Otrdiena, 18 Marts 2014 20:34

Angļu valodas eksāmens

Uzrakstīja
Angļu valodas eksāmens Attēls:pixabay.com

17.marts - šis datums lielākajai daļai skolēnu izraisa pozitīvas emocijas, jo tā ir pavasara brīvlaika pirmā diena, taču ne visi skolēni priecājas. Šis datums 12.klašu skolēniem nozīmē pirmo centralizēto eksāmenu, kurš tiek kārtots svešvalodā - angļu valodā. Ienākot skolā jūtams satraukums, kas virmo visapkārt; skolēni stāv apbruņojušies ar pasi vai id karti, ar divām pildspalvām, ūdens pudeli un salvetēm. Pulksten 9.45 skolēni tiek saukti iekšā kabinetos un nosēdināti savās vietās. Īsa pirms eksāmena instruktāža un eksāmens var sākties. Klasē klusums, dzirdamas tikai lapu šķirstīšanas un rakstīšanas skaņas.

Kad eksāmens nodots, pulkstenis rāda jau 12.30. Skolēni, apspriežoties savā starpā, noskaidro to, ka eksāmens nemaz nav bijis tik grūts, kā sākumā domājuši. Lielākās grūtības esot bijušas rakstot vārdu “bicycle” (velosipēds), jo ātrumā neviens nav spējis atcerēties tā pareizrakstību. Protams, ka ir bijuši arī attapīgāki skolēni, kuri no situācijas izgājuši uzrakstot vārdu “bike”, kas tulkojumā nozīmē to pašu. Kopumā skolēni saka, ka rakstīšanas daļa neesot bijusi tik grūta, kā bija domājuši, taču par mutvārdu daļu lielākā daļa izvairās runāt. Mutvārdu daļa turpināsies līdz 19.martam. Veiksmi vēl nerunājušajiem skolēniem !

Lasīts 5881 reizes Pēdējo reizi rediģēts Ceturtdiena, 29 Marts 2018 23:25

Atstāt komentāru

Pārliecinietes, ka esat ievadījis nepieciešamo informāciju laukos, kur norādīts (*). HTML kods nav atļauts.

Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtības. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes. Uzzināt vairāk ...