Otrdiena, 16 Septembris 2014 20:46

Un jau atkal klāt septembris.

Uzrakstīja
Un jau atkal klāt septembris. Attēls:pixabay.com

Atkal jau kārtējā vasara paskrējusi vēja spārniem. Tikpat, cik nemanāmi tā atnāca, tikpat nemanāmi tā atkal cenšas doties projām.

Vēl par laimi laiks mūs apdāvina ar vasaras cienīgiem siltuma mirkļiem, taču naktīs jau manāmi sākt iezagties rudens vēstneši – salnas.

Drīz jau atkal varēsim novērot, kā virs mūsu galvām sasaucas dzērvju bari un dodas tālajā pārlidojumā uz dienvidiem, lai pārziemotu.

Un nepaies ne cik ilgs laiks, kad jau sāks lēnām sniegpārslas laisties lejup un tad jau visu gaidītie Ziemassvētki arī būs klāt.

Gan jau lielākie Ziemassvētku entuziasti sāk lēnām plānot kā pavadīs savus ziemas saulgriežus.

Bet līdz tam vēl ir laiks. Vēl jau ir jāpaspēj izbaudīt rudens skaistumu un košumu. Jāizbauda rudens labumi. Gan jau kāda daļa no mūsu lasītājiem paspēja izbaudīt šīsvasaras pārbagātību mežā, un gan jau devās sēņot, lai paši savām acīm skatītu sēņu karalienes – baravikas meža pārņemšanu.

 Es personīgi ari paspēju šo prieku izbaudīt, un devos sēņot uz vietējo mežu. Ko lai saka, šāda baraviku un apšu beciņu pārbagātību nebiju savām acīm skatījusi.

 

Un, protams, nevar aizmirst lielo ābolu ražu. Ābolus var saēsties tā ka, visai ziemai vitamīni pietiks. Un tas pat ir ļoti ieteicams, jo kas gan var būt labāks par Latvijā augušiem āboliem, un viņus pat nevar salīdzināt ar veikalā nopērkamajiem ķīmijas kamoliem.

Cerēsim, ka Saulīte mūs vēl palutinās kādu laiku ar savu siltumu un spožumu, lai varam tā kārtīgi izbaudīt kārtējo skaisto rudeni, mūsu skaistajā un mīlētajā Latvijā.

Lai Jums visiem jauks rudens !

 

Lasīts 5954 reizes Pēdējo reizi rediģēts Ceturtdiena, 29 Marts 2018 23:03

Atstāt komentāru

Pārliecinietes, ka esat ievadījis nepieciešamo informāciju laukos, kur norādīts (*). HTML kods nav atļauts.

Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtības. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes. Uzzināt vairāk ...