Jauniešu centra. Līdzi jāņem krāsota vai citādi izgreznota Lieldienu ola.

 • Izcīna „Dartijas” balvas galda tenisā

  Divas dienas, 17. un 18. martā, SAKS „Dartija” sporta namā valdīja saspringta sacensību gaisotne, jo par Iecavas novada sporta skolas „Dartija” balvām cīnījās 48 jaunie galda tenisisti no Preiļiem, Rīgas, Bauskas, Iecavas, kā arī viesi no Lietuvas pilsētām Šauļiem, Jonavas, Širvintas un Ukmerģes.