Ceturtdiena, 06 Septembris 2012 23:42

Baltā nakts - 2012

Vērtēt šo objektu
(2 balsis)

Naktī no astotā uz devīto septembri  norisināsies Rīgas domes izglītības, kultūras un sporta departamenta rīkotais mūsdienu kultūras forums „Baltā nakts”.  Rīgas centrā un tā apkaimē notiks kino senasi, koncerti, dzejas lasījumi, dažādas instalācijas kā arī teātra un dejas performances. „Baltā nakts” ir daļa no starptautiska projekta „Eiropas baltās naktis”, ko aizsākušas piecas Eiropas galvaspilsētas – Rīga, Roma, Parīze, Madride un Brisele. Rīgā šis pasākums norisināsies jau septīto reizi. „Balto nakšu” pasākumus sākušas rīkot arī pilsētas citviet pasaulē – Amsterdamā, Bukarestē, Portu, Valetā, Toronto, Tokijā, Monreālā un Čikāgā.

{youtube}QvmINtGwso4&{/youtube}

Šī gada  „Baltā nakts” norise sadalīta 3 daļās – vakarēšana, pusnakts pusdienas un baltās brokastis. Lai pēc pasākuma apmeklētāji varētu ērti nokļūt mājās, Rīgas satiksme organizēs papildus sabiedriskā transporta reisus līdz pat pulkstens 4:00, kā arī atsevišķos maršrutos reisi tiks nodrošināti arī pēc 4:00. „Baltās nakts” pasākumu karti skatieties šeit. Visos „Bāltā nakts” pasākumos ieeja ir bez maksas.

Lasīts 11594 reizes Pēdējo reizi rediģēts Svētdiena, 14 Oktobris 2012 13:24
Aktualitātes.lv

info@aktualitates.lv

Atstāt komentāru

Pārliecinietes, ka esat ievadījis nepieciešamo informāciju laukos, kur norādīts (*). HTML kods nav atļauts.

Dundagas novads

23 Jūlijs 2019

Apraksts par lapu - test
  • Domes sēde
    Dundagas novada domes priekšsēdētājs Aldis Felts izsludina 2019. gada 25. jūlijā plkst.10.00 domes sēdi nr. 8.
  • Ar filmas izrādi atklās ceļojošo izstādi «Izgaismot Latviju»
    2. augustā plkst. 12.00 Kolkas Lībiešu saietu namā  ar īpašu filmas seansu un Imanta Ziedoņa muzeja komandas piedalīšanos atklās ceļojošo izstādi «Izgaismot Latviju», kurā apskatāmas fotogrāfijas no Imanta Ziedoņa muzeja ekspedīciju gājieniem apkārt Latvijai vairāk nekā trīs gadu laikā. Izstāde «Izgaismot Latviju» Lībiešu saieta namā būs apskatāma darba laikā no 2. līdz 31. augustam.
  • Augustā lībiešu kultūras diena un gadskārtējie lībiešu svētki
    Mazirbā  2. augustā — Lībiešu kultūras diena, 3. augustā  – gadskārtējie  Lībiešu svētki «NAMS.DARBS.PRIEKS»

Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtības. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes. Uzzināt vairāk ...