Svētdiena, 08 Decembris 2013 21:50

Ir tapusi luga "Meklējot Ziemassvētkus"

Uzrakstīja
Ir tapusi luga "Meklējot Ziemassvētkus" Foto: Santa Arāja

Lugā stāsts ir par jaunu puisi Reini, kurš netic, ka pasaulē ir lietas un notikumi, kuriem nav nepieciešams zinātnisks izskaidrojums. Tā nu ar savu neticību Reinis nonāk vilcienā, kur viņš sastop dažādus cilvēkus, kuriem "Brīnumu ekspresis"ir nepieciešams tāpat kā viņam. Vilciens brauc līdz gala stacijai "Nezināmais", bet tā katram ir sava. 

      Ekspresī nonāk arī Gundega, kura tic, ka Dievs viņai atsūtīs kādu, kuru mīlēt, Daiga un Dārta, kuras pirms vairākiem gadiem ir pazaudējušas kādu tuvo un tagad uzskata, ka Ziemassvētki ir pats ļaunākais laiks, kādu cilvēks var piedzīvot, Alfrēds, kurš visu savu dzīvi ir pazaudējis izlietojot to visādos niekos, Grietiņa, kura tic, ka Dievs šogad atsūtīs viņai ģimeni... 

      Un tā, katrs ar savu stāstu viņi satiekas uz nenoteiktu laiku...

Lomās:

Reinis - Andris Gauračs

Gundega - Marta Viksne

Grietiņa - Valērija Oboznaja / Samanta Šteinmane

Daiga - Linda Ervalde

Dārta - Viktorija Marišina

Alfrēds - Dzintars Briedis

 

Lugas teksts un režija - Santa Arāja


 

Pirmizrāde: 20.12.2013. plkst. 17.00 - Rīgas Pedagoģijas un izglītības vadības akadēmijas aktu zālē.

Ieeja: brīva/ par ziedojumiem

Visi izrādē gūtie ienākumi tiks atvēlēti audžuģimeņu kustības popularizēšanai Latvijā - Palīdzēsim mūsu bērniem uzaugt ģimenē.

Fotogrāfijas no izrādes:

 

 

Foto: Jānis Brencis

Lasīts 6066 reizes Pēdējo reizi rediģēts Ceturtdiena, 29 Marts 2018 23:31
Santa Arāja

 Santa Arāja ir dzimusi Rīgā 1993. gada 25 aprīlī. Mācījusies Rīgas Imantas vidusskolā un absolvējusi Rīgas Šampētera vidusskolu. Šobrīd Santa studē pedagoģiju Rīgas Pedagoģijas un izglītības vadības akadēmijā. Ikdienā jaunā rakstniece strādā vienā no Rīgas bērnu namiem. Santa arī pati pēdējos savas dzīves gadus ir pavadījusi aprūpes institūcijā un zina ko nozīmē būt ne vien vienam, bet arī vientuļam vienlaikus. Santas aicinājums ir darīt visu iespējamo, lai katram bērnam būtu iespēja augt ģimenē un tas ir arī viņas dzinulis ... Santa nekad neatsaka palīdzīgu roku, ja apzinās, ka var palīdzēt.

www.krize.lv

Atstāt komentāru

Pārliecinietes, ka esat ievadījis nepieciešamo informāciju laukos, kur norādīts (*). HTML kods nav atļauts.

Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtības. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes. Uzzināt vairāk ...