Jaunākās ziņas Dundagas novadā - Aktualitātes.lv
Otrdiena, 17 Jūlijs 2012 00:59

"TORNADO" Latvijā, Kolkas ragā 13.07.2012

Uzrakstīja
Vērtēt šo objektu
(2 balsis)

13.07.2012 Latvija, Kolkas ragā tika novērota mūsu platuma grādiem neierasta parādība.

 

 

Video:youtube

 

 

 

Video:youtube

 

 

 

Dundagas novads

Apraksts par lapu - test
  • Biznesa inkubatora stunda Dundagā
    Talsu biznesa inkubatorā no 3. līdz  19.septembrim pieņem pieteikumus inkubācijā no Talsu, Dundagas, Rojas un Mērsraga jaunajiem uzņēmējiem, kas vēlas saņemt atbalstu (t.sk. finansiālu) savas uzņēmējdarbības attīstībai.
  • Aicinām zelta pārus!
    Lai godinātu novada stiprās ģimenes un pateiktos par ģimenisko vērtību saglabāšanu,  10. novembrī Dundagas pilī  tiks rīkots Zelta kāzu pāru godināšanas pasākums. Lūdzam atsaukties pārus, kuru deklarētā dzīvesvieta ir Dundagas novadā un kuri  laulībā nodzīvojuši 50, 55 un vairāk gadus.
  • Mani sirdspuksti jūrai un Latvijai
    Vienosimies 25. augustā kopīgā 55 km stafetes skrējienā «Mani sirdspuksti jūrai un Latvijai» Aicinām piedalīties tradicionālajā  stafetes skrējienā Dundagas novada zīme — Dundaga — Mazirbe — Kolka. Šogad skrējiens veltīts arī Latvijas simtgadei. 100 SKRĒJĒJI Latvijas simtgadei — tāds ir mūsu mērķis šogad un mēs to varam! Stafetes skrējienam līdz 22. augustam pieteikties pie Smaidas pa tālruni 22021270.

Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtības. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes. Uzzināt vairāk ...