Svētdiena, 20 Oktobris 2013 12:38

Grāmata - "Ar likteņa pieskārienu"

Uzrakstīja
Grāmata -  "Ar likteņa pieskārienu" Attēls: ekrānšāviņš

   Nupat klajā nāk Santas Arājas pirmais romāns "Ar likteņa pieskārienu". Romāna stāsts ir par jaunu meiteni, kura piedzīvojusi smagu bērnību piedzīvojot vardarbību. Elizabetes vienīgais glābiņš ir viņas vecmāmiņa Olīvija. Kad Elizabete jau ir pieaugusi viņas vecmāmiņa nomirst, taču Elizabete ir pārņēmusi Olīvijas dzīves pamatprincipus. Vecmāmiņas bērēs viņa iepazīstas ar simpātisku jaunu puisi - Maiklu. Abu starpā uzplēn mīlestības jūtas.

Taču tad pilsētiņā ierodas svešiniece - Elizabetes māte, kura ir pa desmit neredzēšanās gadiem krasi mainījusi savu dzīvesveidu. Nu abām ir jārod laiks sev un vienai priekš otras.

Kamēr Maikls un Elizabete atsvešinās Elizabete iepazīstas ar spāņu izcelsmes vīrieti - Andreo, kurš ir teju divtik vecāks par viņu un tomēr abus starpā notiek "klikšķis". Katrs no viņiem šajās attiecībās atrod to, kas viņam nepieciešams. Tomēr gadu starpība gan vienu, gan otru iedzen dziļās pretrunās gan ar otru, gan pašam ar sevi. Kuru Elizabete izvēlēsies jauneklīgo Maiklu vai briedušo Andreo?

Ar šo grāmatu tiek vākti ziedojumi audžuģimeņu kustības atbalstīšanai un popularizēšanai.

Vairāk par grāmatu un tās autori lasi -  http://www.tvnet.lv/sievietem/attiecibas/482055-jauna_rakstniece_arpus_bernunama_tava_dzive_ir_pasa_rokas  kā arī video no prezentācijas - http://epadomi.lv/gramata/14102013-latviesu_meitene_met_izaicinajumu_daniela 

Lasīts 4985 reizes Pēdējo reizi rediģēts Ceturtdiena, 29 Marts 2018 23:43
Santa Arāja

 Santa Arāja ir dzimusi Rīgā 1993. gada 25 aprīlī. Mācījusies Rīgas Imantas vidusskolā un absolvējusi Rīgas Šampētera vidusskolu. Šobrīd Santa studē pedagoģiju Rīgas Pedagoģijas un izglītības vadības akadēmijā. Ikdienā jaunā rakstniece strādā vienā no Rīgas bērnu namiem. Santa arī pati pēdējos savas dzīves gadus ir pavadījusi aprūpes institūcijā un zina ko nozīmē būt ne vien vienam, bet arī vientuļam vienlaikus. Santas aicinājums ir darīt visu iespējamo, lai katram bērnam būtu iespēja augt ģimenē un tas ir arī viņas dzinulis ... Santa nekad neatsaka palīdzīgu roku, ja apzinās, ka var palīdzēt.

www.krize.lv

Atstāt komentāru

Pārliecinietes, ka esat ievadījis nepieciešamo informāciju laukos, kur norādīts (*). HTML kods nav atļauts.

Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtības. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes. Uzzināt vairāk ...