Ceturtdiena, 06 Septembris 2012 23:42

Baltā nakts - 2012

Vērtēt šo objektu
(2 balsis)

Naktī no astotā uz devīto septembri  norisināsies Rīgas domes izglītības, kultūras un sporta departamenta rīkotais mūsdienu kultūras forums „Baltā nakts”.  Rīgas centrā un tā apkaimē notiks kino senasi, koncerti, dzejas lasījumi, dažādas instalācijas kā arī teātra un dejas performances. „Baltā nakts” ir daļa no starptautiska projekta „Eiropas baltās naktis”, ko aizsākušas piecas Eiropas galvaspilsētas – Rīga, Roma, Parīze, Madride un Brisele. Rīgā šis pasākums norisināsies jau septīto reizi. „Balto nakšu” pasākumus sākušas rīkot arī pilsētas citviet pasaulē – Amsterdamā, Bukarestē, Portu, Valetā, Toronto, Tokijā, Monreālā un Čikāgā.

{youtube}QvmINtGwso4&{/youtube}

Šī gada  „Baltā nakts” norise sadalīta 3 daļās – vakarēšana, pusnakts pusdienas un baltās brokastis. Lai pēc pasākuma apmeklētāji varētu ērti nokļūt mājās, Rīgas satiksme organizēs papildus sabiedriskā transporta reisus līdz pat pulkstens 4:00, kā arī atsevišķos maršrutos reisi tiks nodrošināti arī pēc 4:00. „Baltās nakts” pasākumu karti skatieties šeit. Visos „Bāltā nakts” pasākumos ieeja ir bez maksas.

Lasīts 12909 reizes Pēdējo reizi rediģēts Svētdiena, 14 Oktobris 2012 13:24
Aktualitātes.lv

info@aktualitates.lv

Atstāt komentāru

Pārliecinietes, ka esat ievadījis nepieciešamo informāciju laukos, kur norādīts (*). HTML kods nav atļauts.

Dundagas novads

12 Novembris 2019

Apraksts par lapu - test
  • Lāčplēša diena Mazirbē
    11. novembrī plkst. 18.00 Mazirbē pie skolas kopīgi aizdedzināsim svecītes un lāpas Latvijas brīvības cīnītāju piemiņai. Plkst.18.10 muzeja ēkā demonstrēs Andra Gaujas filmu «Nekas mūs neapturēs». Biļetes cena 3 €.
  • Iznācis 2019. gada novembra «Dundadznieks»
    Nr. 249 11.XI 11056 kb
  • «Sasildi salnu!» Kolkā
    30. novembrī no plkst. 12.00 līdz 17.00 Kolkas Lībiešu saieta namā meistarklase ar mākslinieci Ievu Nagliņu, Latvijas Kultūras koledžas studentu teātra izrāde «Sarunas ar Ziedoni» un kopīga saruna par kultūras mantojumu.

Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtības. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes. Uzzināt vairāk ...