Ventspils.lv - Pilsēta

23 Marts 2019

Ventspils.lv ziņas no kategorijas Pilsēta

Ventspils.lv - Pārvalde

23 Marts 2019

Ventspils.lv ziņas no kategorijas Pārvalde

Ventspils.lv - Ekonomika

23 Marts 2019

Ventspils.lv ziņas no kategorijas Ekonomika

Ventspils.lv - Izklaide

23 Marts 2019

Ventspils.lv ziņas no kategorijas Izklaide

Ventspils.lv - Kultūra

23 Marts 2019

Ventspils.lv ziņas no kategorijas Kultūra

Ventspils.lv - Sports

23 Marts 2019

Ventspils.lv ziņas no kategorijas Sports
  • Notiks Ventspils atklātais čempionāts svarcelšanā
    Sestdien, 23. martā Ventspils sporta namā "Centrs" norisināsies Ventspils atklātais čempionāts svarcelšanā. Lai veicinātu sportisko izaugsmi un veiktu atlasi Latvijas izlases sastāvam, sacensībās pieteikušies 55 sportisti no Saldus, Dobeles, Ludzas un Ventspils.
  • Sāksies finālturnīra izspēles Ventspils čempionātā kērlingā
    Svētdien, 24.martā, Ventspils Ledus hallē sāksies Ventspils pilsētas 17.atklātā čempionāta kērlingā finālturnīra izspēle. Pēc aizvadīto divu apļu spēļu rezultātiem astoņas čempionātā spēlējošās komandas ir sadalītas divos četriniekos, kas turpinās finālturnīra izspēli pēc page play–off sistēmas, pirmais četrinieks cīnīsies par medaļām, bet otrais par maksimāli augstākām vietām turnīra tabulā.
  • Notiks Eiropas Jaunatnes basketbola līgas sacensības U-14 zēniem
    No 22. līdz 24. martam Olimpiskā centrs “Ventspils” basketbola hallē notiks Eiropas Jaunatnes basketbola līgas 3.posma sacensības U-14 zēniem. Sacensībās piedalīsies arī Ventspils Sporta skolas “Spars” komanda trenera Jāņa Zemeļa vadībā.
Ventspils

Ventspils

Fakti par Ventspili: Pilsētas tiesības iegūtas 1378. gadā. Pilsētas platība - 58 km2. Iedzīvotāju skaits (2017. gada sākumā) - 39 286, no kuriem 54,3% - sievietes, 45,7% - vīrieši. Avots www.Ventspils.lv

Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtības. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes. Uzzināt vairāk ...