Piektdiena, 09 Augusts 2013 08:11

Veca pensionāra stāsts

Uzrakstīja
Vērtēt šo objektu
(8 balsis)

Visādi brīnumi jau kādreiz ir piedzīvoti, bet kaut kas tik neparasts vēl man nebija gadījies. 27. jūlijā pie mums Pāvilostas pludmalē notika Smilkšu festivāls ar daudzu gan mūsējo, gan ārzemju slavenību piedalīšanos. Tad nu mana ģimene arī kaut kur ap trijiem pēcpusdienā sadomāja apskatīt tās smilkšu figūras. Būdams gādīgs nama tēvs, es viņus visus aizvedu ar mašīnu. Vistuvākā vieta piekļūšanai jūrai ar mašīnu nepārkāpjot neko aizliegtu ir pa Brīvības ielu līdz galam un tad uz Viļņu ielu kreisajā pusē. Tā arī tika izdarīts. Manējie visi aizgāja tās skulptūras skatīties, es sēžu savā vadītāja krēslā un lasu avīzi. Vienu brīdi diezgan „šiki” paskrien man garām lepna mašīna, piestājās arī ielas kreisajā pusē un padod atpakaļ – savu stāvvietu izvēloties tikai pāris metru no manējās. Tas jau viss nebūtu nekas, bet tagad tikai tie brīnumi sākās....  Pa šofera puses durvīm izlec 8-10 gadus vecs, pliks (tikai mazas peldbiksītes) zēns un pa taisno aizskrien uz jūras pusi pat pilnīgi neaizverot šofera puses durvis, pa kurām viņš izkāpa. Un tā vismaz 5 minūtes nekas vairāk nenotiek. No mašīnas neviens vairāk neizkāpj. Domā, ko gribi – negribējās taču ticēt, ka tāds zēns tik profesionāli vadītu mašīnu. Līdu laukā no savējās, domāju – noiešu garām, vismaz puika aizmirstās durvis mašīnai aizgrūdīšu ciet. Galīgi savu nodomu man realizēt neizdevās. Durvis jau viņiem es piegrūdu, taču tās tūlīt atkal pavērās, lai izlaistu pavisam kailu skaistu sievieti, jā-jā pavisam kailu, vai tad par peldkostīmu var saukt tos mazos trijstūrīšus uz pašiem krūšu galiņiem un vēl vienu zemāk, kas piesieti ar koši dzeltenām aukliņām. Jā, skaista viņa bija- ir patīkami skatīties uz sievieti, kurai ir ko parādīt.               

Lai „daiļā nāra” nepārprastu mani, mēs sasveicinājamies un es apskaidroju situāciju no mana redzējuma, bet viņa paskaidroja īstenību. Viss ir ļoti vienkārši. Ar mašīnu braucot viņa pati, dēls vēl par mazu, taču viņš jau esot par lielu, lai redzētu, kā tiek pielaikots moderns peldkostīms. Mašīnai visi aizmugurējie logi tā notonēti, ka no ārpuses neredz neko. Tā, lūk, rodas divdomīgas situācijas un visādi neticami pārpratumi.

Lasīts 10867 reizes

Atstāt komentāru

Pārliecinietes, ka esat ievadījis nepieciešamo informāciju laukos, kur norādīts (*). HTML kods nav atļauts.

Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtības. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes. Uzzināt vairāk ...