Cesis.lv

13 Decembris 2019

Cēsis - senatne mūsdienās
 • Cēsu pansionātā no 1.janvāra – gripas karantīna
  No 2020.gada 1.janvāra pansionātā tiks noteikta gripas karantīna. Apmeklētāji netiks ielaisti, pieņems tikai sūtījumus.
 • Aicinām pieteikties uz bērnu Ziemassvētku pasākumu 30.decembrī Cēsu Jaunajā pilī!
  Cēsu novada bērni aicināti 30.decembrī plkst.18.00 Cēsu Jaunajā pilī uz svētku eglītes pasākumu. Uz Ziemas balli pilī savus mazos viesus gaidīs Kēniņš kopā ar savu skaisto meitu Princesi, kuriem kopā būs jāatrisina noslēpumainā burvestība. Pēc tam sagaidīsim Ziemassvētku vecīti un kopīgi dosimies rotaļās! Pasākums paredzēts bērniem vecumā no 3 līdz 10 gadiem.
 • Valsts atbalsta saņemšanai dravniekiem atkārtoti jāiesniedz "de minimis" veidlapa
  Valdība otrdien, 10.decembrī, apstiprināja Zemkopības ministrijas sagatavotos grozījumus noteikumos par valsts atbalstu lauksaimniecībai. Grozījumi noteikumos pārdala un precizē atbalsta summu, jo dažos atbalsta pasākumos līdz 2019. gada 1.oktobrim bija izveidojušies neizmantoti finanšu līdzekļi.
 • Svarīgas izmaiņas 2020.gadā akcīzes nodokļa atbrīvotai dīzeļdegvielas saņemšanai
  No 2020.gada tiek palielinātas prasības attiecībā uz ieņēmumiem no lauksaimnieciskās ražošanas vai akvakultūras produkcijas ražošanas, neieskaitot saņemto valsts un Eiropas Savienības atbalstu, atbilstoši Valsts ieņēmumu dienestā iesniegtajai gada ienākumu deklarācijai vai uzņēmuma gada pārskatam par iepriekšējo taksācijas gadu.
 • Cēsu 1.pamatskola aicina darbā direktora vietnieku/-ci saimnieciskajā darbā
  Cēsu 1.pamatskola aicina darbā uz nenoteiktu laiku direktora vietnieku/-ci saimnieciskajā darbā Pienākumi: • koordinēt iestādes saimniecisko darbinie...
 • Veicina piederības sajūtu sabiedrībai
  Cēsu novada pašvaldības aģentūra “Sociālais dienests”, aktīvi iesaistoties Vidzemes plānošanas reģiona projektā “Vidzeme iekļauj”, īsteno deinstitucionalizācijas procesu pašvaldībā. Procesa mērķis ir mazināt institucionālo aprūpi, nodrošinot sabiedrībā balstītus sociālos pakalpojumus pilngadīgiem cilvēkiem ar garīga rakstura traucējumiem, kā arī bērniem, kuriem ir funkcionāli traucējumi. Šādi pakalpojumi dod iespēju cilvēkam ar funkcionāliem traucējumiem dzīvot ģimenē, mazina atstumtības risku, ļauj attīstīt saskarsmes un darba prasmes, kā arī veicina piederības sajūtu sabiedrībai.
 • Mazās ģimnāzijas nodarbība DACVĢ
  Draudzīgā Aicinājuma Cēsu Valsts ģimnāzija (Pūces iela 2) aicina 6.klašu skolēnus uz kārtējo Mazās ģimnāzijas nodarbību, kas notiks š.g. 14.decembrī no plkst.9.30 līdz plkst.12.00.
 • Eglītes iedegšana Vienības laukumā
  Sestdien, 14.decembrī, plkst.17.00 Vienības laukumā notiks eglītes iedegšanas pasākums.
 • Informācija par pārtikas paku izdales laikiem pirmssvētku laikā
  Latvijas Sarkanā krusta Cēsu komiteja informē, ka Eiropas atbalsta fonda vistrūcīgākajām personām pārtikas paku dalīšana notiks 11.decembrī un 18.decembrī no plkst.13.00 līdz 16.00, Bērzaines ielā 18 (pagrabstāvā), Cēsīs, Cēsu novadā.
 • Kristas Burānes izrāde "Dullais"
  Sestdien, 11.janvārī, plkst.19.00 un svētdien, 12.janvārī, plkst.13.00 Pasaules Latviešu mākslas centrā būs skatāma Kristas Burānes izrāde "Dullais".
Cēsu novads

Cēsu novads

Fakti par Cēsu novadu: Novads izveidots 2009. gadā. Cēsu novads sastāv no Cēsu pilsētas un Vaives pagasta. Novada platība - 171,7 km2. Iedzīvotāju skaits (2017. gadā) - 18 440. Avots: wikipedia.org

Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtības. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes. Uzzināt vairāk ...