Sākumlapa

23 Marts 2019

Sākumlapa
 • LAD pavasarī lauksaimniekiem organizē seminārus par aktualitātēm

  Lai stāstītu par Lauku atbalsta dienesta darba aktualitātēm, kā arī sniegtu atbildes uz visiem dienesta klientus interesējošajiem jautājumiem, LAD 2019.gada martā un aprīlī organizē seminārus visā Latvijā.

 • Plastmasas iepirkumu maisiņus aizstāj ar pašu radītiem

  Lai motivētu sabiedrību samazināt plastmasas maisiņu patēriņu un rastu ilgtspējīgas, modernas un gaumīgas alternatīvas tradicionālajiem iepirkuma maisiņiem, «Zaļā josta» bērnus un jauniešus aicināja iesaistīties radošajā konkursā «Es sāku ar sevi – Tīrai Latvijai!». Konkursā piedalās gan pirmsskolas izglītības iestādes (PII) «Dartija» sagatavošanas grupas bērni, gan Iecavas internātpamatskolas pulciņa «Radošās prasmes» dalībnieki.

 • Lasītājs dāvina lasītājam

  Ņemot vērā apmeklētāju vēlmes, Edvarta Virzas Iecavas bibliotēkā atkal ir pieejams grāmatu dāvinājumu plaukts “Lasītājs dāvina lasītājam”.

 • Bīstamā tuberkuloze – ne tikai plaušu slimība

  24. martā visā pasaulē tiek atzīmēta Tuberkulozes diena, lai pievērstu sabiedrības uzmanību slimībai, kas ir ārstējama, tomēr ik gadu atņem dzīvību diviem miljoniem cilvēku.

 • Dūmu detektors varēja glābt dzīvību

  21. martā plkst. 15.03 Bauskas un Iecavas ugunsdzēsēji glābēji steidzās uz Bauskas novadu, kur trīsstāvu daudzdzīvokļu mājā bija izcēlies ugunsgrēks.

 • Skates «Gada labākā būve Latvijā 2018» finālā prezentē Ģedules tiltiņu

  20. martā RTU Arhitektūras fakultātē norisinājās skates «Gada labākā būve Latvijā 2018» fināls, kurā finālam izvirzītās būves skates žūrijai tika prezentētas vēlreiz. Restaurētais Ģedules upes tiltiņš Iecavā tika vērtēts skates nominācijā «Inženierbūves».

 • Jau trešo reizi zālītiešus pulcē skolēnu brīvlaika aktivitātēs

  Skolēnu brīvlaika viducī Zālītes bērniem un jauniešiem vietējā bibliotēkā tika piedāvātas dažādas aktivitātes: radošās darbnīcas, orientēšanās spēle, iepazīšanās ar drona darbību.

 • Potenciālos audžuvecākus un adoptētājus aicina pieteikties mācībām

  Zemgales ārpusģimenes aprūpes atbalsta centrs «AIRI vecākiem» uzsāk otro potenciālo audžuvecāku un adoptētāju apmācību grupu organizēšanu.

 • Iedzīvotāju ievērībai!

  Uzņēmums SIA «BGGS Serviss» informē, ka no šodienas, 20. marta, uzņēmums ir uzsācis organiskā mēslojuma jeb digestāta izvešanu, kā rezultātā tuvākajā apkārtnē var būt jūtama neliela smaka.

 • Sāk būvēt ārpus sprostiem turēto vistu kūtis

  19. martā notika kapsulas iemūrēšanas ceremonija AS «Balticovo» jaunā projekta – ārpus sprostiem turēto vistu kūts – pamatos. Projekta kopējās investīcijas sasniedz 8 miljonus eiro, un pirmās divas kūtis kopā nodrošinās 260 000 jaunas putnu vietas.

Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtības. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes. Uzzināt vairāk ...